R e k l a m a

Podwyżka diet Siemkowice

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Podwyżka diet Siemkowice

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
 • Autor
  Wpisy
 • #130174 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Druga rada i piękna podwyżka dla radnych… Uzasadnienie przewodniczącego coś pięknego bo się należy 10 lat temu nie było teraz się należy….

  #130175 Reply
  Marek
  Gość

  jak mawiał klasyk, te pieniądze im się po prostu należały ! 😉 wyborcy lubią takie zagrania, bo pokazują kierunek „zmian” – jak w 'Jeden z dziesięciu’ – na siebie.

  #130177 Reply
  Zawiedziony mieszkaniec
  Gość

  Przed wyborami kandydaci na radnych wytykali wszystkie błędy rządzącej władzy,dziennie po kilka postów na fc, a teraz to już zapomnieli poinformować swoich wyborców o podwyżce diety o 100%. Nagle na facebook zrobiło się cicho, już wszystko w Siemkowicach jest tak jak należy. Oj, żałosne to jest kochani Radni, że jeszcze nic nie zrobiliście a już się nagradzacie. Szkoda było naszych głosów na was. Przewodniczący rady ponad 700 zł podwyżki a wiceprzewodniczący podwyżka o 1 tysiąc. A dla Wójta podwyżka 2tys nie wiadomo za co i dlaczego bo jeszcze nie wiadomo czy zrobi cokolwiek, czy też do końca kadencji będzie się tłumaczył że wszystko co zastał to jest zepsute i trzeba naprawiać. Panie Wójcie do pracy a nie narzekać, bo to są drobne rzeczy, za taką pensję to nie wypada narzekać. Szkoda naszych głosów. Mądry Polak po szkodzie.

  #130178 Reply
  Sie ma
  Gość

  Wyborcy wybrali dojarzy. Więcej pisu, będzie super.

  #130193 Reply
  Po pisowsku
  Gość

  Już pis doi Siemkowice.

  #130206 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Jeszcze nic nie zrobili a już wzięli sobie niezłą kaskę… Mam nadzieję, że 5 lat i nastąpi wymiana…

  #130214 Reply
  Ludwik XIC
  Gość

  Wiesz Mieszkaniec tamte były najedzone.

  #130469 Reply
  Bieda z nędzą
  Gość

  To świadczy o człowieku po co kandydował na wójta dla KASY!!! Jeszcze nic nie zrobił a juz podwyżkę sobie dał normalnie MASAKRA

  #130470 Reply
  Irek
  Gość

  Po pisowsku, nic nowego. Pisiory to dojarze i dupiarze.

  #130471 Reply
  Michal
  Gość

  To tylko obrzydza ludzi do chodzenia na wybory . Najpierw startuje gościu jako niby niezależny , pis w rejonie jest mocny ale wybory samorządowe mimo wszytko rządzą się trochę swoim życiem, startuje gościu obecny wójt jako niezalezy kontra stara wójt która już z zasiedzenia tam siedzi . Wygrywa nowa krew i co robi jako pierwsze ? podwyższa sobie pensje i radnym a ja się pytam budżet jest już ustalony to komu się zabierze kasę żeby sobie dać na wypłatę? Coś mi się wydaje że obecny poseł PiS który pochodzi z Lipnika jak i obecny wójt to nie może być przypadkowe .

  #130478 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Akurat radni gminy Siemkowice posiadali najniższe diety w regionie, odsyłam na BIP aby sprawdzić protokoły

  #130479 Reply
  Iipa
  Gość

  Co wyborcy chcieli to mają. O co biega?

  #130480 Reply
  Grażynka
  Gość

  Obłuda jakich mało. Jak im nie wstyd. Podwyżki dla radnych i Wójta to dodatkowy koszt dla Gminy ok.130 tys rocznie ( tyle wynosi sama podwyżka). Pani radna z Mokrego chciała środki na remizę i właśnie te środki poszły na podwyżki.

  #130481 Reply
  Grażynka
  Gość

  Jakoś poprzednim radnym nie przeszkadzało, że mieli mniej. Owszem można podnieść dietę, ale chyba to nie ten czas, i nie ta kwota. Bo za 1 tys złotych to pracownicy muszą codziennie do pracy chodzić przez 1/3 miesiąca.

  #130482 Reply
  Michal
  Gość

  Dlatego pytam jak można dać sobie podwyżki zaraz po objęciu władzy przy już ustalonym budżecie na obecny rok . Wiadomo że można ale teraz komuś trzeba zabrać żeby sobie moc dać. Tak ludzie chcieli takiego wójta i radnych którzy jak to mówi kolega o nicku mieszkaniec , że mieli najniższe diety w regione to im się należało to tak po pisowskiemu ” Nam się te podwyżki należały ” pani premier tak mówiła. Idąc do polityki to idzie się żeby działać społecznie czy się dorobić luksusu ? Nikt za darmo nie będzie siedzieć w polityce , życie nie jest czarno białe ale to trzeba mieć trochę kultury w sobie i szanować swoich wyborców chodź szacunek i polityka to się kompletnie wyklucza .

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
Odpowiedz do: Podwyżka diet Siemkowice
Twoje informacje