R e k l a m a

Podwyżka da Pani Krawczyk-Kubot. 4000 zł.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Podwyżka da Pani Krawczyk-Kubot. 4000 zł.

 • This topic has 30 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 9 months, 1 week temu by Państwo Polskie TONIE.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
 • Autor
  Wpisy
 • #95870 Reply
  Izi
  Gość

  W donie pandemii Zarząd Powiatu Przyznał podwyżkę dla dyrektorki szpitala. Nie 3000 jak podają Kulisy Powiatu a 4000 zł.

  #95875 Reply
  nowy
  Gość

  przeciez to pisowskie nasienie

  #95939 Reply
  Mecenas II
  Gość

  Sprawa z jednej strony bezczelna…pokazująca bute obecnej władzy ( czytaj damy podwyżkę komu chcemy a Wy nam możecie…), z drugiej tragiczna bo Pani Dyrektor sama przyznaje ze coś zostało zniszczone. Przeciez o czym dobrze wiadomo tych 5 lekarzy nie odeszło dlatego ze nie podobał im sie kolor włosów Pani K-B tylko dlatego że Pani Dyrektor K-B byla dla nich gwarantem upadku, a nie rozwoju. A już rzeczą która obrazuje wszystko jest stwierdzenie Pani K-B ze zbudowała “zespół”…jezeli ktoś stwierdza ze zbudował zespół w sytuacji gdy 5 lekarzy specjalistów chorób wewnętrznych w tym jeden kardiolog i jeden gastroenterolog odchodzi, a w zamian zatrudnia sie jedna osobę…to znaczy ze nie ma bladego pojęcia o budowaniu czegokolwiek i ewidentnie pokazuje że wladza moze kpić sobie z ludzi wybierajac na stanowiska w tzw. “Konkursach” ludzi kompletnie niekompetentnych. A piękną puentą jest stwierdzenie Pana Starosty ze podwyzke dal…Zarząd… czyli dajcie Wy mi święty spokój…ścigajcie sobie Zarząd…to oni dali…a Pana tam nie było? Jak pieknie można zrzucić decyzję na barki Zarządu…czyli wielu osób…czyli faktycznie nikogo…

  #95941 Reply
  ciekawy
  Gość

  Izi masz na to jakiś dowód czy tylko tak sobie rzucasz oszczerstwami ?

  #95942 Reply
  Mecenas II
  Gość

  To ze Pani Dyrektor dostala znaczącą podwyzke (najprawdopodopodobniej w kwocie 4000 zl brutto) i ze zarabia w tej chwili około 12 tys brutto to fakt. Ale nie to jest istotą problemu czy było to 3000 czy 4000 tylko to ze wogole dostala w takim trudnym momencie gdzie ludziom jest często zmniejszane uposazenie…i najwazenjeze za CO DOSTAŁA???

  #95943 Reply
  zły
  Gość

  przeciętny zjadacz chleba z powiatu zarabia miesięcznie mniej niż ta paniusia dostała podwyżki. to tak po pisowsku. ale ciemny lud za 500zł miesięcznie od bombelka zrobi wszystko, dodatkowo te 13te i 14te emerytury akurat przed wyborami… trzeba przyznać, że cwane te pisiory

  #95944 Reply
  Ołówek
  Gość

  @zły W 2015 roku premier Kopacz (czytaj Tusk) zgodziła się na przyjęcie do Polski 60 000 emigrantów w ramach relokacji uchodźców. Najpierw miało być 5 tysięcy ludzi, a w rezerwie 54 000. Każdemu z tych ekonomicznych emigrantów rząd Kopacz zgodził się wypłacać miesięcznie dodatek w kocie 3000 EURO. Za nicnierobienie. Rzeczywiście, przeciętny mieszkaniec tego powiatu nie dostaje takiej wypłaty.
  Na polskiego dzieciaka pieniędzy ponoć nie było, ale na “lekarzy i inżynierów” z Afryki pieniądze się znalazły.
  Tobie @zły też widzę d**e ściska, że to dziecko dostaje od państwa na to, żeby sobie raz w życiu zobaczyć polskie morze, góry i jeziora. Co za luksus i rozdawnictwo.

  #95945 Reply
  Epj
  Gość

  Im te pieniadze sie po prostu naleźą to cytat jednej z czołowych postaci pissss

  #95949 Reply
  zły
  Gość

  @Ołówek a ty jesteś trollem opłacanym przez pis monitorującym ten portal bo wystarczy coś napisać i już szczekasz

  jesteśmy przy lokalnej polityce więc mi tu z tuskiem i po nie wyjeżdżaj (zauważyłem, że to wychodzi ci najlejpiej), ja piszę o pisie a ty o po. zresztą w innym wątku napisałem ci już że leję ciepłym moczem po równo na pis i po

  jeśli to prawda co piszą że zarabia po podwyżce 12000 brutto, podwyżki było 4000 brutto to wynika z tego jasno, że jej wynagrodzenie wzrosło o 50%… jak po rządziło powiatem dyrektorzy też dostawali takie podwyżki? widzę, że masz bardzo bogate zasoby informacji więc na pewno będziesz w stanie zweryfikować

  #95950 Reply
  Ołówek
  Gość

  Oj @zły @zły Zacznij więcej czytać, bo masz okropnie zawężony horyzont wiedzy i informacji.
  Mój komentarz odnosił się do twoich słów o 500+ że ciemny lud dla bąbelka zrobi wszystko, a nie że dyrektorka dostała podwyżkę. Sam wyskoczyłeś w wątku o podwyżce dla kobity, z 500+ oraz 13 i 14 emeryturą, więc o co pretensje.
  Zapewne nie wiesz, ale według danych MRPiPS na 100% dzieci złożone są wnioski o 500+, więc jak to jest?? Ci z PO i Lewicy też tacy ciemni czy tylko hipokryci nadający na ten program społeczny a w rzeczywistości czerpiący z niego pełnymi garściami.

  A co do podwyżki dla dyrektorki. Jeśli rzeczywiście zarabia 12k to jest to skandal. Tyle tylko, czy jest to sprawdzona informacja. Złóż do starosty wniosek o informację publiczną i dopiero później się unoś. Czy osoba, która twierdzi, że KB dostała 4k podwyżki może przedstawić na to jakiś dowód??

  #95952 Reply
  Mecenas II
  Gość

  Panowie to w 100% pewna informacja ze zarabia około 12 tys brutto. I druga rzecz żaden Dyrektor za żadnych rządów nie dostal takiej podwyżki (jak prosto obliczyc około 50% uposażenia). Az tylu tych Dyrektorow w ostatnich latach nie bylo i wiem ile zarabiali. Wogóle jeżeli były podwyżki to dosc symboliczne, o ile wogole były. Tylko dalej zapytam uparcie za co ta podwyzka?? Gdyby Pani Dyrektor była sprawca spektakularnych sukcesow i rozwoju SP ZOZ w Pajecznie to może bym sie nie czepiał..ale wlasnie szasna na spektakularny jak na tak maly Powiat i Szpital rozwój zostal zaprzepaszczony a ona dostaje podwyżke…bo sciagnela jednego lekarza w miejsce pięciu którzy odeszli…a o Oddziale Kardiologii i wielu innych inwestycjach Szpital i pacjenci mogą zapomnieć. W miejsce 5 specjalistow w tym Kardiologa, Gastroenterologa i dwóch osób z doktoratem jeden lekarz…co za wyczyn!!!Godny podwyżki !!! Skandal niewyobrażalny i tyle.

  #95957 Reply
  kropka
  Gość

  Proszę pokazać dowody na wasze wpisy bo możecie przestać być anonimowi

  #95958 Reply
  Zielony
  Gość

  Szanowni Państwo.
  Proszę pamiętać pracodawcą jest Pan Starosta a nie zarząd Powiatu Pajęczańskiego.

  #95960 Reply
  wlodek
  Gość

  Stara wymówka każdej władzy to nie MY to ONI

  #95961 Reply
  Mecenas II
  Gość

  Jakie dowody??? Sama Pani Dyrektor przyznala ze podwyzke dostala..zreszta Starosta tez…. jak ktos chce udawać ze sprawy moze nie było…prosze bardzo…ale jasnym jest ze była.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 31)
Odpowiedz do: Reply #95949 in Podwyżka da Pani Krawczyk-Kubot. 4000 zł.
Twoje informacje