R e k l a m a

Policja w powiecie Pajęczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Policja w powiecie Pajęczno

Przeglądajasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
  • Autor
    Wpisy
  • #2290 Reply
    borys
    Gość

    hehheheeh

    #2327 Reply
    zuh87
    Gość

    jarzyna jarzyna to Chyba jestes jednym Ztych Smiesznych Mundurowych..A może ciagniesz Lask…. tym Głombą
    Komendant To Bardzo Lubi
    hehe

    #2328 Reply
    zuh87
    Gość

    bo Jarzyna to lubi Robić ! ! ! ! ! i co ty wiesz emerycie o życiu młodych gówno wielkie niewiesz nic jak naprawde teraz jest tylko sie nasłuchasz wiadomosci i juz jestes Wszystko wiedzacy . a tak naprawde to tylko młodzi wiedza jak jest w naszym brudnym i smierdzacym kraju

    #2329 Reply
    jarzyna
    Gość

    Zhu87 nie możesz wszystkich mierzyć swoją miarą. To, że lubisz zaspokajać oralnie naszych stróżów prawa, nie znaczy że każdy od razu tak robi.
    Robiąc błąd w słowie „głąbom”, pokazujesz, że to właśnie ty nim jesteś.
    Co do mojej pracy w policji, film powinien rozwiać wszelkie wątpliwości 🙂

    #2501 Reply
    shrek
    Gość

    popieram 😉 7 lat mandatu ani jednego, czyściusieńkie konto, nawet kontroli, aż do czasu, jak mi z suszareczki zmierzyli 83km/h w zabudowanym. Szczęka i opadła, jak usłyszałam punkty i kwotę mandatu, ale dało się negocjować. Zależy na kogo się trafi, jeden będzie spoko a drugi cham. Jeden zejdzie z kwoty a inni za cholerę nie chcą. Ale poza tym mandatem styczności już nie miałam także nic więcej powiedzieć nie mogę. A tyle jak mój poprzednik jeździłam i gdzie zatrzymali? W powiecie Pajęczno….

    #70888 Reply
    Ja
    Gość

    Jak odwieźlu do domu to chyba jesteś Elżbieta G z WW

    #71054 Reply
    Adam
    Gość

    Link do filmu został usunięty przez administratora.

    #71056 Reply
    RTD
    Gość

    W tym momencie przypominanie tego filmu jest co najmniej niesmaczne. A już na pewno żenujące :/ Pan „Adam” powinien się wstydzić.

    #71059 Reply
    Beeeeeee
    Gość

    Pała to pała

    #71062 Reply
    adam
    Gość

    a ja myślę, że mandaty w Polsce są bardzo niskie. jakby gościu z 25 letniego bmw za 90 km/h w terenie zabudowanym dostał jakieś 6000 – 8000 zł to by się zastanawiał nad swoim postępowaniem. (a niestety tak jeździmy)

    #71063 Reply
    Adrian
    Gość

    Chcesz mandaty po 8 tys a drogi w powiecie mamy tragiczne

    #71066 Reply
    adam
    Gość

    tak chce!!! w terenie zabudowanym mamy 50 na godzinę, a kto tyle jedzie – jednostki tylko, a reszta powinna bulić nawet po 10000 mandatu to się hołota nauczy przepisów przestrzegać.

    #71067 Reply
    adam
    Gość

    dziwne, że po tych tragicznych drogach niektórzy grubo ponad 100 km/h jeżdżą i to 30 letnimi bmw lub innymi klamotami

    #71082 Reply
    tron
    Gość

    najbardziej na drogach brakuje uprzejmości!!!!

Przeglądajasz 14 wpisów - od 16 do 29 (z 29)
Odpowiedz do: Reply #2329 in Policja w powiecie Pajęczno
Twoje informacje