R e k l a m a

Praca w Biedronce

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 73)
  • Autor
    Wpisy
  • #53280 Reply
    Tadzio
    Gość

    #vjhv ty masz swoje zdanie na temat kierowniczki reszta użytkowników ma swoje. A z pracy to się sama zwolnij a nie będziesz głupie rady dawała nieprzydatne.
    W Biedronce problem jest inny nie pomijając oczywiście tego co poruszali inni a mianowicie na chwile obecną praca po 12 godzin lub jakiś śmieszny 9cio godzinny czas pracy!! Co to jest? Jak się pracuje po 12 godzin to się należy 50% i 100% stawki godzinowej.
    Niby poważna firma a nadgodzinny oddawane są w formie godzina za godzina co jest sprzeczne z kodeksem pracy bo oczywiście „kierowniczki” tego nie wykażą.
    Na dzień dzisiejszy powiadomiony jest PIP oraz władze Biedry. Zobaczymy co kontrole wykażą.

    #53281 Reply
    jaro
    Gość

    Nigdzie niestety nie jest lekko .Myślę ze warto w BIEDRONCE docenić sprawy socjalne przestrzeganie czasu pracy ,korzystne ubezpieczenia grupowe,pożyczki dla pracowników w trudnej sytuacji. Bądźmy realistami ,większość pracodawców zatrudnia z najniższej krajowe a to daje mniej niż 3/4 w biedronce ,urlop zazwyczaj okrojony a za niewykorzystany zapłacone jak dziecku na cukierki ,200 godzin w miesiącu to norma .Może warto spróbować szczęścia w przetwórni ,12 godzin w oparach octu bez ubezpieczenia .Chyba że komuś zależy że na czarno bo pięćset plus by przepadło.

    #53282 Reply
    Tadzio
    Gość

    #Jaro co ty pierd*olisz? Ewidentnie #jaro i #vjhv to ten sam trol. Wiem… zaraz będzie wrzask, że nie, żę skąd… nie ośmieszaj się 🙂

    #53288 Reply
    jaro
    Gość

    Tadziu ! Pisz konkretnie na co ci się nie zgadza .

    #53289 Reply
    Fred
    Gość

    A kto się przejmuje w naszym kraju pracownikami? Ani PO się nie interesowało, ani PiS się nie interesuje, ale do gadki w telewizji to wszyscy pierwsi. Ludzie jak tracili zdrowie i życie tak dalej tracą w firemkach prowadzonych przez Januszy biznesu… I dziwią się jeszcze, że Polacy emigrują na zachód za chlebem… Gdzie jest pani poseł na którą głosowało większość ludzi w powiecie?

    #53461 Reply
    bonzo
    Gość

    Podobno redaktorowi z IPP się tematy skończyły, to może tą sprawą się zajmie. A nie wiecznie te same oklepane tematy.

    #55594 Reply
    XyZ
    Gość

    Byłem wczoraj w Biedronce i dużo nowych twarzy kasjerek

    #58259 Reply
    Zygfryd
    Gość

    To jest patologia i wyzysk człowieka w biały dzien tek kto rządzi w pajęczne powinien iSc sidziecie na 20 lat gorzej jak w auswitz w kolejce się czeka 30min dosłownie i to jest wasze dbanie o klienta zastanówcie sie nad tym poważnie bo śmierdzi patologia i nikomu nie polecam tam pracować

    #58260 Reply
    piksel
    Gość

    a ja kupuje w sklepach prywatnych, co płacą podatki w Polsce, a nie w jakiś parszywych marketach co kase zagranice wywożą

    #58262 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość
    #58265 Reply
    piksel
    Gość

    ja wole zapłacić za sok 4 zeta u pana Janka, Wiesia czy u pani Krysi niż w parszywym markecie 2,99 zeta. jestem polakiem i wspieram Polskę

    #58271 Reply
    XyZ
    Gość

    Zygfryd jak Ci nie pasuje zawsze możesz iść do innego sklepu. Wolny rynek, wolna wola.

    #58272 Reply
    Jan
    Gość

    >gorzej jak w auswitz

    @Zygfryd: serio? dyskomfort robienia zakupów w czasach pokoju i dostatku porównujesz do zagłady milionów ludzi? wybacz bezpośredniość, ale puknij się w łeb. Aha, znaki interpunkcyjne nie bolą.

    >a ja kupuje w sklepach prywatnych, co płacą podatki w Polsce

    @piksel: Biedronka płaci rocznie kilkaset milionów podatku w Polsce. sprawdź też przy okazji w internecie kto jest właścicielem marki soku, który kupujesz w sklepie u pana Janka, żeby czasem nie wspomóc zbrodniczego obcego kapitału!

    A tak na logikę – jeśli pan Janek nikogo nie zatrudnia w swoim sklepie i handluje towarami obcych grup kapitałowych: np. Hortex czy Wedel – a w Biedronce, czy innym markecie, który zatrudnia w jednym obiekcie kilkanaście/kilkadziesiąt osób, kupisz (również) prawdziwie polskie produkty, to która sytuacja jest bardziej patriotyczna? losowi dziękuję, że dożyliśmy czasów, w których mamy wybór w wielu sferach życia, ale mocno mnie bawi jak nielogicznie niektórzy z tego wyboru korzystają.

    #58273 Reply
    hip
    Gość

    Jan głupiś boś biedny, biednyś boś głupi

    #58274 Reply
    piksel
    Gość

    wole rybkę, czy odido niż parszywe biedronke, polo, czy intermarche, w intermarche już 2 razy kupiłem zepsute mięso mielone

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 73)
Odpowiedz do: Reply #58272 in Praca w Biedronce
Twoje informacje