Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach

Pajęczno Fora Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach

  • Temat jest pusty.
Wyświetlanie 15 wpisów - od 121 do 135 (z 141 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #119526
    Sławek
    Gość

    Ćwiczył też kelnerki w Wodniku ale go to sporo kosztowało.

    #119532
    Brutas
    Gość

    Pisiory chlaja do oporu, a co mają z kasą robić. Te od rudej dychy po późnej nocy szukają alkoholu.

    #119538
    Szpada
    Gość

    Ten od polskiego w Pajecznie to wyjątkowy h.j. Jak cała rodzina. Kto chce więcej niech pyta.

    #119539
    Nygus
    Gość

    To co on w tym wodniku wyprawiał?

    #119540
    Pytam
    Gość

    Szpada może powiesz coś więcej ??

    #119569
    Morus
    Gość

    Teraz na majówce chlali na całego, a kto milionerom zabroni i co będą robić z kasą. A frajerzy co na nich głosowali niech się cieszą.

    #119573
    Jop
    Gość

    Coś więcej na ten temat ?

    #119580
    Misiek
    Gość

    PIS to katastrofa Polski, nie daj Boże aby jesienią ich wybrali. To złodzieje, zdrajcy i zaprzańcy. Chroń nas Boże, ratuj się kto może.

    #119581
    Jop
    Gość

    Najgorsze jest to, że jest mnóstwo przeciwników a oni i tak wygrywają. Pytanie jak to jest ? Młodzi, młodzież na necie kozacy a jak przyjdzie iść do urn to załatwiają nam rządy dziadki i babcie.

    #119582
    Prawda
    Gość

    Podobno jeden pisior tak się ochlał w majówkę , że aż popuścił w gacie zanietrzeźwiony

    #119583
    Kawka
    Gość

    Nie on jeden i nie pierwszy raz. Przecież oni nie panują nawet nad sobą. Pielucha ma takich nieudaczników w teamie wielu.

    #119584
    Ludwik XIC
    Gość

    Uważajcie na nich, bo oni pedagogiczni wszyscy. Ja wam mówię oni pedagogiczni.

    #119599
    Nauczyciel polskiego
    Gość

    Żadna partia nie rozpiła Polaków tak jak PIS. Patrz kajaki.

    #119602
    Morus
    Gość

    To ochlaje wszechczasow, szkoli ich ta z bali na fali.

    #120854
    Danuta Mirosław
    Gość

    A kiedy pomnik Pana Prezesa w Pajęcznie? Coś dziwnie sprawa ucichła…

Wyświetlanie 15 wpisów - od 121 do 135 (z 141 w sumie)
  • Temat ‘Picie alkoholu przez osoby publiczne na kajakach’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.