R e k l a m a

Praca w Biedronce

Przeglądajasz 13 wpisów - od 61 do 73 (z 73)
  • Autor
    Wpisy
  • #62781 Reply
    Weronika
    Gość

    Praca z tego co wiem nie jest zła co prawda ja tam nie pracuję tylko mój mąż.A jedna z kierowniczek sklepu biedronka na terenie Rzeszowa nadużywa swojej władzy ciągłe telefony i smsy upatrzyła sobie mojego męża gdyż po tym jak ją mąż zostawił owa pani nie daje siebie rady z wydatkami na siłę szuka frajera który pomoże jej w utrzymaniu domu .Co w takiej sytuacji można zarobić

    #62788 Reply
    monika
    Gość

    złap za czupryne i wytargaj te pinde ja bym tak zrobiła gdyby się przyczepiła do mojego męża

    #64486 Reply
    Basia
    Gość

    Ja rozumiem że te panie ciężko pracują, ale byłam dzisiaj w biedronce w Dzialoszynie i zrobiła się koleka do kasy (była czynna jedna) Pewien Pan poprosił panią Kasie (pracownice sklepu biedronka) żeby otworzyć druga kasę, to go tak wyzwala że one mają dużo pracy i może poczekać itd. Dodam że pół biedronki słyszało pomimo że pani Kasia jest nieduża osoba ale ma strasznie doniosły głos. Rozumiem że mają dużo pracy ale chyba nie ładnie wyżywac się tak na klientach.

    #66706 Reply
    jamana
    Gość

    EuroKadra działa w porządku. Nie ma problemów ze znalezieniem zatrudnienia, a nawet przeciwnie – wszędzie można coś znaleźć, warunki się zmieniły, kto chce pracować, ten coś znajdzie i to z dnia na dzień. Firmy się nawet chętnie dopasowują pod względem godzinowym. Taki okres – dobre czasy dla pracownika.

    #67248 Reply
    Patrycja
    Gość

    wiec płaca bardzo dobrze,umowa o prace na rok czasu ale no właśnie jest to ale tyrasz jak wół robisz wszystko,zajmujesz się wszystkim pieczywo warzywa owoce sprzątanie magazyn kasa i bóg wie co jeszcze

    #68422 Reply
    Kasia
    Gość

    W Pajecznie w Biedronce jest ogromny bałagan nie ma cen przy produktach albo są ceny a produktów brak a leży coś innego….. nikt tego nie pilnuje. Towar nie wyłożony na półki skrzynki stoją na przejściu istny haos nie widzę żeby ktoś tam tyral… widzę brud i bałagan, owoce śmierdzą stęchlizna…. fuuu okropienstwo. ALE temu winien jest kierownik a sytuacja tam panującą nadaje się do Sanepidu i Rzecznika Konsumentów. … oj powinny być kary

    #68426 Reply
    Beeeeeee
    Gość

    Popieram brudno jest i te ceny nie wiadomo co i jak

    #68454 Reply
    Nadia
    Gość

    To prawda bywam w różnych biedronkach w okolicy np. Częstochowie i takiego syfu jak tam jeszcze nie widziałam uwierzcie mi nigdzie!!!jeden wielki haos nie ma kto tym chyba dobrze zarządzić nie wspomnę już o tym że jedna kasa otwarta jest za mało przy takim ruchu!!! Ile to można stać w kolejce??Mnie w sklepie uczono, że dzwoni się po kogoś na 2 kasę jeśli jest powyżej 3 osób a tu 10 stoi i nikt nie dzwoni a jak juZ zadzwoni to przychodzą Panie jak już kolejka się zmniejsza wrrr

    #68473 Reply
    Mała Mi
    Gość

    Zgodzę się z tym, że kasy wiecznie pozamykane i trzeba długo stać w kolejkach ale może jest to spowodowane brakiem personelu. Współczuję tym Paniom pracującym tam ,a syf który powstaje jest winą klientów którzy rozrzucają towar po kątach. Nikt nigdy nie doceni osób ciężko tam pracujących dopóki sam nie spróbuje dlatego darujcie sobie te komentarze . Bywam w tym sklepie codziennie i widzę jak dziewczyny walczą z towarem więc jeżeli coś komuś nie odpowiada zapraszam do innego marketu . Wszyscy tak narzekają ale jak na zakupy to leca do BIEDRONKI…

    #68584 Reply
    Paulina
    Gość

    Szanowni Państwo,
    jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego i prowadzę badania dotyczące ogólnej satysfakcji z podejmowanej pracy pracowników w ramach pracy magisterskiej. W związku z tym chciałabym uprzejmie prosić o udział w badaniu. Trwa ono 15 min i jest całkowicie anonimowe. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc.
    Link do badania TUTAJ:
    https://docs.google.com/forms/d/1RaXOkjrnu67U76_5ICbc9nhTi3vNAe53WnrZAeVDkR8/edit

    #68588 Reply
    Komor
    Gość

    Ahtung wirusy und trojany

    #71327 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Ile można zarobić, może warto.

    #72184 Reply
    osoba
    Gość

    Praca bardzo ciężka fizycznie . znajoma wytrzymała 5 dni. Od tej pory już nie denerwuję się na kolejki.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 61 do 73 (z 73)
Odpowiedz do: Reply #68473 in Praca w Biedronce
Twoje informacje