R e k l a m a

Oszpecone drzewa na ul. Kościuszki

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Oszpecone drzewa na ul. Kościuszki

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #131129 Reply
  Jan
  Gość

  Kto kazał tak oszpecić drzewa na ulicy Kościuszki? Czy ten ktoś wie, że nie przycina się drzew latem przy 30 stopniowych upałach?

  #131130 Reply
  Mirek
  Gość

  Jan znawca, nikt ich nie oszpecił tylko drzewa przeszły pielęgnację. Wreszcie ktoś o tym pomyślał bo zarosło to nasze Pajęczno jak w buszu.

  #131131 Reply
  Julka
  Gość

  Wreszcie ktoś myśli o porządkach bo brudne miasto było strasznie.

  #131132 Reply
  Wyborca
  Gość

  Przyciąć to trzeba wam języki. Bo plecie jeden z drugim głupoty że glowa mała.
  Latem nie pielęgnuję się drzew ogrodnicy z Pajeczna.

  #131133 Reply
  RTD
  Gość

  Lipy można przycinać cały rok „wybitny fachowcu”.

  #131137 Reply
  Michal
  Gość

  Janku jak ci tak smutno i źle to napisz lisy do przyjaciółki , ona cie wysłucha a może i rozweseli . Jakie trzeba mieć smutne życie prywatne żeby takimi sprawami się zajmować. Janku idź może na ryby czy spacer to też pomoże i głowę będziesz miał bardziej spokojna .

  #131138 Reply
  Jan
  Gość

  Kiedy można przycinać lipę?

  Terminy przycinania lipy zależą od kilku czynników, takich jak rodzaj przycinania, wiek drzewa i warunki klimatyczne. Oto kilka wskazówek dotyczących odpowiednich terminów przycinania lipy:

  1. Przycinanie formujące (zima, przed wiosną)

  Przycinanie formujące, czyli nadawanie drzewu odpowiedniego kształtu, najlepiej przeprowadzać zimą lub przed nadejściem wiosny, kiedy drzewo jest w stanie spoczynku. To pozwala na lepsze gojenie się ran i minimalizuje stres dla rośliny.

  2. Usuwanie martwych gałęzi (cały rok)

  Usuwanie martwych gałęzi można przeprowadzać przez cały rok, gdy tylko zauważysz takie konieczności. To ważne nie tylko dla wyglądu drzewa, ale również dla jego zdrowia.

  3. Przycinanie pielęgnacyjne (wiosna, lato)

  Przycinanie pielęgnacyjne, mające na celu kontrolowanie gęstości korony i poprawę ogólnej kondycji drzewa, najlepiej przeprowadzać na wiosnę lub latem. To okres, gdy drzewo aktywnie rośnie i może łatwiej się zregenerować po przycince.

  #131147 Reply
  Wyborca
  Gość

  Janku co to tłumaczyć pajeczanskim fachowcom. RTD lepiej wie. Lipny fachowiec to lipę przycina cały rok. Ale co się spodziewać jak tacy doradcy są.

  #131175 Reply
  Eugeniusz
  Gość

  Oho stare dziadki emeryci dotarli do sekcji forum. Ogródki swoje wypielęgnujcie, na spacerki chodźcie. Internet zostawcie bo wam żyłki popękają i następne dni pajeczna scenę od drugiej strony będziecie podziwiać czego nie życzę. Pozdrawiam cieplutko smacznej kawusi.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Oszpecone drzewa na ul. Kościuszki
Twoje informacje