R e k l a m a

Podli sadyści z pis i kościoła

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Podli sadyści z pis i kościoła

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #102481 Reply
  Po drugiej stronie
  Gość

  Pisiory i kler dopieli swego.
  Kobiety, ich mężowie i rodziny zostali niewolnikami wyznaniowego państwa.
  Zabrano nam prawo do samostanowienia.
  Pisiory i wasi wyborcy, jesteście podłymi ludźmi.
  Nie zapomnimy wam, a znamy was z sąsiedztwa.

  #102482 Reply
  Ołówek
  Gość

  To ciemnogród, żeby w XXI wieku dorośli ludzie nie wiedzieli skąd się biorą dzieci. Trochę odpowiedzialności za własne postępowanie. Sex bez zabezpieczenia kończy się poczęciem. Jeśli tego nie wiesz o trzeba się doedukować.
  Panie ze strajku kobiet dziś chcą aborcji na życzenie, a za kilka miesięcy będzie utyskiwanie, że zapłodnienie in vitro nie jest powszechnie dostępne.

  Opublikowany dziś wyrok i tak niczego nie zmienia. Kobieta nadal może usunąć ciążę, jeśli zagrożone jest jej życie, bądź doszło do gwałtu.

  #102484 Reply
  Po drugiej stronie
  Gość

  Tu jest mowa o nakazie rodzenia mocno uszkodzonych genetycznie płodów.
  A mówiąc o zabezpieczeniu to kiedy zakażecie antykoncepcji? Bo na to już krytycznie patrzycie.
  Ty i twoi poplecznicy jesteście ciemnogrodem, podłymi, mściwymi chamami skazującymi kobiety i ich rodziny na cierpienia. Jak nie chcesz aborcji to jej nie rób. Kobiety mają prawo mieć wybór!!!

  #102485 Reply
  Po pierwszej stronie
  Gość

  Ależ przecież kobiety mają wybór mogą sobie wybrać Lempart na prezydenta a jeśli mówisz o chamstwie i mściwości to kto chodzi z wulgarnymi hasłami z co drugim słowem na H lub K i przy tym dewastuje kościoły oraz mienie publiczne nie wspomnę że dzieci na to patrzą jak dorośli dawają im przykład … przypomnę tylko przykład że jak kościoły były sprejowane farbą lub wtargnięcie na mszę z wulgaryzmami to wtedy było okej ale jakoś w meczecie by tego nie zrobiono a jakie prawa mają kobiety w islamie ?? oooch jaka to była dopiero afera gdy tylko ktoś podłożył świński łeb przy meczecie białego hetero katolika oraz kościół można obrażać bez końca a LGBT oraz islamistów z meczetu trzeba tolerować 🤔🤔.??

  #102486 Reply
  Anemo
  Gość

  Pisowski wyznawca poziom hard. A nie przepraszam katolik i patriota hehe żałosne pazie kaczyńskiego

  #102487 Reply
  Ołówek
  Gość

  @Po drugiej stronie, zanim znów zaczniesz używać górnolotnych słów, których jak mniemam nie rozumiesz, najpierw zapoznaj się z uzasadnieniem tego orzeczenia a przede wszystkim z ustawą o planowaniu rodziny.
  Jesteś grubo niedoinformowana (żeby nie powiedzieć, że niedouczona) i siejesz dezinformację posługując się utartymi sloganami bez pokrycia. Jednym słowem lejesz wodę.

  Zacznij czytać!

  #102488 Reply
  Elo
  Gość

  Panie ze strajku kobiet dziś chcą aborcji na życzenie, a za kilka miesięcy będzie utyskiwanie, że zapłodnienie in vitro nie jest powszechnie dostępne”- A dlaczego in vitro nie ma być powszechnie dostępne? Oczywiście że powinno być jak najbardziej! Trudno o bardziej sensowny element polityki prorodzinnej. Na pewno bardziej niż prymitywne przwkupywamie po 500 za głos na PiS

  #102489 Reply
  Po pierwszej stronie
  Gość

  Anemo to że macie okres na słowo patriota to wiem ale powiedz czym się różni kobieta od osoby z macicą bo pewna lewacka feministka tak was określiła

  #102703 Reply
  Na zawsze
  Gość

  ***** ***

  #102860 Reply
  Elo
  Gość

  Po pierwszej stronie:
  ” białego hetero katolika oraz kościół można obrażać bez końca a LGBT oraz islamistów z meczetu trzeba tolerować??”
  Dobrze mieć choć zielone pojęcie w temacie o którym chce się dyskutować.
  Islam to jedna z trzech wielkich religii monoteistycznych, która powstała na podstawie dwóch swoich równie wielkich poprzedników – chrześcijaństwa oraz judaizmu.
  A przedstawicieli LGBT , w tym homoseksualnych ,spotyka się w każdej religii, jak i wśród ateistów.W tym wśród katolików, włącznie z księżmi.

  #102862 Reply
  Elo
  Gość

  Ołówek: „, a za kilka miesięcy będzie utyskiwanie, że zapłodnienie in vitro nie jest powszechnie dostępne.”-
  A dlaczego ma nie być? Co w tym złego i komu przeszkadza, jeśli to jest jedyny sposób by para mogła posiadać dziecko?

  #102868 Reply
  Realista
  Gość

  Elo to idź do meczetu w Arabii Saudyjskiej i powiedz że jesteś tęczowym zwolennikiem homo i że masz chłopaka z którym chcesz wziąć ślub w meczecie poza tym od kiedy islam jest religią a co do in vitro to niby z jakiej racji miały by być niby refundowane przecież osoby z macicami krzyczały że są za aborcją

  #102870 Reply
  Elo
  Gość

  1.Islam jest religią monoteistyczną. To druga po chrześcijaństwie religia na świecie pod względem ilości wiernych. Biblią islamu jest Koran, w którym zawarte zostało objawienie Allaha dla ludzi. Samo słowo „islam” oznacza w języku arabskim „poddanie się woli Boga”.
  2.Co ma in vitro wspólnego z aborcją?
  3.Homoseksualizm istnieje od zawsze.Wystarczy się zainteresować historią. Pierwsze poświadczenia homoseksualizmu, jako akceptowanego zjawiska społecznego w starożytnej Grecji pochodzą z VII wieku przed naszą erą. Jedna z teorii tłumaczących pochodzenie greckiego homoseksualizmu jako jego źródło wskazuje organizacje militarną w poleis Dorów. Zjawisko miałoby się wywodzić z Krety i Sparty.

  #102872 Reply
  PODLASIAK
  Gość

  #102893 Reply
  Kropka
  Gość

  Elo jak ty pieprzysz głupoty że tobie to nawet psychiatra nie pomoże

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Podli sadyści z pis i kościoła
Twoje informacje