Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach
Pajęczno › Fora › Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego › Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach
- Temat jest pusty.
-
AutorWpisy
-
29 grudnia 2017 o 21:01 #67392
Cezary
GośćWitam szanownych forumowiczów otoż prokuratura wieluńska ma wielki problem z ustaleniem miejsca i czasu wykonanego zdjęcia. Proszę o umieszczenie oryginalnego zdjęcia z metadanymi na jakimś ogolnie dostępnym serwisie. Oraz zamieszczenie tu wszelkich technicznych informacji na tenmat zdjęcia i miejsca i czasu wykonania i skąd można pobrać oryginał, z jakiej wypożyczalni pochodzą kajaki. Wieluńskie organa bowiem odznaczają się wyjątkową kreatywnością, a przecież picie alkocholu podczas prowadzenia pojazdow wodnych niemechanicznych bez względu gdzie się odbywa podlega karze. Pozdrawiam serdecznie.
30 grudnia 2017 o 09:14 #67528Marian
GośćI tak sąd w Wieluniu z tym nic nie zrobi. Dyrektorem została pisiewiczow.
30 grudnia 2017 o 10:40 #67532Marian
GośćA co mają robić z kasą. Śmieją z tych co na nich głosowali. Na to tylko ich stać. Zobaczcie jak śmieje się Pielucha.
31 grudnia 2017 o 10:39 #67551Takr
GośćTeraz pisiewicze piją z radości. Przyjdzie czas, że będą pić z żalu. Nie stać ich na to żeby rozwijać region, żeby wzbogacić dobro wspólne a nie tylko własne prywatne.
Miałeś chamie złoty róg……..31 grudnia 2017 o 11:25 #67552Takr
GośćZa chwilę będzie 2018 rok. Rok wyborów samorządowych. Apeluję aby się dobrze zastanowić na kogo głosować. To bardzo poważna sprawa. Zweryfikujmy tych co byli, co zrobili, czym się przysluzyli lokalnym społecznościom. Nie dawajcie się nabierać na puste hasła. Na pewno są wśród nas ludzie wartościowi na których warto postawić. Żeby nie zdarzyło się jak teraz, że poszli w górę po naszych plecach i niczego dla nas jako ogółu nie robią a nawet są tacy co szkodzą, co jest niepojęte.
Wszystkiego Najlepszego w 2018 roku.1 stycznia 2018 o 11:47 #67565Pisior
GośćŁadnie wyglądają na tych kajakach. Szczególnie wicewojewoda i posłanka.
1 stycznia 2018 o 12:53 #67566Marek
GośćCiekawe gdzie pili w Sylwestra.
2 stycznia 2018 o 10:09 #67582wieiwiec
Gośćdobra ale co jednak z mlynarczykiem zrobili dla strzelec? na radzie znow jednak chcial zadluzyc gmine dobrze ze rada sie nie zgodzila. na kajakach walic wode to wiecie jak ale zrobic cos dla gminy to juz nie ma komu. caly pis.
2 stycznia 2018 o 10:42 #67584Takr
GośćDla siebie wiedzą jak kasę załatwić.
2 stycznia 2018 o 11:36 #67595Kaśka
GośćNie tylko kajakowanie w głowie PISOWCOM. Wszystko za nasze ciężko zarobione pieniądze!!!
wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/565742,tansze-operacje-plastyczne-dla-urzednikow-szyszki.html
10 stycznia 2018 o 15:35 #67523RTD
GośćAbstrahując od tego kto to robił i czy to miało wpływ na poczynania prokuratury.
Bardzo dobra decyzja! Ściganie za takie rzeczy to typowe przyp… się. Co mieli sobie po chupa-chupsie kupić i nimi do kamery machać?
A tłumaczenie, że nie wiadomo gdzie i kiedy wcale nie jest takie głupie.
Nikt Ci tego nie wrzuci z metadanymi (a więc w oryginale) bo mógłby się narazić na kłopoty. Po co komuś „świadkowie” 🙂10 stycznia 2018 o 16:51 #67826Stach
GośćZobaczcie jak Młynarczyk tłumaczy się w łódzkim sądzie. To dopiero jazda. Jest w necie.
10 stycznia 2018 o 18:24 #67827RDT
GośćRzuć linkiem.
10 stycznia 2018 o 19:19 #67828Stach
GośćWpisz w Google: Karol Młynarczyk rozprawa sądowa.
10 stycznia 2018 o 20:59 #67830RDT
GośćPrzejrzałem. Widzę faceta, który się po prostu denerwuje i co w tym dziwnego? Przed sądem, wydaje mi się, nie denerwować się mogą tylko ci którzy mają z nim do czynienia na codzień, np. ludzie zawodowo poszukujący sensacji i teorii spuskowych. Chyba jednak na szczęście Młynarczyk nie ma takich doświadczeń 🙂
Pomijam tu scepcjalnie „problem” brania udziału przez wojewodę w kryciu jakiś ludzi tu nie będę sędzia ani nie znam faktów, ale wcześniej pisałem kto tropi takie „afery” 😉
Człowiek poczuł się zagrożony i złożył doniesienie. Ja też bym się poczuł. A podnoszenie przez oskarżonego (?) tezy, że Młynarczyk ma nieograniczony czas pracy wcale nie oznacza, że o każdej porze i w każdym momencie można komuś za przeproszeniem dupę zawracać. Każdy ma prawo do odpoczynku. Zresztą nękać można kogoś i w pracy jak się ma poczucie pseudo misji powiązane z megalomanią. Sorry takie o autorze mam mmiemanie patrząc na chociażby opis filmu.
I żeby była jasność. Pan Wojewoda to kompletnie nie moja bajka. Do jego kariery jestem nawet negatywnie nastawiony ale nie w tym momencie. Tu bym faceta bronił.
Ale mogę się mylić. To tylko moje wrażenia. -
AutorWpisy
- Temat ‘Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.



