R e k l a m a

Palenie śmieciami w Pajecznie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Palenie śmieciami w Pajecznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #91042 Reply
    Grzes
    Gość

    Czy tępa hołota w końcu uświadomi sobie że spalając śmieci truje tez siebie , swoje dzieci i wnuki ? Z roku na rok jest coraz gorzej .
    Myślałem ze najbardziej trują na osiedlu Zrodelna ale dzisiaj przejeżdżałem Reymonta Od Rekreacyjnej i nic nie było widać. Jak Wy tam mieszkacie ludzie ?

    #91046 Reply
    Matusowy
    Gość

    Pisiory to nie wiedzą, że trują. To taki sort.

    #91051 Reply
    Platfus to choroba
    Gość

    Na pewno jakiś platfus spalił się ze wstydu hahahaha

    #91056 Reply
    Michał
    Gość

    Pisiory palą pedofilskie płyty.

    #91058 Reply
    Piotr
    Gość

    Czy ty tępy grzbiecie nie rozumiesz ze ludzie pala tym co mają? Nie ma za co to sie wrzuca co sie ma. Czy ci ludzie maja zamarznąc? Taka to dobra zmiana. Masz za duzo to im dorzuc do pieca na eko. Bo ratusz niestety nie chce 🙁 . Ja posiadam ogrzewanie miejskie, ale rozumie tych ludzi. Bida niestety i tyle. A bedzie coraz gorzej 🙁

    #91059 Reply
    Palacz
    Gość

    Palą plakatami Pieluchy, a było ich dużo za czyjeś pieniądze.

    #91065 Reply
    Palacz
    Gość

    Często zadymienie nie jest skutkiem palenia śmieciami a po prostu nieumiejętnym spalaniem węgla. Polecam metodę palenia od góry. Można zaoszczędzić opał i nie dymić na pół powiatu.

    Sprawdźcie sobie instrukcję na stronie czyste ogrzewanie.

    #91066 Reply
    Palacz
    Gość
    #91071 Reply
    Emigrant
    Gość

    Po co palić śmieci? Przecież mamy oficjalne wysypisko w lesie dylowskim 🙂

    #91469 Reply
    Ekolud
    Gość

    Ten problem zauważyli też nasi radni. Jest artykuł w IPP z tego tygodnia.

    #91471 Reply
    adas
    Gość

    piszmy adresy i nazwiska

    #91474 Reply
    Wyborca
    Gość

    Palacz… były za twoje pieniądze Pani Poseł ma kolejną kadencję a ja z przyjemnością na nią głosowałem pal pal w piecu biedaku bo zmarzniesz z braku węgla 😆😆

    #99958 Reply
    Pajęcok
    Gość

    Co za tępe luje palą śmieci w piecach? Mamy dziś chłodną pogodę, jest ciemno i deszczowo. To idealne warunki dla tych po…bańców na palenie śmieci. Smród niesamowity, w powietrzu czuć palący się plastik, styropian itp.

    #99963 Reply
    Piotr
    Gość

    Ludzie ogarnijcie sie z paleniem czym sie da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #99973 Reply
    Ekolud
    Gość

    Jest dramat!!! Co najmniej od tygodnia po 17 godz. nie ma co wychodzić z domu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21)
Odpowiedz do: Reply #91058 in Palenie śmieciami w Pajecznie
Twoje informacje