R e k l a m a

Praca w Biedronce

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 73)
  • Autor
    Wpisy
  • #52975 Reply
    XyZ
    Gość

    O nowej kierowniczce słyszałem od znajomej, ktòra tam pracuje i jakoś mnie nie uderzyły zmiany w kierunku NOWE CENÒWKI i CZYSTOŚĆ.

    #52986 Reply
    Darek
    Gość

    Witam szanownych forumowiczów. Niektóre z państwa wypowiedzi w sposób bezpośredni i krzywdzący szkalują dobre imię Pani Kierowniczki. Wydaje się państwu że jesteście anonimowi, łatwo się wtedy wypowiada: znajomy mi mówił znajoma mówiła i rozsiewa plotki otóż drodzy forumowicze niestety nie jesteście anonimowi. Powiem tak Pani Kierowniczka powinna wystąpić do sądu z pozwem o zniesławienie i szkalowanie dobrego imienia. A wtedy wasze dane i adresy ip zostaną przez redakcję Twojego Pajęczna udostępnione sądowi.Wpis xyz z 28 września 12:10? wpis Alicja 29 września 18:32? wpis xyz 2 październik 22:24

    #52989 Reply
    Filip
    Gość

    Mężczyzna, który zwraca uwagę na „cenówki ” i na „czystość” w sklepie ?!? 😂
    Nie no proszę Was, niech mnie ktoś obudzi Haha dobre 😉
    Przecież to sprzeczności, które się wzajemnie wykluczają 😂 !

    #52998 Reply
    Paula
    Gość

    Drogie Panie,tłumaczycie sobie ludzi na dobrych stanowiskach „układami z górą”, któraś z Pan wspomniała nawet ze Biedronka, to najzwyczajniej w świecie korporacja i nie awansuje się na ładne oczy. Polecam troszkę więcej szacunku do siebie nawzajem. Ta Pani Kierownik zapewne też kiedyś była na waszym miejscu, na miejscu waszych koleżanek i nie sądzę by przez robienie komuś na złość objęła takie stanowisko jakie w tej chwili sprawuje. Domyślam się, że personel objął paraliż na myśl o nowej przełożonej i dam sobie palucha obciąć, że były powiedzonka „juz my sobie ja wychowamy” „nie będzie nam tu nowa mówić jak mamy pracować, bo przecież dobrze wiemy”. Pamiętajcie drogie Panie, że personel waszego sklepu, jak i wszystkich innych tworzycie przede wszystkim wy, nie tylko zły kierownik. Jak się będziecie uśmiechać i ROZMAWIAĆ z ludźmi zapewniam, że nerwy i robienie na złość odejdzie do Lamusa.
    PS: nie każdy facet wchodząc do sklepu woła tylko piwa i kiełbasy, niektórzy zwracają tez uwagę na czystość i cenówki 🙂 bardzo pozdrawiam i życzę.. życzliwości!

    #53000 Reply
    wkurwi*ony
    Gość

    Obserwuję to forum i jakoś nie zamierzałem się włączać w dyskusję, bo sprawy nie znam i jakoś mi ona powiewa szczerze mówiąc.

    Ale jak mnie wk*urwia straszenie obywateli sądami za mówienie głośno jak jest. Przeczytałem kilka razy wypowiedzi forumowiczów i aż mnie podniosło!
    Za co chcesz tu ludzi sądzić??
    Gdzie masz podane z imienia i nazwiska dane tej kierowniczki?
    Gdzie tu masz szkalowanie??
    W imieniu kogo chcesz się sądzić?
    Nie ma nawet miejscowości z jakiej ona pochodzi, rysopisu… nicccc

    Na niezależnym forum ludzie wymieniają swoje uwagi, spostrzeżenia i poglądy w końcu od tego forum jest. Obywatelom chcesz usta zamykać? Jedź do Korei Północnej albo do ruskich tam się świetnie odnajdziesz bo w Polsce już nie te czasy!

    Jak ty straszysz sądami i nr IP to ja zgłaszam sprawę przez skrzynkę mailową wraz z linkiem do tego wpisu do:
    Biuro Główne
    Jeronimo Martins Polska S.A.
    ul. Dolna 3
    00-773 Warszawa
    tel. 22 275 10 00
    bok@biedronka.eu
    z informacją o kneblowaniu ludziom ust. Niech sobie Jeronimo Martins Polska S.A. ustala kto w jej imieniu wypisuje i ogranicza swobodę wypowiedzi w wolnym kraju.

    Być może na fali pisofobii na temat ograniczania swobód obywatelskich sprawę podchwyci TVN lub inna stacja telewizyjna i o pajęczańskiej i działoszyńskiej Biedronce usłyszy cała Polska.

    Mój wpis tez dodaj na tę listę, bardzo chętnie pójdę do sądu i powiem coś na temat zastraszania forumowiczów.

    #53004 Reply
    Darek
    Gość

    Wielce szanowna Pani lub Panie wkurwio*ny nie wiem czy znasz czy nie znasz sytuacji w biederonce i nie wiem czy czytałeś lub czytałas wpisy ze zrozumieniem czy tylko rozumiesz w jedną stroną przeczytaj jeszcze raz wpis o zrobieniu porządku z Panią Kierownik jaki to ma być porządek i na czym ma ten porządek polegać chyba że nie chcesz zrozumieć

    #53017 Reply
    Darek
    Gość

    Przepraszam administrator wykasował wpis o nauczeniu kierowniczki porządku, mam go jednak zapisanego na komputerze.

    #53019 Reply
    magda
    Gość

    Tak się składa moi drodzy ,że ja pracowałam z tą waszą „nową kierowniczką” przez cztery lata i uważam,że jest to super dziewczyna , co prawda wymaga dużo,ale jeszcze jej podziękujecie za to czego was nauczyła,sama zasuwa równo ze wszystkimi a,że wymaga; to ma taką prace ktoś musi rządzić,myślę że Jej też nie jest lekko,Wszystkim się nie dogodzi choćby na głowie stanął ,zmienicie zdanie jak Ją lepiej poznacie, ja to widzę z perspektywy czasu.
    Pozdrawiam.CIERPLIWOŚCI i- mniej złości

    #53020 Reply
    Rozsądek
    Gość

    Czytając wpisy na forum nt. pracy w Biedronce i atmosfery tam panującej widzę, że sytuacja wywołuje, jak by nie było, emocje. Dobrze byłoby przez weekend ochłonąć i spojrzeć z perspektywy na sprawę a następnie wyciągnąć wnioski.

    1.Nie da się ukryć, że anonimowo, czy nie każdy ponosi odpowiedzialność za to co pisze. Wolność słowa, wolnością ale należy pamiętać o zasadach komunikowania się np.: na forum.
    2.Z drugiej strony jeżeli takie wpisy powstały to może faktycznie jest to apel o to, że coś się tam dzieje ale może też bezpodstawne pomówienia.
    W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem byłoby aby przyjrzała się tej sytuacji osoba niezależna, np.: mediator, który pomoże wynegocjować warunki korzystne dla obu stron (pracowników i kierownictwa) lub coach, trener czy terapeuta, który pomoże w komunikacji pomiędzy wszystkimi osobami pracującymi i zweryfikuje predyspozycje zawodowe. Nie bójmy się tych osób/instytucji – właśnie są i powstały po to, by pomagać ludziom. Przecież sukces każdego zakładu zależy w dużej mierze od ludzi. Myślę, że jest to duża firma i przedstawicielom zależy na dobrej atmosferze w jednostkach.
    Jeżeli wszystko jest ok., to Pani Kierownik potwierdzi tylko kompetencje na swoim stanowisku, pracownicy swoje zadowolenie, a Biedronka jak to biedronka najzwyczajniej w świecie rozwinie skrzydła.

    #53023 Reply
    XyZ
    Gość

    Biedronka jest korporacją i nic tego nie zmieni. Zazwyczaj kierownik ma przerąbane bo albo się dogaduje z „górą” i wtedy jest je…y przez pracowników albo układa się z pracownikami przez co „góra” szuka powodu do uwalenia kierownika i tak jest w każdej korporacji. Wiem z doświadczenia. Pracowałem w podobnym burdlu (nie w Biedronce) i znam ten system od podszewki.

    Mówisz o uczeniu kierowniczki porządku jak o groźbie czy zniesławieniu? Proszę Cię 🙂 w mojej korpo porządku kierownika regionalnego/menagera czy jak on się nazywał „nauczyliśmy porządku” działaniem w stylu strajku włoskiego. Pomogło.

    #53034 Reply
    klijęt
    Gość

    Szczerze powiedziawszy obsługa w Biedronce uległa pogorszeniu i nieda się ukryć że atmoswera jest napieta , widać to po tważach pracowników że są żle traktowani ,bo nieprzyjemna atmoswera w pracy odbija się na klijętach, idziesz do polo a tam każdy zmęczony ale jeszcze żartuje a tu mamom dość już o 7 rano tego się nieda ukryć wspułczuje wam …

    #53069 Reply
    dominika
    Gość

    jaki z ciebie stały bywalec sklepu, chyba kartony z zaplecza wynosisz. w tej biedronce był ciągle syf. zero cen na sklepie, ciągły rozpiździel, nie mówiąc o tym, że kasjerki miały w dupie klientów. podam przykład: kolejka przez całą alejkę, jedna kasa czynna, kasjerka dzwoni, żeby ktoś usiadł na kasie obok. a na kasie obok stoi dziewczyna i mówi, że ona teraz nie siądzie bo musi papierosy poukładać! zwraca jej uwagę jakaś kierowniczka czy ktoś a ona odmawia, więc tamta woła inną dziewczynę żeby usiadła na kasie. jak się ma takie podejście do przełożonych i klientów to ja tu czegoś nie rozumiem!! a od pewnego czasu jest lepiej, są ceny i nie ma takich kolejek. więc jeśli to jest spowodowane nową kierowniczką, bo piszecie, że jest nowa, to ja jej zwyczajnie gratuluję jako klientka, ale współczuję, że musi się użerać z takimi nierobami, bo może ktoś tych ludzi wreszcie nauczy roboty.

    #53235 Reply
    Skipper
    Gość

    Shitstorm się rozpętał, a kobita tylko pytała czy warto złożyć CV. Odbiegacie od tematu moi drodzy. Porównał bym ten wątek do pytania czy lody są smaczne a ktoś mi mówi o sytuacji w jakiejś mleczarni czy na polu z krowami. Ludzie więcej czytać, a pomyje na siebie wylewać w oczy. Ja mam dwójkę znajomych co wciąż pracują i mówią wprost .Robisz to masz i od lat pracy nie zmienili. Mają z tego co wiem około 2 tysi na rękę bez wykształcenia, więc chyba tragedii nie ma

    #53258 Reply
    illusion
    Gość

    Nie strasz nie strasz, bo sie .. Akurat nikt nie podal danych osobowych tej kierowniczki, wiec pozostaje teoretycznie anonimowa. A pisac w internecie jaka jest sytuacja w tj sieciowce trzeba. Juz raz poszedl pozew od pracownikow na biedronke i zaraz sie dalo warunki dobre stworzyc. Jak raz sie udalo to i uda sie nastepnym razem . A pracownikom radz zlozyc skarge do PAnstwowej Inspekcji Pracy- mozecie to zrobic anonimowo nie wydadzą Was. A Pip sie nei zapowiada jak sanepid.

    #53276 Reply
    vjhv
    Gość

    Tak się składa ze kilka lat pracowałam z tą Panią Kierownik i nikt nigdy nie nauczył mnie tyle co ona. Ludzie jeśli Wam nie pasuje to się zwolnijcie w końcu nikt ślubu z biedronka nie brał.Najlepiej narzekać na kierownika zamiast wziąć się za robotę!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 73)
Odpowiedz do: Reply #53069 in Praca w Biedronce
Twoje informacje