R e k l a m a

Pieluchowa chce podniesienia cen paliw!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Pieluchowa chce podniesienia cen paliw!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 104)
  • Autor
    Wpisy
  • #63718 Reply
    Mieszkaniec
    Gość
    #63720 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    a gdzie jest napisane, że to jej pomysł? jedynie jest pod tym podpisana, jak dla mnie to ona nie ma w tej żałosnej partii nic do gadania, jest zwykłą marionetką. do tej pory „błysnęła” jedynie genialnym komentarzem do filmu Wołyń, nic więcej o niej nie słyszałem – to chyba zresztą dobrze 🙂

    katotaliby z pisu kupiły głosy hołoty dając 500plus, stare baby z radia myryja też zawsze za pisem, propaganda antyimigrancka trafiła na podatny grunt i zbiera swoje żniwo bo polaki cybulaki uchodźcy na oczy nie widzieli ale doskonale wiedzą, że wszyscy oni są źli…

    jak zostaną na kolejną kadencję – co moim zdaniem jest prawdopodobne bo pisowskie gady doskonale manipulują ciemnym katolskim ludem – trzeba będzie uciekać na zachód bo od pisu lepsi są nawet uchodźcy

    #63721 Reply
    paj
    Gość

    zakładam że platfusy nie robili żadnych POdwyżek łącznie z wiekiem emerytalnym i nie wyrzucali nigdy POdpisów do kosza ??

    natomiast kto opowiada się za deportacją ciapatych pasożytów osobiście z chęcią nadał bym mu order ķrzyż zasługi odrodzenia Polski ….a kto chce żyć z beżowymi droga wolna na zachodzie pod dostatkiem ”multi kulti ” nikt cię tu nie trzyma literkowcu

    #63723 Reply
    adam
    Gość

    ja tam się nie przejmuję, jak cena paliwa wzroście o 5% to moje usługi wzrosną o 15%. I kto na tym ucierpi???

    #63724 Reply
    Itd
    Gość

    Temu kto przy mnie mówi że jest za przyjęciem uchodźców osobiście wale w ryj. Dobranoc

    #63725 Reply
    marek
    Gość

    Ludzie się nie zgodzą na ten poroniony pomysł z podwyżka cen paliwa, Tak samo jak na zmianę ustawy o abonamencie rtv.
    Jeśli chodzi zaś o BMP i jej zachowanie to jest to żenujące. Inni posłowie, nieważne z jakiej partii, ciągną do swoich miejscowości ile mogą, a tutaj nie mamy nic poza długami z okresu działalności w starostwie.

    #63726 Reply
    Do mieszkaniec
    Gość

    W głowę zachodzie jak z taką dysfunkcją mózgu można żyć? Renta za to jakaś się należy?

    #63727 Reply
    Do cwelus
    Gość

    Maria weź się za robotę, nie wiesz że w pracy nie można używa komputera do celów prywatnych? Fokus odejdzie sprawdza ci kompa i z roboty wyrzuca. A złe ci nic nie robić i brać pensje?

    #63731 Reply
    Mjetek
    Gość

    10 zł na tankowaniu to wcale nie jest tak mało. Nie wiedzą gdzie już mają szukać pieniędzy 🙁 Dali 500 zł zabiorą 600 zł i ludzie jeszcze się cieszą? Z czego?

    #63733 Reply
    ahmed
    Gość

    Itd – ja jestem za przyjęciem uchodźców. czekam na twój czyn

    #63740 Reply
    fed
    Gość

    Uchodźcy to już przebrzmiały temat. Żaden rząd ich nie przyjmie. Po co te gadki o wzrostach gospodarczych, oszczędnościach w budżecie, zamykaniu aferzystów. Skoro szaremu człowiekowi zaaplikują podwyżki cen. Widocznie brakuje kasy w budżecie, pomimo takich buńczucznych wypowiedzi że wystarczy na wszystko.

    #63742 Reply
    Do ahmed
    Gość

    Polska trudny język widzę, napisałem że przy mnie więc czytanie ze zrozumieniem się klania zatem chodź po ulicach i głos swe poglądy a jak dostaniesz w lampę to wiedz że to byłem ja.

    #63745 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    słyszałem, że nasza pani poseł załatwiła remont wieży kościelnej także nie możecie powiedzieć, że nie zrobiła niczego 😀 cały powiat w ramach wdzięczności powinien paść przed nią na kolana 🙂

    co do uchodźców, to co widzicie w PiSomościach i innych kanałach propagandowych pisu to prezentacja skrajnie negatywnej strony uchodźców, oczywiście problem istnieje lecz jego skala jest sztucznie przez pis rozdmuchana.

    myślicie, że ci ludzi, w tym kobiety i dzieci, płyną przez morze na przeładowanych pontonach ryzykując własne życie po to, żeby zabrać wam pracę i zislamizować europę? może jakiś odsetek ma niecne zamiary ale większość to ludzie uciekający przed wojną.

    ciekawe czy jeden z drugim byłby taki mądry gdyby urodził się na terenie objętym wojną, siedzicie w kraju gdzie panuje względny dobrobyt, inni też szukają normalnego życia, jeśli nie mogą znaleźć go tam gdzie się urodzili emigrują

    tak samo ukraińcy – przyjeżdżają do nas tak jak tysiące polaków, jeśki nie miliony, wyjechało do Niemiec, Anglii, Skandynawii czy innych bogatszych krajów. miło byłoby wam gdybyście po wyjście do pracy za granicę (często nie z własnego wyboru) byli nietolerowwani ze względu na pochodzenie?

    #63747 Reply
    Dyzioo
    Gość

    Nie karmcie już tego trolla efjeidujwiudh.

    #63749 Reply
    Mjetek
    Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 104)
Odpowiedz do: Reply #63724 in Pieluchowa chce podniesienia cen paliw!!!
Twoje informacje