R e k l a m a

Praca Media Expert Pajęczno

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Praca Media Expert Pajęczno

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #90499 Reply
    xxx
    Gość

    Witam 🙂 Czy są tutaj osoby które zostały zatrudnione do Media Expert w Pajęcznie ? 🙂

    #90500 Reply
    Grzes
    Gość

    Jak na razie to Media Expert chyba nie będzie za szybko w Pajecznie.Miał być otwarty w tym roku w tej niby galerii po Domex ale budowa stoi od długiego już I nic nie wiadomo .

    #90501 Reply
    Xxx
    Gość

    Grześ ja nie pytam kiedy będzie otwarcie tylko kto został przyjęty. Ja zostałem przyjęty i chciałem się dowiedzieć kto jeszcze żeby się skontaktować.

    #90506 Reply
    Qqqq
    Gość

    Ja zostałem kierownikiem….

    #90509 Reply
    Marcin
    Gość

    A należysz do PiS?

    #90512 Reply
    Xxx
    Gość

    Widzę ze nikt nie bierze spraey na poważnie. Więc zamykam temat. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi…

    #90531 Reply
    Mateusz
    Gość

    A wiadomo w ogóle kiedy będzie otwarcie tego po domexie?

    #90601 Reply
    Stella
    Gość

    to ktoś w ogóle tak bardzo chce tam pracować, że aż zakłada wątek na forum? O Matko! Naprawdę?

    #90604 Reply
    Ołówek
    Gość

    Skoro dla gościa temat był ważny, to taki wątek założył. Jak nie masz nic mądrego do odpisania Mu na zadane pytanie, to nie komentuj. Nie każdy jest utrzymankiem/ą.

    A i lepszy temat taki niż, przepraszam za wyrażenie, pi*******ie w 10 wątkach o posłance stąd, stamtąd i o Jej ostatnich miesiącach, tygodniach, godzinach etc. posłowaniu.

    #90662 Reply
    Xxx
    Gość

    Ołówek ja myślałem że ludzie tutaj poważnie podejda do tematu. Normalnie się zapytałem a ludzie już myślą tylko skrytykowac. Czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje?? Proszę o poważne odpowiedzi

    #90672 Reply
    Jasiu
    Gość

    Z tym Media Expert w Pajęcznie to będzie tak jak z Yeti. Ludzie mówią a nikt nie widział i chyba długo nie zobaczy.

    #90689 Reply
    Gość

    Rossmann też się wydawał takim yeti a summa summarum jest

    #90693 Reply
    Grzes
    Gość

    Nie wiadomo kiedy budowa znowu ruszy więc nie ma co na razie mówić o Media Expert. Tak się zastanawiam gdzie te niby zatrudnione osoby będą teraz pracowały ….

    #90697 Reply
    Hehe
    Gość

    Kolego Grześ z tego co słyszałem to osoby które są zatrudnione jeżdżą po najbliższych placówkach na szkolenia. Żeby już mieli wiedzę i mogli samodzielnie pracować w momencie otwarcia sklepu w pajecznie. Także nie są to „niby” zatrudnione osoby jak to ty nazwales. Tylko one już są zatrudnione.

    #90787 Reply
    Zxx
    Gość

    To ma ktoś informacje czy nie? Nie wierzę że na takie miasto nikt nic nie wie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Reply #90501 in Praca Media Expert Pajęczno
Twoje informacje