Proszę odpowiedzieć mieszkańcom czy w końcu weźmiecie się za robotę i zrobicie coś z drogą powiatową od Siedlca w kierunku Sulmierzyc. Już nie wiem jaki pojazd należy kupić żeby tamtędy przejechać.Jeśli nic nie robicie dla mieszkańców tylko bierzecie pieniądze to pytanie do czego jesteście nam potrzebni ?
Jak byście czytali tegoroczny super budżet pajeczna to wiedzielibyscie ze w budżecie jest uwzględniona budowa drogi od Siedlca do granicy powiatu i kompleksowy remont 22 lipca do skrzyżowania przy ligi z 700 lecie chyba to jest. Kwoty za te dwa różne odcinki też sa fascynujące… Z drugiej strony nie robiło się nic przez cztery lata to trzeba kiełbasę wyborczą glupiemu ludowi rzucić żeby następne wygrać 🙂 heh
Pewnie znów się okaże jak w tamtym roku iż muszą oddać kasę unijną za gimnazjum i inwestycja pójdzie na winisz wyborczy:)a może im to nie grozi bo teraz UGiM zajął ostatnie miejsce w staraniu się o taką kasę a wiemy że drogę buduję powiat z gminą.
Pan starosta, to ma na głowie inne zmartwienie niż drogi:
dzienniklodzki.pl/aktualnosci/a/pis-bierze-sie-za-wojtow-i-burmistrzow-ponad-20-samorzadowcom-z-lodzkiego-grozi-wygaszenie-mandatow,11815572/