R e k l a m a

Powiat pajęczański w czerwonej strefie przez idiotów

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Powiat pajęczański w czerwonej strefie przez idiotów

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 60)
  • Autor
    Wpisy
  • #99242 Reply
    Więcej patroli do karania
    Gość

    Jak w temacie będąc dzisiaj na spacerze wielu ludzi nie miało w ogóle maseczek za nic nie mają wzrost zachorowań a potem przez ich debilizm cały powiat ląduje w czerwonej strefie przez co jest więcej restrykcji

    #99243 Reply
    Piotr
    Gość

    Proszę Policję o wzmożone kontrole na ulicach. Jak można obniżyć zakażenia, skoro nieodpowiedzialni mieszkańcy spaceruję bez maseczek.

    #99244 Reply
    kropka
    Gość

    No dokładnie z takim podejściem nigdy się nie zmniejszy ilość zakażeń a z czerwonej strefy nigdy nie wyjdziemy bo ciężko założyć maseczkę ale Grażyna z Januszem lubią żyć w restrykcjach ograniczeniach kolejkach itp itd

    #99248 Reply
    ;)
    Gość

    a ja proszę o zrobienie testów osobom z powyższych wpisów, wtedy bedziemy wiedzieli ,czy przyganiał kocioł garnkowi i czy aby na pewno sami nie zarażają, nalezy zacząc od siebie 😉

    #99249 Reply
    ;)
    Gość

    myslę, że jak posiedzicie na kwarantannie to zmadrzejecie i zastanowicie się, co sie pisze… miłego odbioru. ps jako odpowiedzialni ludzie sami powinniście dawno temu juz siebie przebadać, zrobiliście to czy jeszcze nie i czekacie na zakażenie 2 lata 😉 lepsza gorsza prawda niż słodkie kłamstwo, może juz przeszliście bezobjawowo a o tym nie wiecie 😉

    #99250 Reply
    ;)
    Gość

    ps jak sobie zrobicie testy nie będziecie musieli drżec o zakażenie i bedziecie zyli w błogim spokoju, a policji proponuję testy zacząć od konfidentów, co nie potrafia patrzeć, jak inni bez maseczek chodzą, wszak jak podobno wzorowi obywatele, dbający o swoje i cudze zdrowie powinni byli sie przebadac dawno temu i na pewno nie będą mieli problemów z wykonaniem testów, wszak wszystko dla swojego bezpieczeństwa przede wszystkim!!!! ps policja to też ludzie i czasem sami moga zarażać wedle waszych teorii, prosze głupich wpisów nie upubliczniać!!!! chodzi tylko o mandaty i o to, że nie mozecie patrzeć, czy ten bez maski? czy o zdrowie? bo ja o zdrowie to lećcie po testy i sobie róbcie!!!

    #99251 Reply
    Karać za brak maseczek
    Gość

    Mówisz jak typowy Janusz dla którego założenie maseczki jest czymś trudnym masz korona wirusa czy nie byłeś na kwarantannie czy nie guzik mnie obchodzi ale załóż maseczkę dociera w ogóle do ciebie że powiat pajęczański jest w czerwonej strefie i jest obowiązek noszenia maseczki w przestrzeni publicznej czy po prostu jesteś ograniczony i tego nie rozumiesz

    #99252 Reply
    Piotr
    Gość

    Na głupotę niema rady Ja robiłem testy dwukrotnie, byłem na kwarantannie, wiem co pisałem.Niektóre wpisy są żenujące. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

    #99253 Reply
    Adam
    Gość

    Powiat w czerwonej strefie?
    A w parafii makowiska dziś tłumy na mszy.
    A proboszcz nic nie reaguje

    #99254 Reply
    Adam
    Gość

    Jeszcze dodam, że osoby na kwarantannie z tego co wiem też brały udział we mszy

    #99255 Reply
    KOWIDIUSZ
    Gość

    Precz z maseczkowym zamordyzmem.

    #99258 Reply
    powiat w czerwonej strefie
    Gość

    Kowidiusz jak ktoś obok ciebie kichnie i będzie bez maseczki ciekawe czy wtedy będziesz krzyczał precz z maseczkami

    #99262 Reply
    KOWIDIUSZ
    Gość

    Kowidoza i Covidianie

    #99264 Reply
    ;)
    Gość

    mAM SZCZERZE W DU..PIE, W JAKIEJ STREFIE JEST POWIAT, I BĄDX PEWIENI OGRANICZONA ISTOTO UMYSŁOWA, ŻE NIE MAM PROBLEMUZE ZROZUMIENIEM NAKAZÓW, A Z ICHEGZEKWOANIEM, PRAWDOPODOBIEŃSTWO, ŻE SPOTKAMY SIE NA SWEJ DRODZE JEST NIKŁE, WIĘC NIE BÓJ SIĘ, A CO DO BAJECZEK O TESTACH, CÓŻ, JESLI MOWA O KARACH I O POLICJI, PAMIĘTAJ, POLICJA JAKO JEDYNA MOŻE NAJBARDZIEJ ROZNOSIĆ WIRUSA, GDYŻ MA NAJWIĘCEJ KONTAKTU Z OSOBAMI NA KWARANTANNIE I ZAKAŻONYMI, ORAZ RZEKOMO Z TYMI, CO MASECZEK NIE NOSZĄ 😉 A ONIWSZAK TEŻ POSIADAJA RODZINY, I ZARAZ CAŁA CHAŁUPA W KWARANTANNIE, ZIECI, ŻONA, MIEJSCA PRACY, PO CO TO KOMU. rOZUMIEM ,ŻE U CIEBIE W PRACY TAK SIE EGZEKWUJE NOSZENIE MASECZEK, ŻE WSZYSYC JE MACIE JAK I NA KOMENDACH, W URZEDACH I WSZĘDZIE W ZASADZIE, ALE PIER…DO..LISZ DLA ZASADY BREDNIE, ZAS KTÓRE CI KTOŚ PŁACI PO PROSTU!!! NIE BOJE SIE WIRUSA, TESTY MOGĘ ZROBIĆ, MAM TO SZCZERZE W DU..!

    #99265 Reply
    ;)
    Gość

    Masz jednak racje, moje zdolności intelektualne są za ograniczone do noszenia maseczek, ale twoje na czytanie. Doczytaj o grupach, które nie muszą nosic maseczek, bo są takie ale w czasie kwarantanny byłes zbyt ograniczony, żeby to zrobić? sa grupy m.in. które maja problemy z układem oddechowym i nie maja obowiązku noszenia maseczki jak i inne, to po pierwsze, ty tylko brak maseczki widzisz, tak ograniczonym już jesteś. po drugie, sa inne choroby, które powoduą choćby kichnięcie, ale dla tak swiatłych umysłów jest tylko covid-19. Nastaje sezon grypowy, który podciągniemypod koronowirusa? Jak rozróznisz kichnięcie alergika od tego który ma wirusa grypy lub covid? Jak lekarze podobno tego nie potrafią, bo wszystko do jednego woka wrzucają 🙂 Gratuluję, covid spowodował znaczny rozwój waszych wiadomości z zakresu medycyny i prawa 😉

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 60)
Odpowiedz do: Reply #99258 in Powiat pajęczański w czerwonej strefie przez idiotów
Twoje informacje