R e k l a m a

Pajeczno w państwo w państwie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Pajeczno w państwo w państwie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 57)
 • Autor
  Wpisy
 • #57141 Reply
  Fuckpowiat
  Gość

  Gdzie można obejrzeć ten ostatni odcinek?

  #57142 Reply
  Roman
  Gość

  Na Ipli.

  #57147 Reply
  hmm
  Gość

  a czego dotyczy odcinek ?

  #57202 Reply
  myślący
  Gość

  Ten Pan to kolejny oszołom typu radny Niwisk. On wytyka, pokazuje, ostrzega i sam nigdy niczego dla ludzi nie zrobił. Szkoda czasu.

  #57204 Reply
  Wesley
  Gość

  Widziałem. Ogólnie halo jest o to, że koleś myślał że jak pobuduje dom niezgodny z projektem to mu starostwo musi zatwierdzić, a że był niemiły to go urzędnicy przeczołgali. Wszystko.

  #57205 Reply
  Aga
  Gość

  Ja też oglądałam i uważam, że jak najbardziej warto obejrzeć, nikomu bym nie życzyła tego co chłopina przeszła z urzędnikami u nas w Pajęcznie. Po prostu wstyd na całą Polskę, Posłuchajcie co mówią prawnicy „sprawa do załatwienia w jeden dzień” a nie już 8 lat i ciągnie się dalej bo to nie koniec przecież jeszcze. Słyszało się o takich rzeczach, ale jak pokazali, że to u nas, to mi szczęka opadła…..

  #57208 Reply
  doneck
  Gość

  No i proszę jakie to proste petent – be,
  urzędnik cacy.
  Przedstawiałeś tam kiedykolwiek dokumenty do odbioru budynku?
  Jeśli nie, to co o tym wiesz?

  #57217 Reply
  renu
  Gość

  Ehh… media są w stanie ze wszystkiego zrobić aferę i tak pokierować sprawa, że z osoby niewinnej zrobią tą winną, a jeśli chodzi o urzędnika to już wszyscy z automatu przyjmuja to jako oczywistość. Media zmanipulowały a większość ludzi się nabrała. Proponuję każdemu kto się wypowiada przestudiować dokładnie prawo budowlane, sprawę, odpowiednie paragrafy i wyciągnąć wtedy wnioski albo zapytać się kogoś kto jest kierownikiem budowy, projektantem lub ma coś wspólnego z budownictwem. Facet doskonale wie co zrobił i za wszelką cenę usiłuje się bronić, nawet jeśli nie ma racji. W Prawie Budowlanym jest wprost napisane, co w takiej sytuacji.

  #57267 Reply
  Lusi
  Gość

  Nie ma na Ipli

  #57269 Reply
  Aga
  Gość

  Ja też nigdzie nie znalazłam, może dopiero po jakimś czasie dodają nowe odcinki i trzeba jeszcze trochę poczekać.

  #57272 Reply
  paj
  Gość

  Dajcie linka

  #57276 Reply
  Fidel
  Gość

  Link

  #57301 Reply
  doneck
  Gość

  @renu czyli w tym urzędzie wszystko jest ok?
  No i po sprawie, po co komu wyroki sądu, czy programy typu państwo w państwie?

  #57307 Reply
  Swoja
  Gość

  A ja. Po 20 latach doczekalam ze ta Panie wreszcie odpowie za swoje kpiny i manipulacje uczciwymi ludzmi. Myslala ze ma takie uklady zr nilt ja nie ruszy. Dzkoda ze tak pozno zrobila tyle krzywdy. ze trudno bedzie to teraz odkrecic. Dla jednych ktorzy mieli prawo budowlane z tylu byla bardzo tolerancyjna przychylna. Nawet zezwolenia fabrykowala z wsteczna data.legalizowala niektore budynki na podstawie dwoch falszywych swiadkow.Ale wszystko mialo swoja cene. Kto nir smaroeal to nie mial nic tylko klopoty i kontrole.Statosta tez byl gluchy i nic nie widzial. Nawet na oficjalne pisma nie raczyl odpowiadac. Sitwa wrrszcie pekla!

  #57311 Reply
  Swoja
  Gość

  Czekam az w sadach zacznie sie czystka szczegolnie tych ukladnych i stronniczych sedziow. Jakim sadem sadzili to tak i ich osadza!!!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 57)
Odpowiedz do: Pajeczno w państwo w państwie
Twoje informacje