Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach

Pajęczno Fora Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach

  • Temat jest pusty.
Wyświetlanie 6 wpisów - od 136 do 141 (z 141 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #120858
    Pływak
    Gość

    Może stanowisko dyrektora szpitala będą na kajakach opijać?

    #120869
    Marek
    Gość

    No to nauczyciel polskiego znowu będzie polewał a ruda i inni będą chlac. To towarzystwo ochlapusow i dupiarzy. Tylko kasa dla nich się liczy.

    #120873
    Jasiu mróz
    Gość

    Pajeczanski pis to tylko alkohol i seks, no i oczywiście dojenie kasy.

    #120970
    Kawka
    Gość

    Tak promuje Pajeczno ruda złośliwa dycha.

    #121313
    Marlena
    Gość

    Chcesz by Twoja córka, wnuczka , siostra, przyjaciółka umarła w skomplikowanej ciąży na sepsę w szpitalu głosuj na PiS i jego Przywódcę

    #121315
    Yaro
    Gość

    Pisiory chlaja na całego, kasy na lewo i prawo pełno .Aby do jesieni, potem cela+.

Wyświetlanie 6 wpisów - od 136 do 141 (z 141 w sumie)
  • Temat ‘Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.