R e k l a m a

PiS Rząśnia

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #117403 Reply
  Zetor
  Gość

  Szef regionu PiS ma co robić… działacze z Rząśni zaszaleli.

  Podobno lecą takie z… że głowa mała a oderwanie od rzeczywistości co poniektórych wywołało powszechny śmiech 😄 Mają im nawet posadek nie przedłużać żeby dalej kompromitacji nie robić.

  #117405 Reply
  Rypak sypak
  Gość

  Nikt tak wizerunku pisu nie psuje jak nieudaczniki pajęczańskie, w tym z gmin powiatu. Szef regionu za głowę się łapał jak zobaczył ich poziom. To szkoła Beci, nauczyciela, rambo i innych. Zero wejść na listy wyborcze i wynocha z pge. Koniec dziadostwa.

  #117406 Reply
  Rychu
  Gość

  Co odwalili

  #117407 Reply
  Taboret
  Gość

  @Zetor zazdrościsz i tyle. Cały czas mówi się że to ich koniec, a oni dalej sobie działają i niektórzy już pewnie mają odłożone miliony na koncie. Nawet jeśli jakimś cudem polecą to do końca życia pracować nie muszą.

  #117421 Reply
  lamus
  Gość

  Co oni odwalili? Może się podzielicie plotkami? Nie każdy siedzi w temacie.

  #117432 Reply
  Zetor
  Gość

  Taboret. Tu nawet nie chodzi o tych z milionami bo ci nie sa tacy głupi żeby ktoś się z nich śmiał w Łodzi przecież dorabiali się za ich przyzwoleniem.
  Chodzi o nowy ten mniej o wiele mniej ogarnięta grupkę która coś tam nieudolnie próbuje a np. jedna z, nich w swej obecnej pracy słynie z braku umiejętności dodawania a „projektuje” z czego koledzy się smieja, druga z tego że nie rozumie po prostu robi 😁
  Podobno m.in.Przydacz się kapnął że to grupka która szkodzic tylko może I nie ma w sobie za grosz klasy a dla niego to ważne. Są też narady z prawdziwie rządzącym nad nimi wicestarosty ale tu już każdy w PIS wie że to właśnie on jest destrukcyjnym problemem. Poza nim samym i nimi właśnie 😁 Ale to juz tylko miałkość umysłów oraz zadufanie w sobie.

  #117433 Reply
  Zetor
  Gość

  Oczywiście robią dobrą mine do złej gry I propagandę o sobie inną sieją ale wstyd jest w środowisku 🤣 I nici będą z tego co mówią bo tego już nawet ciemny lud nie kupi 😂

  #117440 Reply
  Magda
  Gość

  To że poziomem lokalnej wladzy PiS można się załamać nie nowina dla tubylców…ale Przydacz mial prawo się zdziwić bo skad mial przypuszczać…on w Wielkiej Warszawie działa…
  Choc moze juz wiele nie zepsują do końca kadencji…bo wszystko co było możliwe juz popsuli…:) Nieudacznicy 🙂 Przydacz się biedak musiał załamać…:):)

  #117441 Reply
  Elka
  Gość

  Pajeczanski pis to dno. Wszyscy dookoła to wiedzą. Brawo Pielucha. Zobacz do czego doprowadziłaś. Takie jest moje zdanie. Beznadzieja totalna.

  #117449 Reply
  Halyna
  Gość

  Ci z Rzaśni to z tego dobrobytu tak się podopasali że ledwo na oczy patrzą

  #117453 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Ktoś tam pisze: Pieluchowa – zła, Koperska – dobra, albo Szydłowski – zły, Rychlik – dobry. Teraz dochodzi do układanki jeszcze Przydacz. A oni są tylko pisowcami i wykonują pokornie polecenia Kaczyńskiego. Jak każe tak głosują. Po owocach je poznacie, a te są w postaci procesu karnego p. Pieluchy, wysypiska śmieci p. Koperskiej. Szkód górniczych, braku rekompensat za nie itp… Większość „zasług” p.Rychlika to nie jego praca, stąd jego pseudonim „Spadkobierca”. Ogólnie długo by opowiadać.

  #117454 Reply
  Nuncjusz
  Gość

  Wiadomo, PIS oszukał Polaków, a przy okazji okradł.

  #117459 Reply
  Jytfgg
  Gość

  Troll

  #117463 Reply
  Nuncjuż
  Gość

  Udowodnij, że to nieprawda

  #117464 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  @Nuncjuż on się przedstawia.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: PiS Rząśnia
Twoje informacje