R e k l a m a

Polski Ład – Największy (ro)zbiór Podatków w historii Polski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Polski Ład – Największy (ro)zbiór Podatków w historii Polski

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #109696 Reply
    JacekPlacek
    Gość

    Podzielcie się swoimi stratami na skutek przekrętu podatkowego pinokia

    #109698 Reply
    Karol
    Gość

    Zyskałem +746zł do wypłaty

    #109703 Reply
    Becik
    Gość

    Tu są winni wszyscy posłowie PIS, bo ten pisi nieład uchwalali. Brawo Pielucha, będziemy pamiętać.

    #109704 Reply
    Nowy Wał
    Gość
    #109705 Reply
    wlodek
    Gość

    Chleb od grudnia ten mały zdrożał o 40gr na bochenku ,to jeden z pierwszych cudów POLSKIEGO ŁADU

    #109709 Reply
    Marita
    Gość

    Ja dostałam wypowiedzenie od pracodawcy ze względu na cięcie kosztów, podwyżkę opłat za prąd, opał, wodę, kanalizację, śmieci, podatek od nieruchomości, podwyżkę raty kredytu, ogromne podwyżki cen żywności, paliwa. W tym momencie ta śmieszna tarcza to tylko wielka propaganda by zatuszować jeszcze więcej opłat, danin i podatków, które nam zabierają. Pis nie jest dla Polski i Polaków tylko dla patologii.

    #109710 Reply
    Andrzej
    Gość

    Podwyżka emerytury z ubiegłego roku została pożarta przez wielki, niesprawiedliwy, ład

    #109712 Reply
    xyz
    Gość

    Polski Ład – to w skrócie największy zbiór podatków w naszym kraju.

    Jak tak dalej pójdzie ludzie nie wytrzymają psychicznie, a jeśli do tego dojdzie zaczniemy się wyniszczać od środka

    #109716 Reply
    taka prawda
    Gość

    ZABIERAJĄ WAM WOLNOŚĆ NAKAZUJĄ NOSZENIA KAGAŃCA W POSTACI SZMAT DODATKOWO BĘDZIECIE OZNACZENI POPRZEZ SEGREGACJĘ BĘDĄ WAMI STEROWAĆ GDZIE MOŻECIE SIĘ PORUSZAĆ A DURNY NARÓD SIEDZI CICHO NADAJECIE SIE TYLKO BYŚCIE SIE WYPIELI I BYLI DYMANI

    #109718 Reply
    xyz
    Gość

    Dawaj znak kiedy pójdziemy za Tobą.

    #109719 Reply
    obserwator
    Gość

    otrzymałam podwyżkę wynagrodzenia od 1 stycznia jednak 9 procentowa składka zdrowotna ją zjadła a wynagrodzenie jest jeszcze niższe niż 31 grudnia.Tak działa ten złodziejski ład.

    #109720 Reply
    Wyzwoliciel
    Gość

    Autorem tego dziadostwa jest PIS i oczywiście posłanka stąd. Kiedy jedziemy hurtem na Smykowiznę? Tylko siłą możemy dziadostwo i złodziejstwo odciąc od koryta i rozliczyć. Zgłaszajcie akces. Inne społeczności już to robią.

    #109728 Reply
    Anemo
    Gość

    Ja chętnie pogonie te pysowska zaraze

    #109734 Reply
    Julka
    Gość

    Trzeba jak najprędzej pogonic ta pisowska zarazę, bo nas ograbia i wymorduja.

    #109740 Reply
    Michał
    Gość

    Też mogę trochę tych pisiorów pogonić 🤗

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #109718 in Polski Ład – Największy (ro)zbiór Podatków w historii Polski
Twoje informacje