R e k l a m a

Pajęczno – Park Tysiąclecia

Pajęczno Forum Ogłoszenia Pajęczno – Park Tysiąclecia

 • This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 6 years temu by Lukasso.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #49832 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale droga do lasu oraz samo zagospodarowanie okolic amfiteatru i parku tysiącleci jest tragiczne, teren ten ma bardzo duże możliwości ale od lat nic się z tym nie robi, a z roku na rok wygląda coraz gorzej. Wybranie się tam na spacer z wózkiem dziecięcym jest istną katorgą. Byłem tam ostatnio i to co rzuca się w oczy to co chwila jadące samochody które jadą bez celu następnie zakręcają koło budynku i z powrotem.
  Ja wiem że może są większe priorytety (zawisza, konie) ale fajnie byłoby coś zrobić z tym tematem bo nie mamy takich miejsc wiele, a te co są powinniśmy o nie dbać!!!

  #49833 Reply
  Lukasso
  Gość

  Był poruszany nie raz, ale to nie znaczy że nie trzeba go ciągle ponawiać. 22 Lipca i Park Tysiąclecia z Ługiem to jest jakiś dramat. Zamiast stanowić wizytówkę miasta to jest on koszmarkiem. Burmistrz niby opowiada że jakieś tam plany są, ale na razie chyba bardzo odległe. Można zrobic tam piękną aleję, gdzie każdy mógłby pojeździć na rolkach, na rowerze, przejść się na spacer. Same okolice Ługu można byłoby lepiej zagospodarować – jakiś plac zabaw, boiska do siatkówki, siłownia napowietrzna, boisko a’la orlik. Odnowić amfiteatr, albo raczej nie dopuścić do jego rozpadania przez brak konserwacji.

  Swoją drogą nazwa ulicy i tak musi być zmieniona (ustawa), więc może warto od razu zastanowić się czy nie nadać jej jakiejś fajnej nazwy (może Zawiszy Czarnego 🙂 ).

  Wybory samorządowe były już prawie 2 lata temu, niestety ale burmistrz i gmina nie zrobiły żadnej inwestycji – jedynie zauważyłem remont ul. Górnej. Niestety nie można sie zasłaniać ciągle że w latach poprzednich robili remonty szkół – ciągle jest bardzo dużo do zrobienia.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Pajęczno – Park Tysiąclecia
Twoje informacje