R e k l a m a

Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Poseł Beata Mateusiak Pielucha

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 109)
  • Autor
    Wpisy
  • #87824 Reply
    Ekowyborca
    Gość

    Ale Becia znowu zaliczyła wtopę z tym reportażem. Znajomi z pod Poznania dzwonili i się dziwili że mamy taką posłankę. Jak na kampanię wyborczą to w sam raz. Tak trzymać. Choćby plakaty były na każdym płocie to tego dziadostwa nie przykryją.

    #88648 Reply
    Wyborowy
    Gość

    Podobno jeszcze poslanka bardzo się denerwuje. Jak policzono przypuszczalne głosy to nie zostanie posłem. Wychodzi 5 do 6 tysięcy a to mało. Ano nie trzeba było gnoic i dokuczać ludziom. Naczelny strateg PiS w Pajecznie już to wie. Ładnie załatwili Becie.

    #88649 Reply
    Kazimierz
    Gość

    Załatwili Posłankę i nadal załatwiają. Skłócili Ją ze wszystkimi mądrymi ludźmi. Pytam po co? Jaki był w tym cel tych głównych pseudo strategów? Bardzo, bardzo źle Jej doradzają. Czy w końcu obudzi się Pani ze snu i połowę tych ludzi wywali ze swojego otoczenia? To obłudnicy czerpiący tylko z Pani korzyść w znalezieniu posad i lasowaniu się przy Pani.

    #88651 Reply
    Znawca
    Gość

    Tak to jest jak ktoś nie ma nic do zaproponowania a myśli tylko o własnej kasie to skłóca innych. Stara sowiecką zasada. I tak właśnie wykorzystali Beatę, szkoda. Żeby jej nie skłócili to drugą kadencję miała by w kieszeni.

    #88652 Reply
    Kazimierz
    Gość

    Pani Poseł mogę tylko współczuć, że otoczyła się pani hipokrytami i ludźmi bez kręgosłupa moralnego. Więcej intuicji Pani Poseł w dobieraniu sobie ludzi.

    #88653 Reply
    Jan
    Gość

    A może cel skłócania Pani Poseł z ludźmi jest celowy, żeby przegrała wybory, a wygrał ktoś inny?

    #88654 Reply
    Krzyś
    Gość

    Jej niby współpracownicy biorą wielką kasę i śmieją się po kątach. Mówią że Beata nam już niepotrzebna, mamy własne układy. Jak Beata nie zostanie posłem a na to się zanosi, oni dalej będą brać wielką kasę a Beata co. Póki jeszcze czas powinna się szybko odciąć od takich szkodników jak Mareczek czy Marzenka.

    #88655 Reply
    Krysia
    Gość

    Przede wszystkim powinna się odciąć od tych z samoobrony. Bo ci najwięcej jej szkodzą.

    #88657 Reply
    Karol
    Gość

    To się zgadza, samoobrona ją usadzi. Mareczek też już ją raz wywiózł. Pani Beato trzeba w gminach naszego powiatu odświeżyć dobre relacje, nie ma się co dąsać. Jest wielu ludzi którzy są z Panią, niech tylko Pani się przełamie, niech Pani nie słucha żadnych strategów i karierowiczów z samoobrony, którzy tylko pozornie są z Panią.

    #88663 Reply
    Valdi
    Gość

    Nie wiem czy Beata może się już z tego wyrwać, może za daleko weszła w ten układ, za dużo wiedzą i będzie problem. Na tym poziomie to droga jednokierunkowa.

    #88715 Reply
    Patrzący z boku
    Gość

    Macie rację że Beata jeśli chce choć trochę odzyskać wyborców z gmin swojego powiatu powinna przestać słuchać tych złośliwych i ziejących nienawiścią doradców typu Mareczki i Marzenki. Powinna odwiedzić i rozmawiać z utraconymi gminami. Na dobrą sprawę to z ośmiu gmin powiatu nie ma mocnego wsparcia w żadnej dzięki swoim pomocnikom, a oni dzięki niej dostają wielką kasę i się śmieją i ja topią. Mam nadzieję że Beata to widzi i się obudzi. To ostatni czas na przywrócenie normalności.

    #88853 Reply
    Makowy
    Gość

    Kto by pomyślał, że Beata jest taka dożynkowa.

    #88854 Reply
    Marian
    Gość

    Jak się cztery lata nic nie robiło to zostają tylko dożynki aby się lansować. Żałosne.

    #88917 Reply
    Janusz
    Gość

    I nagle marian ze schodów spadł bo całkiem mu się przestawił świat

    #88925 Reply
    Macho
    Gość

    Oj ciężko jej będzie przejść na drugą kadencję, konkurencja duża, poparcie słabe, bo i za co.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 109)
Odpowiedz do: Reply #88853 in Poseł Beata Mateusiak Pielucha
Twoje informacje