R e k l a m a

Parking w Pajecznie w kierunku Makowisk.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Parking w Pajecznie w kierunku Makowisk.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #5392 Reply
    robert
    Gość

    Czy jest ktoś w tym „dziurawym” mieście kto mógłby sie zająć tym parkingiem..a mianowicie wjazdem i wyjazdem na ten parking.. tam są dziury na pół koła .Niewiele trzeba by poprawić stan tego parkingu.

    #5393 Reply
    dziki
    Gość

    Ten parking to jest jakaś masakra. Piękna wizytówka miasta. Kiedyś chyba zrobili tam remont ławek to ktoś zaraz zdewastował.
    Lepiej to zaorać, zresztą jak całe to miasteczko!!!

    #5401 Reply
    z działoszyna
    Gość

    No ja juz dawno mówiłem,ze zaoranie tej wsi i zasadzenie tam szczawiu bedzie najlepszym rozwiązaniem. Ale drobnomieszczanskie maniery i myslenie mieszkanców nigdy do tego nie dopusci:))) My z miasta! KAWKI !!!!!

    #5418 Reply
    robert
    Gość

    jak już jesteś (z działoszyna) na forum to odnieś się z kulturą do tematu,a nie obrażasz ludzi ..w końcu to portal Twoje Pajęczno. Nie jest on skierowany do działoszyńskich buców.

    #19136 Reply
    WTF
    Gość

    Ten parking pewnie nie należy do miasta, obstawiam Lasy Państwowe, ewentualnie GDDKiA Łódź, bo leży przy DK42.

    #19140 Reply
    zdziałoszyna
    Gość

    Podobno maja go zburzyc i zaorac! Nastepnie posadzic pietruszke

    #19144 Reply
    ja
    Gość

    posadzą pietruszkę żeby barany z działoszyna miały gdzie się wypasać jak już do pięknego Miasta zawitają

    #19148 Reply
    zdziałoszyna
    Gość

    hahahaha:) ale smieszny jestes ,,pieknego miasta” hahaha:)))) Idź posadź srubokręt w ogródku:)))

    #19159 Reply
    remig
    Gość

    SŁYSZAŁEM ŻE NA Rondzie W DZIAŁOSZYNIE MAJĄ ROBIĆ PASTWISKO TUŻ PO WYBORACH 🙂

    #19163 Reply
    szydło_z_worka
    Gość

    Tak, dla koni z Pajęczna …

    #19215 Reply
    zdziałoszyna
    Gość

    hehe chociaz mamy rondo a nie jak Wy jedna przelotowa ulice:DDDD

    #19244 Reply
    ja
    Gość

    Ha a jak wam rondo zbudowali to pod prąd jezdziliscie bo nie widzieliście co to jest 😉

    #19249 Reply
    zdziałoszyna
    Gość

    Wy do tej pory pod prad wjezdzacie:)

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #19215 in Parking w Pajecznie w kierunku Makowisk.
Twoje informacje