R e k l a m a

Pielgrzymka

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #88435 Reply
    Zamyślona
    Gość

    Dzień dobry.
    Znowu pojawia się podobne pytanie tylko w innym temacie. Czemu TwojePajeczno nie pisze nic o Pajęczańskiej Pielgrzymce Pieszej i Rowerowej?? Proszę tylko nie pisać, że nikt Panu nie dał informacji. Pielgrzymka chodzi od 107lat zawsze w tym samym czasie roku.
    Da się bardzo łatwo zauważyć, że TwojePajęczno pisze o Pajęcznie, jeżeli dzieje się coś negatywnego, a nie ma żadnej informacji o pozytywnych wydarzeniach. Znowu przyszło mi to napisać: Wstyd! Dziennikarstwo wybiórcze to nie dziennikarstwo.

    #88436 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Dzień dobry,
    Tekst o pielgrzymce ukaże się (jak co roku) najprawdopodobniej dzisiaj, dodatkowo wzbogacony krótkim filmem przygotowanym przez jednego z uczestników.
    Więcej wiary 😉

    #88437 Reply
    Gosia
    Gość

    Ale Pielgrzymka idzie w dwie strony a nie w jedną! więc filmik i zdjęcia można było już wrzucić. Wiara jest, tylko nadziej co raz mniej….

    #88446 Reply
    Joasia
    Gość

    A cierpliwość jest cnotą 😁😁

    #88449 Reply
    Ola
    Gość

    Spokojnie, jeszcze się zobaczysz…

    #88462 Reply
    Gosia
    Gość

    Brawo za tekst o Pielgrzymce 😀
    ale za to Działoszyn jest 🙂
    Brawo Redakcjo 🙂

    #88466 Reply
    Konrad
    Gość

    @gosia a może ty coś wrzucisz od siebie. Spostrzeżenia, przeżycia, fotki. Zajmiesz się czymś pożytecznym a może w międzyczasie redakcja zamieścić coś jako uzupełnienie twojej historii?

    #88469 Reply
    Gosia
    Gość

    Widzę włączył się obrońca Redakcji 🙂
    Chciałabym tylko zauważyć że to jest Twoje Pajęczno. a Redakcja mogłaby o to zadbać.
    A Tobie Konrad życzę miłego dnia 🙂

    #88474 Reply
    MAGDA
    Gość

    PIELGRZYMKA TO JEST PIESZA .NAJWIEKSZE UZNANIE DLA TYCH CO SZLI W OBIE STRONY. TO SA PRAWDZIWI PIELGRZYMI ,A NIE TACY CO TYLKO NA POKAZ BIEGNA LUB NA POKAZ JADA,DO TEGO BIEGNA KAWALEK ,BEZ MSZY SW,JESLI BIEGNA LUB JADA ROWERAMI TO RAZEM Z PIELGRZYMKA PIESZA POWINNI UCZESTNICZYC WE MSZY SW.

    #88475 Reply
    Kinia
    Gość

    Gosia bardziej chyba szła dla lansu 😉 sąsiadce pochwali się, że na twojepajeczno.pl ja pokazali 😁 +10 pkt i szacun na dzielni 😎

    #88476 Reply
    Gosia
    Gość

    Oj mam wielki lans…haha…
    Chodziło mi o coś innego ale mniejsza z tym.
    Życzę miłego 🙂

    #88518 Reply
    Redakcja
    Keymaster
    #88521 Reply
    Konrad
    Gość

    @gosia znalazłaś się? 🙂 redakcja cię zadowoliła? 😎

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #88474 in Pielgrzymka
Twoje informacje