R e k l a m a

Pajęczańska Orkiestra

 • This topic has 10 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years temu by Ciastek.
Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #91664 Reply
  Mama
  Gość

  Jak teraz funkcjonuje orkiestra w Pajęcznie? Kto jest kapelmistrzem? I czy idzie to w dobrą stronę?

  #91665 Reply
  Mama
  Gość

  Słyszałam, ze trochę się tam pozmieniało i nie wiem czy mogę wysłać tam swoje dziecko, żeby uczyło się grać, co o tym myślicie?

  #91671 Reply
  Xxx
  Gość

  Kapelmistrzem jest Michał Beśka. U orkiestry widać pewien progres, oby tak dalej.

  #91675 Reply
  Zielony
  Gość

  Instruktorem dzieci i młodzieży jest p. Adrian Hałaczkiewicz, który ukończył studia muzyczne w Łodzi i Poznaniu. Myślę, że warto.

  #91683 Reply
  Katttia
  Gość

  Zielony, nie tylko Pan Adrian uczy tam grać. Pan Kapelmistrz też świetnie daję sobie radę i myślę, że bez jego zaangażowania ta orkiestra dalej stała by w miejscu

  #91684 Reply
  Zielony
  Gość

  Oczywiście p. M Beśka – Kapelmistrz daje radę, ja osiągnięć nikomu nie ujmuję. Pisałem, że jest instruktor, który uczy młodzież i dzieci. Chociaż to nie jest temat na rozpisywanie się. Pamiętamy jak zostało siedmiu muzyków. Ja wiem kto do tego doprowadził, wiem również o zaangażowaniu się wspomnianych muzyków którzy pracowali przy naborze osób do orkiestry. Na pewno życzę im nie tylko dobrze ale bardzo dobrze. Pozdrawiam Wszystkich kochających muzykę.

  #91685 Reply
  Moni La
  Gość

  Byłam na koncercie orkiestry w liceum w Pajecznie no i powiem tak.. Jeżeli mamy porównywać to co było kiedyś za Panią A. A to co jest teraz za Pana M. To po prostu niebo a ziemia, ogromna różnica, efekty niesamowite, ale może być jeszcze lepiej. Całej orkiestrze życzę dalszych sukcesow, pozdrawiam 😉

  #91741 Reply
  Sluchacz
  Gość

  Tylko trochę rygoru brak moim zdaniem, każdy tam chyba robi co chce i chyba mało kto zwraca uwagę na kapelmistrza

  #91752 Reply
  Pan Zbigniew
  Gość

  Sluchacz, tu akurat masz rację, z tego co słyszałem to nie ma tam żadnej różnicy czy to kapelmistrz, czy to orkiestrant, mówią do niego po nazwisku, przychodzą pijani na próby, moim zdaniem trzeba by było coś z tym zrobic, ale Panu M.B trzeba wybaczyć, bo młody jest to może nie rozumieć paru kwestii, a może mu to odpowiada, kto wie…..?

  #91764 Reply
  Ktoś
  Gość

  Panie Zbigniewie, również tak słyszałem, ale na próbie nie byłem więc nie wiem czy to prawda. Jeśli tak to panie kapelmistrzu, tak tego nie wolno zostawić, bo niedługo panu na głowę wejdą.

  #91827 Reply
  Ciastek
  Gość

  Pozwolicie państwo że ktoś kto faktycznie jest w orkiestrze się wypowie.

  Błogosławieni ci, co nie widzieli, a uwierzyli. Nie powinno szukać się „demonów” tam gdzie ich nie ma 😉

  Jestem członkiem orkiestry wystarczająco długo żeby zabrać głos w tej sprawie. Po kadencji pani Ani Smolarek-Łągiewczyk czuję oraz widzę ogromny postęp każdego członka orkiestry, mimo że za czasów pani Ani było też dobrze. Lecz kto chciał to i tak znalazł problem tam gdzie go nie było.

  Na próbach nie ma czegoś takiego jak pijaństwo, pan Michał (który darzony jest przez nas ogromnym szacunkiem, z wzajemnością) wyraził się jasno na początku jego że tak się wyrażę kadencji:

  „Jeśli ktoś przyjdzie pijany na próbę to osobiście pokaże mu drzwi”

  Rygor, a może raczej dyscyplina jest taka jaka powinna być. Nie jest to orkiestra przymusowa, więc pan Michał nie jest tak surowy, lecz nie ma też samowolki.

  Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej zapraszam na próby, które odbywają się w Środy o godzinie 19:00 i Soboty o godzinie 16:00 a nie bawić się w coś pokroju babcia słyszała, a ciocia widziała to się wypowiem.

  Jak dla orkiestry koniec tematu

  Miłego wieczoru!

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Pajęczańska Orkiestra
Twoje informacje