R e k l a m a

Pomiar wstrząsów on line KWB Błchatów temat niewygodny dla kopalni

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Pomiar wstrząsów on line KWB Błchatów temat niewygodny dla kopalni

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #80148 Reply
    edw
    Gość

    Bardzo proszę o udostępnienie on line pomiarów wstrząsów ziemi w odkrywkach KWB BEŁCHATÓW z dokładną godziną i datą pomiarów.

    #80149 Reply
    edw
    Gość

    Witam
    W świetle tak zaawansowanych technologii to żaden problem żeby to udostępnić publicznie przez kwb proszę o linka do pomiarów pozdr.

    #80150 Reply
    Mariusz
    Gość

    poniżej masz linka:

    „jesteś kurła debil . pl”

    Znalazłeś informacje??

    #80151 Reply
    edw to debil
    Gość

    a ja chce pomiar stężenia dwupierdzianu kapustnego od oczyszczalni ścieków bo coś mi sąsiad śmierdzi

    #80152 Reply
    edw to trójdebil
    Gość

    a ja chce wykres wybuchów na słońcu przecież ktoś to mierzy a ja w nocy spaćnie mogę

    #80167 Reply
    Sejsmiczny
    Gość

    No zaczynają się wstrząsy kadrowe, mają dojść do 8 stopni w skali Richtera. Pielucha nie daje rady tego ogarnąć.

    #80174 Reply
    edw to trójdebil
    Gość

    sejsmiczny jak ci się wstrząsy zaczynają to musisz gacie zmienić na czyste

    #80185 Reply
    Rudy ryjek
    Gość

    Uderz w stół a nożyce się odezwą. Idą wstrząsy, idą.

    #80188 Reply
    kto lubi rudego
    Gość

    powiedział prawdę rudy ze swoimi przyjaciółmi

    #80197 Reply
    renia
    Gość

    Z tego co zaobserwowałam ostatnio to takie wstrząsy na pewno występują, dowodem może być to że dosyć często zauważam przedmioty ( w moim pomieszczeniu gospodarczym) które w nieuzasadniony sposób lądują na podłodze.Kopalnia na pewno nie udostępni zapisów sejsmografów on line, bo idzie za tym wielka odpowiedzialność, tak zwane szkody górnicze (odszkodowania) Jestem przekonana że sejsmograf on line jest bardzo potrzebny w celu monitoringu i nie chodzi tu o politykę (jak te żenujące wpisy po powyżej) lecz o nasze bezpieczeństwo.Reszta należy do władz Gmin w promieniu 20km od kopalni…..może ktoś zacznie prowadzić rozmowy na ten temat z KWB BEŁCHATÓW. Pozdrawiam

    #80352 Reply
    tyu
    Gość

    ze wstrzasami niestety trzeba sie liczyc..

    #80357 Reply
    Rudy ryjek
    Gość

    renia może trzeba przestać ćpać??

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #80188 in Pomiar wstrząsów on line KWB Błchatów temat niewygodny dla kopalni
Twoje informacje