R e k l a m a

Platfusowe trole ;)

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 53)
 • Autor
  Wpisy
 • #74484 Reply
  obiekt do zniszczenia ;)
  Gość

  Jeśli ktoś ma czas i chęci, proszę przejrzeć tematy jak to platfusiki opłacane (opłakane) podbijają tematy, zero merytoryki, zero obiektywizmu, zero sensu, zero mózgu wypisz wymaluj partia z paltfusem na czole

  #74485 Reply
  Właśnie zagłosuję na PO
  Gość

  Bo naszemu regionalnemu PO nie mam nic do zarzucenia na szczeblu samorządowym.
  Chyba że o czymś nie wiem?
  Tylko merytorycznie i obiektywnie!!!

  #74486 Reply
  Oho
  Gość

  Pisowskim trollom otwarli debet więc odpalili wątek

  #74489 Reply
  dobre
  Gość

  dobry temat, dawać trole argumenty, chyba że takich tematów wam zakazano podbijać 😀 A tak na marginesie gdzie można się zgłosić do takiej formy zarobku? U burmistrza czy zastępcy??

  #74491 Reply
  Rysiek
  Gość

  Zakazy i zastraszanie to w pisie.

  #74501 Reply
  True story
  Gość

  Trolle już zbijają niewygodny temat podbijając inne półsłówkami 😉

  #74505 Reply
  ???
  Gość

  A o czym tak właściwie chcesz dyskutować? Ile jest trolla w trollu? Wyższość trolla pisowskiego nad peowskim? A może – analiza porównawcza trollowskich zarobków od momentu dojścia PiS-u do władzy do dnia dzisiejszego? Weż się zastanów, do jakiej dyskusji nawołujesz.:)))

  #74522 Reply
  Piotuś
  Gość

  I teraz cisza – pisior już nic nie powie, nie napisze. Pochwal się lepiej gdzie pracujesz , czy masz wykształcenie i kompetencje adekwatne do tego co robisz za publiczne pieniądze w spółce skarbu państwa. Jak Wam nie wstyd jeszcze gęby otwierać. Nakazy , zastraszanie to tylko w jednej u Was w tej słusznej partii.

  #74523 Reply
  SąsiedniaGmina
  Gość

  O czym tu wogóle rozmawiać? Pisiurki w powiecie ,,zdobędą,, mooooze 30%. To max. Ale myśle ze mniej. Tu GNIDY prawa bytu nie mają 🙂

  #74529 Reply
  ale debil
  Gość

  Piotruś kto cię zrobił to cię pomszczę

  #74530 Reply
  miód
  Gość

  kwik platfusów to miód na moje uszy, jęczą, trolują podżegają ale niestety i tym razem jesteście z góry przegrani. Nie szukajcie na siłę głupszych od siebie. Jest oczywistym że partia rządząca obsadza stołki w spółkach skarbu państwa, z tą różnicą że platfusy kradły z tych spółek ile wlezie co widać po toczących się procesach. Pod koniec swojej kadencji byli już tak pewni siebie że za bardzo się z tym nie kryli. Dlatego Piotruś trollu twój sposób też jest denny. Pozdrów krecika

  #74537 Reply
  Znawca
  Gość

  Pisiory chociaż do końca kadencji jeszcze trochę już się nie kryją. Zalegalizowali złodziejstwo ustawą o wynagrodzeniach w spółkach skarbu państwa i doja na całego. Nauczyciel 440 tysięcy na rok + inne apanaze. I to wg wpisu powyżej jest OK. Żałosne, zobaczcie jaki będzie efekt wyborczy.

  #74577 Reply
  gra słów
  Gość

  z tym że ich zarobki są ujawnione a platfusiory nigdy nie chciały się przyznać ile nakradły, nie miały umiaru. Dobrze że ta banda powoli odsuwana jest od władzy i już nigdy do niej nie wróci. Z tego powodu kwik będzie coraz większy co widać między innymi po tym forum. Na szczęście wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę że wyrabianie sobie opinii po wpisach trolli na forum nie ma sensu, liczy się człowiek.

  #74580 Reply
  Pisia
  Gość

  Jedną bandę zastępuje druga, jeszcze gorsza. Widać to po poziomie powyższych wpisów.

  #74602 Reply
  od niego
  Gość

  Pisia a ty z tej pierwszej czuć

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 53)
Odpowiedz do: Platfusowe trole ;)
Twoje informacje