R e k l a m a

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pajęcznie /PINB/

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pajęcznie /PINB/

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 34)
  • Autor
    Wpisy
  • #51605 Reply
    marek
    Gość

    Jakie opinie macie na temat PINB w Pajęcznia

    #51607 Reply
    wiedzacy
    Gość

    skrajne

    #51608 Reply
    XyZ
    Gość

    Nie wiem co tam się zmieniło, ale z 8 lat temu to tragedia.

    #51689 Reply
    krytyczny
    Gość

    Syf kiła i malaria

    #51690 Reply
    marek
    Gość

    Walczę z nadzorem siedem lat,i zanosi się na kolejne lata. Powiedziałem NIE – nie zgodziłem się z ich decyzjami, które zostały uchylone – do tej pory sześć. Dalej sprawa wraca jak bumerang.
    Ruszyłem temat PINB ponieważ doświadczyłem jak ten mechanizm działa w powiecie.

    #51691 Reply
    marek
    Gość
    #57004 Reply
    marek
    Gość

    polecam program http://www.panstwowpanstwie.polsatnews.pl/ w niedzielę o 19 30.

    #57047 Reply
    edward
    Gość

    ALE REKLAMA DLA GMINY I POWIATU PS „NA PEWNO ZNAJDĄ SIĘ NOWI INWESTORZY W GMINIE” URZĘDNIK POWINIEN MIEĆ LUDZKIE SPOJRZENIE NA NIEKTÓRE SPRAWY….NA PEWNO W TEN SPOSÓB NIE ŁAMIE PRAWA 🙁

    #57059 Reply
    Seweryn
    Gość

    Wstyd 🙁 Z chęcia jednak obejrzę. PINB też ma pewnie swoje racje.

    #57100 Reply
    XyZ
    Gość

    Prawda jak d… każdy ma swoją. Po prstu klika władzy i tyle. Starostwo popiera swoich i kryje swoich i tak będzie. Dwa, że za biurkiem w urzędach siedzą w większości niedouki, którzy nawet dobrze ustawy nie umieją przeczytać…

    #57101 Reply
    doneck
    Gość

    Jak słyszę, że Pani inspektor w programie telewizyjnym mówi iż pomaga inwestorom w odbiorach budynków to nie wiem czy śmiać się czy płakać sam kilka lat temu miałem wątpliwą przyjemność przechodzić tą drogę, współczuję wszystkim którzy musieli to przejść w Pajęcznie.

    #57102 Reply
    martyna
    Gość

    WSTYD !!!!!!!!!!!!!! To mało powiedziane !!!!!!!!!!!! Kobieta jutro powinna już nie pełnić swojej funkcji !!!

    #57103 Reply
    Malgosia
    Gość

    Dzialszaki robią reklamę powiatowi!!!!! 2/3 kadry z dzialoszyna ! A rys ma w d… powiat

    #57104 Reply
    Andrzej
    Gość

    A w jakiej miejscowości ten dom z programu PwP?

    #57105 Reply
    Power
    Gość

    Wszyscy powinni opuścić swoje stołki razem z naszym „kochanym” Rysiem to wstyd dla naszego powiatu jak nie kompetentni są nasi urzędnicy z których cała Polska się teraz śmieje WSTYD panie starostwo pora kończyć swoje kadencje.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 34)
Odpowiedz do: Reply #51689 in Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pajęcznie /PINB/
Twoje informacje