R e k l a m a

POseł KOalicji obywatelskiej jechał po pijanemu

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego POseł KOalicji obywatelskiej jechał po pijanemu

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #113471 Reply
    Pielęgniarka Jachira
    Gość

    Na rowerze zasłaniał się immunitetem odmawiając badanie alkomatem ale totalna opozycja oczywiście się domaga praworządności ciekawe tylko czy każdy obywatel jest traktowany tak samo

    #113472 Reply
    Heh
    Gość

    No i co ruda dycha ? Myślisz , że dzięki temu ludziom łatwiej będzie kupić chleb , albo zapłacić rachunki ? Zapamiętajcie sobie pisowskie wrzody , że lodówka zawsze wygra z telewizją.

    #113475 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Przecież gdyby był taki przycisk niskie ceny żywności to nic innego bym nie naciskał

    #113476 Reply
    Heh
    Gość

    Jak za komuny. Narobiliście problemów i teraz bohatersko je zwalczacie.Widać też , że te wszystkie posty w obronie PIS-u pisze tą samą osoba

    #113478 Reply
    Trzeźwa ruda tymczasem
    Gość

    A jak pajeczanskie pisiory jeżdżą pijane to co? Kto rozwalał auta PGE, kto się zajechał?

    #113479 Reply
    marek
    Gość

    Na kajakach widać co to za towarzystwo.

    #113480 Reply
    Rico to potwierdza
    Gość

    Pajeczanskie pisioki to pijoki.

    #113481 Reply
    Szarak
    Gość

    Nie wiedziałem, że ruda dycha jest pielęgniarką. No to temu swojemu aplikuje medykamenty.

    #113482 Reply
    Szczaw i mirabelki
    Gość

    Zastanawia mnie jak podczas wyborów poniesiecie kolejną POrażkę to co wtedy będziecie robić zadymy na ulicach 🤔 do czego się POsuniecie ??

    #113483 Reply
    name
    Gość

    Masz rację, już miałem głosować na opozycję, ale ten pijany poseł na rowerze sprawił że zapomniałem o rekordowej inflacji najwyższej od 1997, niszczeniu i rozkradaniu państwa przez PIS, mają mój głos!

    #113485 Reply
    Wyborca
    Gość

    Widząc wasz POziom kultury to czuję wręcz obowiązek głosować na PiS ..

    #113488 Reply
    Heh
    Gość

    A jakiego poziomu kultury i tolerancji TY się spodziewasz ? Tolerancji takich pasożytów jak Ty , przez których wszyscy muszą więcej płacić w sklepach ? Ja wiem , że w TVP wszystko zganiacie na pandemię i wojnę , ale przynajmniej połowa tej inflacji wynika z waszego rozdawnictwa i dodruku pieniędzy

    #113493 Reply
    Szczaw i mirabelki
    Gość

    Ile razy POLitycy totalnej opozycji obniżyli podatki za waszych (nie)rządów cały czas było 18% a teraz są obniżane z 18% do 17% i z 17% do 12% który rząd w czasie pandemi i wojny obniża podatki i wprowadza tarcze osłonowe pieniądze które wracają do Polaków nazywacie rozdawnictwem grunt żeby POsłowie zarabiali bo kilkanaście tysięcy

    #113496 Reply
    name
    Gość

    Łatwiej chyba psa nauczyć mówić niż próbować wytłumaczyć pisowcowi skąd bierze się inflacja. Na szczęście to wasza ostatnia kadencja, bo już nawet najbardziej tępy elektorat zaczyna odczuwać własnym portfelem skutki waszych rządów.

    #113511 Reply
    Szczaw i mirabelki
    Gość

    Hahaha name co wy bierzecie że uwierzyliście że wygracie jakiekolwiek wybory poprzednie POrażki was niczego nie nauczyły i chyba kolejna sromotna POrażka też niczego nie nauczy 🤣🤣🤣

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #113493 in POseł KOalicji obywatelskiej jechał po pijanemu
Twoje informacje