R e k l a m a

Palenie śmieciami!!!!

  • This topic has 23 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years, 2 months temu by Pożyczki przez internet.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #69018 Reply
    Olek
    Gość

    W sobotę około 21 na osiedlu Żródelna interweniowała Straż Pożarna na ul. Wspólnej dawna 35-lecia. POWÓD PALENIE W PIECU CZYM SIĘ TYLKO DA???

    #69027 Reply
    MichałS
    Gość

    konfidentów aż tyle w tym pajecznie?

    #69028 Reply
    Beeeeeee
    Gość

    To typowe rozumowanie debila …konfident… Synku pojecia niemasz co piszesz jesli debil pali smieciami to jak najbardziej trzeba zglaszac takich inteligentow ,ale ty pewnie jestes z pokolenia JP na 99 % bo się trochę boję

    #69029 Reply
    Cyś
    Gość

    hahahahahahah dobre 😀

    #69039 Reply
    Xyz
    Gość

    Pisiory palą gazety.

    #69040 Reply
    Inka
    Gość

    Tymi które wykupywali?

    #69042 Reply
    W bulu i nadzieij
    Gość

    Ty za to jesteś z pokolenia czy się stoi,czy sie leży 2000 sie należy! Człowiek donosiciel.

    #69045 Reply
    Beeeeeee
    Gość

    Nastepny inteligentny inaczej ty pewnie z pokolenia …za 2 tys.to ja robił nie bede….

    #69046 Reply
    Olek
    Gość

    Temat jest POWAŻNY a Wy robicie sobie tu forum bezużyteczne!!!
    OSOBY KTÓRE TAK STRASZNIE DYMIĄ POWINNY BYĆ UJAWNIANE W TAKI SPOSÓB JEDYNIE MOŻNA BĘDZIE COŚ W TYM TEMACIE ZROBIĆ!
    GMINA NIE JEST ZAINTERESOWANA!

    #69047 Reply
    Co wy się dziwicie ?
    Gość

    Dlaczego dziwić się że ludzie palą śmieci? Oto przykład – zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Na wsi raptem 3 wystawki. Oprócz starych mebli wyrzuciłem też dwie stare kołdry które nie zmieszczą mi się do kosza ( mam dwa na dwie osoby) – po prostu są duże. Niestety mimo prawie pustego auta – kołdry zostały przed podwórkiem.

    #69137 Reply
    Wiewcok
    Gość

    ja pale tylko węglem i tym co mi z kuchni zostaje czyli czyste reklamówki, folie po pieczeniu i worki po nawozie a nie jakieś buty czy ubrania

    #69140 Reply
    Icek
    Gość

    A ja palę się do polityki. Wybory niedługo.

    #69159 Reply
    Olek
    Gość

    Trzeba coś w tej sprawie zmienić!!!

    #80336 Reply
    centrala
    Gość

    Walka ze smogiem nadal trwa a efektów nie widać

    #80511 Reply
    Smog
    Gość

    Wczoraj nad nowym osiedlem było aż czarno. Ludzie pamiętajcie trujecie nie tylko siebie ale i sąsiadów.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
Odpowiedz do: Reply #69137 in Palenie śmieciami!!!!
Twoje informacje