R e k l a m a

Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Ten temat zawiera 108 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Michał 1 tydzień, 3 dni temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 109)
 • Autor
  Wpisy
 • #87569 Odpowiedz

  Patriota

  Dzisiaj w sejmie z marszałka sejmu rezygnował Kuchcinski. Wszyscy posłowie PiS mu dziękowali i klaskali. Czyli są po tej samej stronie dziadostwa które uprawiał. Brawo prawi i sprawiedliwi.

  #87596 Odpowiedz

  zły

  hoho, toż to nawet już film o dobrej zmianie powstał:

  https://www.youtube.com/watch?v=jTZgRj1D0_4

  #87597 Odpowiedz

  Normalny

  Ten obraz z wczorajszego posiedzenia sejmu gdy żegnali Kuchcinskiego podczas wymuszonej rezygnacji mówi wszystko o tej władzy. Jak można bić brawa i żegnać owacjami na stojąco kogoś kto oszukuje Polskę, kto psuje jej dobre imię, kto wystawia ja na pośmiewisko. Wniosek może być tylko jeden, ci co klaskali są tacy sami. Normalni, rozsądni Polacy jesienią powinni podziękować.

  #87600 Odpowiedz

  SulRolnik

  A widzieliście te jaja? Posłanka chwali się wakacjami dla dzieci rolników czyli czymś co jest w KRUS od lat, niezależnie od władzy a już na pewno niezależnie od niej 😀
  Toż to już przesada i ciśnienie a może desperacja na maksa 😀 I kto tu chwali się nie swoimi osiągnięciami?
  Becia i jej przechwałki

  #87603 Odpowiedz

  Dziecko rolnika

  Jak nie ma własnych dokonań to podkrada i podpina się pod innych. Wstyd totalny.

  #87604 Odpowiedz

  śmiechu warte

  A co zżera was zazdrość o panią Poseł Beatkę. Bardzo sympatyczna i dobra osoba. Tylu propagowała na zaszczytne stanowiska, a oni najwyraźniej szybko o tym zapomnieli. Tacy są właśnie ludzie z krótką pamięcią. Proponowałabym tym osobom Ginkgo Biloba. Po tym preparacie może szybko odzyskają dobrą pamięć. Pozdrawiam wszystkich zwolenników Pani Beatki niesympatyczniejszej posłanki w województwie łódzkim.

  #87605 Odpowiedz

  Baca

  Pan wójt, który wypowiedział tyle negatywnych słów o Pani Poseł Beacie najwyraźniej ma niskie poczucie własnej wartości.Ludzie o niskim poczuciu własnej wartości uważają, że świat jest wrogi, przez co mają burzliwe relacje z innymi, pełnie oskarżeń i niewypowiedzianych pretensji.

  #87611 Odpowiedz

  Hulahula

  Śmiechu warte dobrze napisała, niesympatycznijsza w łódzkim. A co na to Janina. Co myśli to pisze. Niech się tylko Beata dowie. Ktoś tu pisał że Samoobrona w PiS ja wykończy.

  #87612 Odpowiedz

  Tylko kasa

  Wójt podsumował kadencję posłanki i w swoje ocenie się nie myli. Posłanka w niczym gminie Sulmierzyce nie pomogła a tylko szkodziła. Nawet na sesję nie chciała przyjechać a dostała tak dużo głosów. Tak się nie robi, będziemy pamiętać.

  #87613 Odpowiedz

  Piekary

  Gdyby Beata nie wyciągnęła rzeźnika z rzeźni to jedyne co by umiał teraz to rozebrać świnie a tak powoli rozkłada gmine Sulmierzyce. Kończy sie kasa na sport itp bo gmina jest jedną z najbardziej zadłużonych w Polsce. To dopoero trzeba być nieudacznikiem żeby do takiego stanu doprowadzić finanse w gminie

  #87614 Odpowiedz

  śmiechu warte

  Wkradł się błąd.Pozdrawiam wszystkich zwolenników Pani Beatki najsympatyczniejszej posłanki w województwie łódzkim.

  #87615 Odpowiedz

  Tymek

  Jaki błąd, nie tłumacz się. Najsympatyczniejszą w łódzkim jest Janina G. Beata o tym wie.

  #87616 Odpowiedz

  Rudy ryjek

  Do Piekary, widzisz zna się na świniach i potrafi je rozpoznawać. Tak dalej wójcie, nie słuchaj nieudaczników i szkodników.

  #87617 Odpowiedz

  Piekary

  Masz racje Beata teraz juz potrafi rozpoznawac kto jest swinia

  #87620 Odpowiedz

  śmiechu warte

  Tymek ja nie muszę się nikomu tłumaczyć. Po prostu Pani Beatka jest naprawdę dobrym i fajnym człowiekiem, znam Ją nie od dziś.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 109)
Odpowiedz do: Poseł Beata Mateusiak Pielucha
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a