R e k l a m a

Pielucha napluła nam w twarz, pokazała gdzie ma nasze gminy!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Pielucha napluła nam w twarz, pokazała gdzie ma nasze gminy!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 240)
 • Autor
  Wpisy
 • #54717 Reply
  Komor
  Gość

  Czytaliście ostatnie Kulisy? Pomijając te bzdety o ateistach wygadała się, że chce żeby nasze gminy były biedne i zdewastowane. Rzucając jakieś ochłapy (w sensie że niby mają dostać trochę więcej jak 500 zł na mieszkańca z tytułu opłaty ekspoatacyjnej).
  Pieluchowa dobrze wie, że nie skorzysta na tym ŻADNA gmina z tych biedniejszych jak Kiełczygłów i Strzelce a OGROMNIE stracą Kleszczów, Rząśnia, Sulmierzyce i Szczerców. W imię własnych interesów sprzedała nas i przyszłe pokolenia tego regionu!
  Z artykułu wynika, że jest w jakiejś komisji energetyki i stoi na stanowisku żeby te gminy dostały dużo mniej kasy. CZAICIE TO?
  Jak można tak traktować swoich wyborców?

  #54718 Reply
  Ipman
  Gość

  Jpdl!!! Znowu lament! Przypominam,że PiS i ich posłowie maja na swoje obietnice 4 lata a nie rok!!! Za 3 lata możecie osądzać nie teraz.

  #54721 Reply
  Komor
  Gość

  Za trzy lata to będzie „po ptokach”. Nie wszyscy z PISu szczekają jak im Orion zagra, np Dariusz Kubiak:

  Opublikowany przez Dariusz Kubiak na 10 listopada 2016

  To jest poseł! Walczy o swój region a nie o karierę polityczną jak Pieluchowa. Przypomnę co mówiła jeszcze rok temu:

  Beata Mateusiak-Pielucha pierwszym posłem z powiatu pajęczańskiego


  „[…] Jako poseł będę zabiegała o to, aby ważne inwestycje oraz sprawy mające miejsce na szczeblu centralnym nie omijały naszego powiatu. – dodaje.”
  Jakież to przewrotne, ludzie będę o tym pamiętać!

  #54732 Reply
  Hetman
  Gość

  Nie mogąc zrozumieć o co chodzi z tym zamieszaniem spowodowanym ustawą o służbie geologicznej i okradaniu samorządów z naszego regionu postanowiłem przeczytać projekt tej ustawy co to Pani poseł zasiadająca w specjalnej sejmowej komisji o niej decyduje i o której pisały Kulisy. I muszę się podzielić spostrzeżeniami:
  1) Ta ustawa ograbi z dochodów nie tylko Kleszczów, Sulmierzyce, Rząśnię, Szczerców ale również Pajęczno i Działoszyn (dochody z kopalin wapienia dostarczanego do cementowni) oraz Starostwo Powiatowe bo ono też czerpie pewne dochody z PGE
  2) W myśl ustawy tworzy się kolejną formację zbrojną/mundurową aby pilnowali kopalin (czy ktoś nie kradnie piasku rolnikowi z pola, nie wywozi węgla z kopali). Pytanie tylko po co skoro jest już tyle służb mundurowych w szczególności Policja i czy stać nas jest na utrzymanie obok tworzonego kolejnego Wojska (Obrony Terytorialnej). To chyba na to będą przeznaczone zabrane pieniądze na kolejne formacje zbrojne.
  3) Zgodnie z zapisami tej ustawy pieniądze z opłaty eksploatacyjnej zabrane zostaną Funduszowi Ochrony Środowiska który dofinansowuje docieplenia domów i wymianę pieców.

  #54733 Reply
  Hetman
  Gość

  Zaprzyjaźniona gazeta i jej redaktor bardzo wybielił Panią poseł z jej ostatnich dokonań. Pani poseł, jak można przeczytać w tym artykule pisze, że jedne gminy mają kasę na lokatach a inne są biedne – tylko, że przeglądając budżety tych gmin z naszego regionu (za wyjątkiem Kleszczowa) to wszystkie mają kredyty i deficyt. A kredyty jak można zauważyć wynikają z licznych inwestycji bo jadąc w kierunku Łodzi obojętnie którą drogę wybierzemy czy przez Rząśnię czy przez Sulmierzyce widać nowe drogi, chodniki, kanalizację, boiska, ładnie wyglądające budynki, fotowoltaikę, kolektory słoneczne na dachach domów ich mieszkańców – to przecież świadczy o inwestowaniu tych pieniędzy w szczególności dla mieszkańców a nie trzymaniu na lokatach.
  Dlatego Wszyscy politycy PiS od posłów po dyrektorów z PGE po szeregowego działacza powinni walczyć o nasz cały region, o jego rozwój bo tak naprawdę biedny region to bieda ludzi. Przypominam sobie, że kiedy ogłosili wyniki wyborów i okazało się że pierwszy raz mamy Posła z naszego regionu Wszyscy pokładaliśmy (i nadal pokładamy)nadzieje, że będą nowe drogi, ściągnie inwestorów, będą dotacje na kanalizację ogólnie coś drgnie w tym naszym powiecie. I co i jak dotąd nic nie ma. Myślę że zwykłych mieszkańców nie obchodzą aż tak bardzo wielkie sprawy, europejskie, światowe i jaki pogląd w tym temacie Pani poseł ma, nas obchodzi nasz region nasz powiat i to co Pani dla niego zrobi. I tu właśnie Pan redaktor z Kulis nie zadał jednego ważnego pytania „co Pani jako poseł dla naszego powiatu zrobiła? Życzę Pani poseł i nam wszystkim aby mogła Pani za jakiś czas wymienić długą listę dokonań a nie tylko odpowiedzieć doprowadziłam do zabrania pieniędzy z naszego regionu.

  #54734 Reply
  powatowy
  Gość

  kwi kwi kwi kwi

  #60278 Reply
  Stanisław
  Gość

  Ciekawe co Pani poseł ma do powiedzenia w tej sprawie.

  #60294 Reply
  waldek
  Gość

  no to macie swój PIS

  #60305 Reply
  borys
  Gość

  przecież ona tak ciężko pracuję:) 🙂 ,jak to nie dba o nasz region przecież pozałatwiała fuchy swoim kolegą z pisu ,Ludzie ogarnijcie się ta kobieta ma sprawy sądowe za machloje jakie robiła jako starosta i co i nic POLSKA PAŃSTWEM PRAWA HAHA

  #60323 Reply
  Stefan
  Gość

  Jest posłem wiec na razie pewnie z sadem ma spokoj ;P

  #60328 Reply
  Miło
  Gość

  Szkoda

  #60335 Reply
  Dzejms
  Gość

  Nic nie jest wieczne. Kiedyś za to odpowie…

  #60344 Reply
  Maciek
  Gość

  Jej nawet do rady powiatu nie chcieli wybrać… eh…

  #60351 Reply
  XyZ
  Gość

  Ludzie już mądrzeją, wiedzą, że nie głosują na człowieka tylko na pacynki prezesa.

  #60352 Reply
  XyZ
  Gość

  siedzę na koniu

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 240)
Odpowiedz do: Pielucha napluła nam w twarz, pokazała gdzie ma nasze gminy!
Twoje informacje