R e k l a m a

Praca – Spawacz MAG

Pajęczno Forum Praca Praca – Spawacz MAG

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #69041 Reply
    Robert Mońka
    Gość

Zatrudniamy Spawaczy. Nie wymagamy uprawnień.
    Dogodne warunki, dobra pensja.

Proszę o kontakt: 602537784

#69043 Reply
    adam
    Gość

ja pracuje jako spawacz 8 godzin dziennie i soboty wolne. mam na rękę 4200 zł. da Pan 4300 i już mogę pracować dla Pana.
    pozdrawiam
    Adam

#69074 Reply
    Klucz
    Gość

Zabiłeś gościowi ćwieka

#69075 Reply
    ralpf
    Gość

4200 na rękę dla spawacza – śmiech na sali

ja pracuję w Częstochowie też jako spawacz codziennie dojeżdżam z Pajęczna i mam 5200 – 5500 na ręke.
    pracujemy od 6 do 15. soboty wolne.

#93099 Reply
    Marek
    Gość

Ja pracę jako spawacz otrzymałem dzięki WBD Welding service, którzy zatrudniają specjalistów. Ciekawe warunki pracy, dobre zarobki i możliwości rozwoju.

#93184 Reply
    Ambroży
    Gość

Tez jestem zatrudniony przez pośrednictwo WBD Welding Service i jestem zadowolony z warunków pracy

#93783 Reply
    Songo
    Gość

Praca przez pośrednictwo WBD Welding Service jest dobrym rozwiązaniem. Polecam wszystkim szukających pracę jako spawacz.

#93796 Reply
    zorro
    Gość

WBD Welding Service super pośrednik pracy, ale w Polsce już nożna zarobić podobne pieniądze i codziennie w domu.

#93879 Reply
    Ajle
    Gość

Jak ktoś jeszcze szuka pracy, to naprawdę warto korzystać z usług pośrednictwa WBD Welding Service.

#94077 Reply
    krzysiek1223
    Gość

Praca dla spawacza dobra w dobrej firmie WBD, polecam.

#94079 Reply
    spawacz
    Gość

Witam.
    Dobra pensja. Co to znaczy Panie Robercie 7 czy 8 zł na godzinę (tak Pan płaci i bez umowy o prace już nie mówiąc o innych zdarzeniach w Pana firmie).
    Nie dziw się Pan, ze ludzi do pracy nie może Pan znaleźć.

#94976 Reply
    Milena0001
    Gość

Chłopak pracował w zeszłe wakacje w WBD i na warunki też nie narzekał, praca zadowalająca, można dobrze zarobić.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Praca – Spawacz MAG
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close