R e k l a m a

Pasy Czestochowska

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
 • Autor
  Wpisy
 • #108486 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Może władza przeprzyjcie temu problemowi…

  #108488 Reply
  Słownik
  Gość

  ,, polska język trudna język”

  #108489 Reply
  Wojtek
  Gość

  może zamiast tworzyć debilne tematy nie potrafiąc się przy tym wysłowić po polsku zorientuj się najpierw kto jest odpowiedzialny za pasy na drodze krajowej?

  #108494 Reply
  jarek
  Gość

  może zamiast szukać odpowiedzialnego za pasy na drodze krajowej warto żeby władze wspólnie o rozwiązanie problemu zabiegały ……

  #108498 Reply
  Wiesław
  Gość

  jak dojdzie kiedyś do tragedii to wtedy odpowiednie władze zaczną działać, nie można przejść przez drogę bo nie ma pasów i auta jadą z dużą prędkością, nawet się nie zatrzymają chodź widzą, że ludzie stoją na chodniku i chcę przejść na drugą stronę,. Czy nie ma w Pajęcznie żadnej kompetentnej osoby, żeby zająć się tą sprawą czy temat skierować do odpowiedniej instytucji??????

  #108499 Reply
  Andrzej
  Gość

  Po co zawracać gitarę…burmistrz na urlopie?

  #108613 Reply
  Tina
  Gość

  Auta się nie zatrzymują, bo przecież nie ma pasów, które raczej nie są dobrym pomysłem, by były zaraz za zakrętem…

  #108626 Reply
  Kamil
  Gość

  Rzeczywiście to takie mało bezpieczne miejsce. Tam chyba dalej nie ma oświetlenia. Nie wiem , bo na stałe musiałem niestety wyjechać z naszego miasteczka za pracą. Pamiętam , że jak wracałem dwa lata temu z cmentarza ( to był 1 listopad , wieczorem ) , to chciałem przejść na drugą stronę ulicy Częstochowskiej , po tych pasach przy samym zakręcie. Z daleka już widziałem poruszający się samochód , więc wszedłem na pasy , bo byłem pewny , że kierowca się zatrzyma , albo zwolni.Odległość była jeszcze spora. No ale nie zwolnił. Doszedłem do połowy jezdni i na szczeście się zatrzymałem. Samochód ani nie zwolnił , ani nic, tylko pojechał jak gdyby nigdy nic dalej.Także tam trzeba naprawdę uważać.

  #108670 Reply
  Wiesław
  Gość

  Tina pisze, że pasy na ul. Częstochowskiej to nie jest dobry pomysł bo by były za zakrętem. A w jakiej odległości od zakrętu są pasy obok Mleczarni na ul. Kościuszki i Wieluńskiej….. tuż za zakrętem i jest wszystko w porządku? Jak się chce to wszystko można zrobić ale trzeba chcieć

  #108691 Reply
  uncle dance
  Gość

  A nie prościej przejść wcześniej przy Źródelnej? Tylko trzeba pomyśleć o tym 3 minuty wcześniej po której stronie jest sklep, może dla niektórych to problem.

  #108705 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  a po co przechodzić w ogóle….

  #108706 Reply
  Wiesław
  Gość

  Uncle Dance, może dla Ciebie problem z rozumowaniem…. jak ktoś mieszka na ul. Ściegiennej Długiej lub Kopernika to ma iść w stronę Pajęczna do ul, Żródelnej , przejść po pasach i wrócić spowrotem ( nadrabiać ok o,5 km) i tak samo z zakupami ( razem 1 km)…. myślenie logiczne nie boli

  #108707 Reply
  Tomek
  Gość

  Przejście jest tam na Częstochowskiej od lat, trzeba tylko zadbać by było widoczne, by pasy były pomalowane, ale to trzeba być gospodarzem żeby interweniować gdzie trzeba, a nie tylko być na etacie burmistrza.
  Urząd to nie szkoła, a drogownictwo to nie polonistyka?

  #108831 Reply
  Marek Drab
  Gość

  Tam są potrzebne pasy. W lato było widać ludzi jak przechodzili z Olszówki na Długą. Teraz jest zima i kto wie co może się stać.

  Wysłałem do urzędu maila o zainteresowanie się sprawą.

  #108999 Reply
  Wiesław
  Gość

  Pasy są również potrzebne na przejście przez drogę do nowej Biedronki na ul. Wieluńskiej, trzeba długo stać zanim się przebiegnie między autami na drugą stronę…. Władzo Pajęczna, obudź się

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
Odpowiedz do: Pasy Czestochowska
Twoje informacje