R e k l a m a

Praca – Spawacz MAG

Pajęczno Forum Praca Praca – Spawacz MAG

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #69041 Reply
    Robert Mońka
    Gość

    Zatrudniamy Spawaczy. Nie wymagamy uprawnień.
    Dogodne warunki, dobra pensja.

    Proszę o kontakt: 602537784

    #69043 Reply
    adam
    Gość

    ja pracuje jako spawacz 8 godzin dziennie i soboty wolne. mam na rękę 4200 zł. da Pan 4300 i już mogę pracować dla Pana.
    pozdrawiam
    Adam

    #69074 Reply
    Klucz
    Gość

    Zabiłeś gościowi ćwieka

    #69075 Reply
    ralpf
    Gość

    4200 na rękę dla spawacza – śmiech na sali

    ja pracuję w Częstochowie też jako spawacz codziennie dojeżdżam z Pajęczna i mam 5200 – 5500 na ręke.
    pracujemy od 6 do 15. soboty wolne.

    #93099 Reply
    Marek
    Gość

    Ja pracę jako spawacz otrzymałem dzięki WBD Welding service, którzy zatrudniają specjalistów. Ciekawe warunki pracy, dobre zarobki i możliwości rozwoju.

    #93184 Reply
    Ambroży
    Gość

    Tez jestem zatrudniony przez pośrednictwo WBD Welding Service i jestem zadowolony z warunków pracy

    #93783 Reply
    Songo
    Gość

    Praca przez pośrednictwo WBD Welding Service jest dobrym rozwiązaniem. Polecam wszystkim szukających pracę jako spawacz.

    #93796 Reply
    zorro
    Gość

    WBD Welding Service super pośrednik pracy, ale w Polsce już nożna zarobić podobne pieniądze i codziennie w domu.

    #93879 Reply
    Ajle
    Gość

    Jak ktoś jeszcze szuka pracy, to naprawdę warto korzystać z usług pośrednictwa WBD Welding Service.

    #94077 Reply
    krzysiek1223
    Gość

    Praca dla spawacza dobra w dobrej firmie WBD, polecam.

    #94079 Reply
    spawacz
    Gość

    Witam.
    Dobra pensja. Co to znaczy Panie Robercie 7 czy 8 zł na godzinę (tak Pan płaci i bez umowy o prace już nie mówiąc o innych zdarzeniach w Pana firmie).
    Nie dziw się Pan, ze ludzi do pracy nie może Pan znaleźć.

    #94976 Reply
    Milena0001
    Gość

    Chłopak pracował w zeszłe wakacje w WBD i na warunki też nie narzekał, praca zadowalająca, można dobrze zarobić.

    #96181 Reply
    Młody
    Gość

    Robiłem w WBD i jak dla mnie firma na duży plus. Ogarniają dobrą robotę, można się sporo nauczyć.

    #96723 Reply
    Adam
    Gość

    Popieram tutaj to co mówią o WBD. Dobra firma jeśli chodzi o pracodawce. Wiadomo że za granicą, ale w PL ciężko o dobrą robotę w tym zawodzie.

    #98138 Reply
    Erro
    Gość

    Jak dla mnie praca w PL to dobra na start – rok, może dwa. Potem jest lepiej popracować za granicą. Niemcy ok i nawet wspomniane WBD jak najbardziej ok. Ważne żeby pracować, rozwijać się i dobre pieniądze mieć za porządna prace.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Reply #93099 in Praca – Spawacz MAG
Twoje informacje