R e k l a m a

PiS wygrał – Powiat utrzymany

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego PiS wygrał – Powiat utrzymany

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
 • Autor
  Wpisy
 • #129081 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  I co PiS dalej będzie rządził.
  Brawo dla wszystkich osób głosujących na Prawo i Sprawiedliwość.
  Najlepszy wynik PiSu od wielu wielu lat.

  #129084 Reply
  Mieszkaniec powiatu
  Gość

  Czyli katastrofa dla powiatu. Do rozwoju potrzebne są pieniądze a te będzie przydzielał rząd-nie pisowski, wojewoda, sejmik-nie pisowski. Z czego ten Sikora zrobi te drogi powiatowe na terenie gminy Sulmierzyce? Przecież jak chodził i żebrał głosy to je obiecywał. Stawiam tezę zerowej wiarygodności. Stracona kadencja dla powiatu. Tylko tłuste koty obrosną w miliony. Gdzie ci wyborcy mają rozum?

  #129085 Reply
  wlodek
  Gość

  Tragedia ,doprowadzili do ruiny

  #129089 Reply
  Cynik
  Gość

  @Miszkaniec powiatu- pewnie z koalicji piszesz nam wprost ,że rząd tuska nie będzie dawał pieniędzy na powiat bo ludzie są u nas prawicowi? Brawo czytajcie młodzi naiwni, pojeździcie trochę po dziurach to rozliczycie rząd tuska za 3,5 roku.

  #129090 Reply
  Mieszkaniec powiatu
  Gość

  Czyli przez 5 lat będą dalej dziury tak jak były przez ostatnie 5,5 roku. Tego się spodziewam. A odnośnie przyznawania pieniędzy to pis przyznawał tym samorządom z opozycji? Karma wróci.

  #129091 Reply
  Mieszkaniec powiatu
  Gość

  Jeszcze odnosnie prawicowości pajeczanskiego pisu, to kto jest prawicowy, bo ja takich nie widzę? Widzę zrzuty z samoobrony, PSL? Rozmawiam ze starszymi ludźmi i wiedzą z jakich rodzin funkcjonariusze pis pochodzą. Prawicowość macie tylko w nazwie dla zbalamucenia ludzi. Tak was postrzegam.

  #129093 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Napewno więcej prawicy w PiS niż w tych całych śmiesznych EPJ-otach czy 2050/PSL

  #129094 Reply
  Strzelec
  Gość

  Pielucha na starostę, przecież powiat ma miliony aby oddawać. Karolek co ty robisz?

  #129096 Reply
  Felek
  Gość

  Żeby tylko pisiory się nie pozagryzali, szkoda by było takiej komedi jaką nam gwarantują przez 5 lat.

  #129097 Reply
  Powiatowy
  Gość

  Prawda z tą Pielucha, że chce być starościną? Skończyła jakieś studia, zrobiła prawo jazdy, nauczyła się jakiegoś obcego języka, ukończyła choćby to kolegium Humanum jak większość pisiorow? Beata to 21 wiek a starostowanie to poważne stanowisko, nie rób obciachu.

  #129098 Reply
  Kuba
  Gość

  @Felek ty się nie martw pisowcami, zobaczysz jeszcze trochę i ci radni,którzy zbłądzili psl zrozumieją i do pis przyjdą a dlaczego? Bo będzie im wstyd na wsi ,że z wami trzymają. Rząd prowadzi Polskę do ruiny….

  #129099 Reply
  Felek
  Gość

  Kuba, ja się nie martwię, żeby to nie było takie smutne i na szkodę ludzi to bym rzeczywiście się bawił. Ale prawda jest inna, pis jest w tej samej grupie partii co wszystkie inne. Wszystkie cichcem likwidują Polskę. Weźmy za przykład rolnictwo, Morawiecki podpisał w 2020 roku zielony ład, Wojciechowski w UE człowiek pisu, Kaczynski przeciwny polskiej wsi (5 dla
  zwierzat, itd). Energetyka, nikt tak jej nie rozlo,yl jak pis, zlikwidował 14 kopalni węgla kamiennego, w tym z najlepszym węgle Makoszowy, Turów ma problemy przez pis z 2017 roku przez niekompetentnych ludzi, Sławomir Z. itd. Tylko mieczem zdobywa się wolność, jak mawiali nasi dziadowie.

  #129100 Reply
  Felek
  Gość

  Kuba, ja nie jestem w żadnej partii, kiedyś sympatyzowałem z pis, ale szybko się przekonałem, że 95% działaczy to karierowicze delikatnie to nazywając bo mocniej trzeba by angażować odpowiednie organy.

  #129103 Reply
  Danuta
  Gość

  I co pis wygrał, milionerstwo dla pisiorow i klapę dla bezrozumnych wyborców.

  #129109 Reply
  Piter
  Gość

  PiS to złodzieje, nie dobrodzieje.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: PiS wygrał – Powiat utrzymany
Twoje informacje