R e k l a m a

Plotkary

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #83564 Reply
    Olka
    Gość

    Doradzcie mi jak bronić sie przed tymi wstretnymi babami plotkarami,które tylko siedzą na ławeczkach i oceniają każdego i tworza ciagle nowe bajki.Zawsze jakis zyczliwy mi cos doniesie i szlak mnie już trafia a nie wiem jak zareagować.Najchętniej użyłabym wulgaryzmów ale wtedy będą miały pożywkę.Ręce opadają!

    #83570 Reply
    kropka
    Gość

    Trzeba usunąć źródło takiego plotkarstwa i zarazem też pijaństwa czyli ŁAWECZKI z pod bloków możesz zgłosić do MZK by zabrali te ławeczki ponieważ wysiaduje na nich różne chamstwo doskonale ciebie rozumiem Ola osobiście znam taka plotkare co pali jak smok i sprowadza sobie towarzystwo wątpliwego pochodzenia i jak nie plotki to chlanie

    #83571 Reply
    Zofia
    Gość

    Jeśli wiesz że powiedziały konkretnie o Tobie to ja pewnego dnia podeszlabym do nich i zapytała co konkretnie chciałby wiedzieć bo chyba bardzo się interesują Twoim życiem…. pewnie zrobia „karpia” A później powiedziałabym że życzę im miłego dnia owocnego w nowe prawdziwe informacje…. oczywiście wszystko z uśmiechem na twarzy i codziennie mowilabym im głośno dzień dobry również z uśmiechem na twarzy… uwierz mi szlag he będzie trafiał….

    #83574 Reply
    kropka
    Gość

    Tu niema co pytać i plotkować tylko zgłosić do MZK by zabrali te łewaczki i towarzystwo samo się rozgoni

    #83575 Reply
    ołówek
    Gość

    Pożywką jest raczej brak reakcji z Twojej strony. Tu się nie ma co pieścić, tylko stanowczo powiedzieć tym paniom kilka zdań do słuchu. Miłego

    #83579 Reply
    kropka
    Gość

    Oczywiście tu niema co się pieścić a jedyna reakcja jaka przyniesie efekt to niech MZK zabiera z powrotem te ławki

    #83581 Reply
    Pajeczok
    Gość

    PiS wniesie ustawę o zakazie plotkowania a następnie o zakazie wszystkiego.

    #83585 Reply
    Kalina
    Gość

    @ołówek
    Oj, joj, joj! Tu jawisz się jako ekspert od plotkowania…:) Jakie jeszcze talenty posiadasz?

    #83586 Reply
    ciekawy
    Gość

    Pajeczok czy wszystko kojarzy ci się z polityką jesteś jakimś masochistą czy to jest po prostu jakiś twój chory fetysz ??

    #83591 Reply
    ołówek
    Gość

    @Kalina, bo widzisz, mam 6 zmysł do rozpoznawania plotkar i hipokrytek :))

    #83602 Reply
    kropka
    Gość

    Także Olu masz moją radę pozostałych nie czytaj bo odbiegli od tematu

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Reply #83591 in Plotkary
Twoje informacje