R e k l a m a

plac zabaw w Rząśni

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #13329 Reply
  kolo
  Gość

  Czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego jedyny placyk zabaw w Rząśni dla dzieci jest remontowany w miesiącach wakacyjnych ?
  Dlaczego nie jest ogrodzony mimo, że jest położony przy skrzyżowaniu dróg ?
  Dlaczego w altance (postawionej tam nie wiadomo czemu), która pochodzi z środków unijnych – odbywają się imprezy alkoholowe wyrostków ?
  Dlaczego nie reagują na to władze gminy/policja ?
  Do tego w pobliży znajduje się linia średniego napięcia i transformator, które stwarzają dodatkowe zagrożenie dla dzieci się tam bawiących ?
  Gdzie sanepid i inne służby ?
  Z poważaniem:
  wakacyjny gość miejscowości Rząśnia

  #13414 Reply
  CKM
  Gość

  sory … taki mamy klimat 😀

  #13483 Reply
  Anka
  Gość

  Pewnie jak coś się poważnego stanie to dopiero zareagują; ogólnie na wsiach jest ogromne przyzwolenie na picie w miejscach publicznych

  #40936 Reply
  Klarodia
  Gość

  To naprawdę przykre, że tak wiele w naszym kraju jest niedociągnięć i wręcz – zagrożeń! Nie rozumiem dlaczego tak bardzo się tego nie przestrzega. W naszej okolicy plac zabaw budowała firma Freekids i wszystko było dopilnowane. Aż sama się zdziwiłam, że tak skrupulatnie tego pilnują.

  #110429 Reply
  kennethshin13
  Gość

  To bardzo smutne widzieć to wszystko. W rzeczywistości plac zabaw dla dzieci to nie tyle pracy, myślę, że można to szybciej załatwić. O ile wiem, ci goście zbudowali własne kasyno w miesiąc.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: plac zabaw w Rząśni
Twoje informacje