R e k l a m a

Parkowanie pod Biedronką

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Parkowanie pod Biedronką

  • This topic has 31 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 8 years temu by Roman.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #44846 Reply
    Jan
    Gość

    Nie pozdrawiam leniwej szlachty, która parkują pod samymi schodami przy Biedronce. Pół parkingu wolne, ale taki buc musi stanąć jak najbliżej, widać czuje się jeszcze bardziej uprzywilejowany niż niepełnosprawni, dla których jest miejsce wyznaczone po drugiej stronie wjazdu, przy ogrodzeniu. Po pierwsze nie da się przejść z zakupami między tak zaparkowanymi samochodami a po drugie dupa samochodu często prawie wystaje na ulicę 1 Maja, przez co wjazd na parking jest utrudniony. Panowie i Panie, a może tak samochodem do sklepu wjechać by się dało?

    #44848 Reply
    Ania
    Gość

    Parkowanie pod schodami jest denerwujące lecz bardziej nie zrozumiałe dla mnie jest wyznaczenie miejsca dla osób niepełnosprawnych po drugiej stronie od podjazdu dla wózków!

    #44849 Reply
    klient
    Gość

    Ja przyznaje ze parkuje pod schodami ale nie z lenistawa lecz z bezpieczenstwa. Z malym dzieckiem wychodze a z zakupami nie dalabym rady z siatami i dzieckiem chodzic po parkingu miedzy jadacymi i stojacymi autami. Takze prosze o wyrozumialosc innych kierowcow.

    #44850 Reply
    hfhfoefh
    Gość

    Policja jest kilkaset metrów od Biedry. Może ruszyliby tyłki i wlepiali mandaty cwaniaczkom, którzy parkują przy schodach?
    Jak nie umiesz podróżować z dzieckiem, to po co ci prawo jazdy?
    Pewnie jesteś cwaniaczkiem, która wjeżdża pod same schody przedszkola/szkoły lub kościoła? Dla bezpieczeństwa to zostaw dzieciaka w domu.

    #44851 Reply
    klient
    Gość

    Podrozowanie z dzieckiem to co innego niz poruszanie sie z dzieckiem wszedzie ze soba.Jestem matka a nie cwaniakiem! jakbym miala z kim zostawic dziecko to chetnie bym to zrobila. Moze moj przedmowca popilnuje mi dziecko pro-bo, a ja ze spokojem zaparkuje ZA biedronka i spokojnie zrobie zakupy! a nie biegam z siatami i dzieckiem. Nie mieszkam w pajecznie zeby wozeczkiem przyjechac do sklepu.Zakazu pod schodami nie ma!prosze sie o taki wystarac!
    W kosciele zakupow nie robie i majac tyklo dziecko spokojnie dojde, miejsce parkowania bez znaczenia:)

    #44852 Reply
    sposób
    Gość

    a ja znalazłem na to sposób zawsze jak w tym miejscu samochód zagradza mi schody to przypadkiem go rysnę kluczem czy czymś, liczba parkujących tam sukcesywnie będzie się zmniejszać:D

    #44868 Reply
    rozbawiona
    Gość

    Lepiej nauczcie się nie zostawiać wózków na parkingu, bo to jest buractwo na najwyższym poziomie.

    #44869 Reply
    geolog
    Gość

    miejsca by było więcej jak by szlachta z poczty i urzędu skarbowego parkowała na własnym parkingu a nie stawiają auta na 8godzin pod biedrą

    #44870 Reply
    vxhxhxhx
    Gość

    Następnym razem jak zobaczę paniusię z bachorem, ktora parkuje zastawiając schody, to z pewnością poczestuje gwoździem 😀 Lusterko będzie zastawiac przejście to się przypadkiem odegnie itp 😀

    #44872 Reply
    onet
    Gość

    Znalazł się strażnik biedry Chuck Kawka 🙂 Mam nadzieje, że właściciel auta zauważy twoją akcje i wsadzi ci tego gwoździa tam gdzie słońce nie dochodzi 🙂
    Co za małostkowy cieć :/

    #44873 Reply
    Jan
    Gość

    klientko – rozumiem, że jakby tam był zakaz albo miejsce dla niepełnosprawnych to byście z dzieckiem umarli z głodu bo nie byłoby jak zrobić zakupów? a może jednak wtedy okazałoby się, że da się stanąć 10 metrów dalej i nic się nie dzieje? nie ma niczego złego w robieniu tak, żeby dla siebie było najwygodniej, ale polska cebulacka mentalność polega na tym, że ludzie uważają, że im się należy bo tak. I ch..j. Ich komfort kosztem komfortu innych, a to już jest zwykły egoizm i cwaniactwo. Dobrze w tym kraju nie będzie dopóki takie będzie myślenie. Trochę życzliwości dla bliźniego nie zaszkodzi.

    sposób – złośliwe uszkodzenie gwoździem to takie samo chamstwo jak postawienie tam auta, ale jak mi się siatka z ciężkimi zakupami otrze albo łupnie o tak zaparkowane auto to wyrzutów sumienia miał nie będę.

    #44874 Reply
    klienet
    Gość

    chwilunia. ja nie zastawiam przejscia autem bo zachowuje odstep od innego auta.Kolejna sprawa parkuje kolo schodow ale to nie znaczy ze bezposrednio przy wejsciu.A paniusie z bachorem to sobie wypraszam!!! Znalazl sie sflustrowany gosc co bedzie gwozdziami auta rysowal.Zebym cie IDIOTO nie spotkala! bo na dlugo mnie zapamietasz i bekniesz za niszczenie mienia, niekoniecznie mojego.
    Jak ci sie nie podoba to stoj pod schodami i pilnuj zeby nikt nie parkował.

    #44875 Reply
    Gdaka
    Gość

    Tak to jest jak sie robi Biedronke w miejscu gdzie parking jest na raptem 10 samochodów na krzyż.Ciekawe czy władza taka ułomna czy właściciel owej Biedronki?W Działoszynie Biedronka z ogromnym parkingiem więc jak widać myślenie nie boli,wystarczy ruszyć głową.

    #44876 Reply
    Jan
    Gość

    Jestem w stanie się założyć, ze nawet na największym parkingu znajdzie się król życia cebulak co zaparkuje pod samymi drzwiami w miejscu do tego nieprzeznaczonym 🙂

    #44896 Reply
    Amy
    Gość

    Doklsdnie, to dopiero buractwo! Niszczyć czyjąś własność na którą się ciężko pracuje. Jeśli zobaczę rude na moim aucie to odrazu wiadomo kto to po numerze ip z forum go złapią i będzie Bukiel za wszystkie aura które zniszczył!!! Też zostawiam miejsce jak tam stanę

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
Odpowiedz do: Reply #44873 in Parkowanie pod Biedronką
Twoje informacje