R e k l a m a

Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 109)
 • Autor
  Wpisy
 • #87569 Reply
  Patriota
  Gość

  Dzisiaj w sejmie z marszałka sejmu rezygnował Kuchcinski. Wszyscy posłowie PiS mu dziękowali i klaskali. Czyli są po tej samej stronie dziadostwa które uprawiał. Brawo prawi i sprawiedliwi.

  #87596 Reply
  zły
  Gość

  hoho, toż to nawet już film o dobrej zmianie powstał:

  https://www.youtube.com/watch?v=jTZgRj1D0_4

  #87597 Reply
  Normalny
  Gość

  Ten obraz z wczorajszego posiedzenia sejmu gdy żegnali Kuchcinskiego podczas wymuszonej rezygnacji mówi wszystko o tej władzy. Jak można bić brawa i żegnać owacjami na stojąco kogoś kto oszukuje Polskę, kto psuje jej dobre imię, kto wystawia ja na pośmiewisko. Wniosek może być tylko jeden, ci co klaskali są tacy sami. Normalni, rozsądni Polacy jesienią powinni podziękować.

  #87600 Reply
  SulRolnik
  Gość

  A widzieliście te jaja? Posłanka chwali się wakacjami dla dzieci rolników czyli czymś co jest w KRUS od lat, niezależnie od władzy a już na pewno niezależnie od niej 😀
  Toż to już przesada i ciśnienie a może desperacja na maksa 😀 I kto tu chwali się nie swoimi osiągnięciami?
  Becia i jej przechwałki

  #87603 Reply
  Dziecko rolnika
  Gość

  Jak nie ma własnych dokonań to podkrada i podpina się pod innych. Wstyd totalny.

  #87604 Reply
  śmiechu warte
  Gość

  A co zżera was zazdrość o panią Poseł Beatkę. Bardzo sympatyczna i dobra osoba. Tylu propagowała na zaszczytne stanowiska, a oni najwyraźniej szybko o tym zapomnieli. Tacy są właśnie ludzie z krótką pamięcią. Proponowałabym tym osobom Ginkgo Biloba. Po tym preparacie może szybko odzyskają dobrą pamięć. Pozdrawiam wszystkich zwolenników Pani Beatki niesympatyczniejszej posłanki w województwie łódzkim.

  #87605 Reply
  Baca
  Gość

  Pan wójt, który wypowiedział tyle negatywnych słów o Pani Poseł Beacie najwyraźniej ma niskie poczucie własnej wartości.Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości uważają, że świat jest wrogi, przez co mają burzliwe relacje z innymi, pełnie oskarżeń i niewypowiedzianych pretensji.

  #87611 Reply
  Hulahula
  Gość

  Śmiechu warte dobrze napisała, niesympatycznijsza w łódzkim. A co na to Janina. Co myśli to pisze. Niech się tylko Beata dowie. Ktoś tu pisał że Samoobrona w PiS ja wykończy.

  #87612 Reply
  Tylko kasa
  Gość

  Wójt podsumował kadencję posłanki i w swoje ocenie się nie myli. Posłanka w niczym gminie Sulmierzyce nie pomogła a tylko szkodziła. Nawet na sesję nie chciała przyjechać a dostała tak dużo głosów. Tak się nie robi, będziemy pamiętać.

  #87613 Reply
  Piekary
  Gość

  Gdyby Beata nie wyciągnęła rzeźnika z rzeźni to jedyne co by umiał teraz to rozebrać świnie a tak powoli rozkłada gmine Sulmierzyce. Kończy sie kasa na sport itp bo gmina jest jedną z najbardziej zadłużonych w Polsce. To dopoero trzeba być nieudacznikiem żeby do takiego stanu doprowadzić finanse w gminie

  #87614 Reply
  śmiechu warte
  Gość

  Wkradł się błąd.Pozdrawiam wszystkich zwolenników Pani Beatki najsympatyczniejszej posłanki w województwie łódzkim.

  #87615 Reply
  Tymek
  Gość

  Jaki błąd, nie tłumacz się. Najsympatyczniejszą w łódzkim jest Janina G. Beata o tym wie.

  #87616 Reply
  Rudy ryjek
  Gość

  Do Piekary, widzisz zna się na świniach i potrafi je rozpoznawać. Tak dalej wójcie, nie słuchaj nieudaczników i szkodników.

  #87617 Reply
  Piekary
  Gość

  Masz racje Beata teraz juz potrafi rozpoznawac kto jest swinia

  #87620 Reply
  śmiechu warte
  Gość

  Tymek ja nie muszę się nikomu tłumaczyć. Po prostu Pani Beatka jest naprawdę dobrym i fajnym człowiekiem, znam Ją nie od dziś.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 109)
Odpowiedz do: Poseł Beata Mateusiak Pielucha
Twoje informacje