R e k l a m a

Praca w Niemczech

Pajęczno Forum Praca Praca w Niemczech

  • This topic has 38 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years temu by Jonna.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
  • Autor
    Wpisy
  • #65508 Reply
    carachel
    Gość

    W tym roku ukończyłam studia, obecnie szukam pracy. Znalazłam ciekawą ofertę pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Czy ktoś z Was kojarzy może agencję Eurocare eurocare.com.pl? Jakie macie na jej temat opinie?

    #65748 Reply
    dzwon
    Gość

    praca 24h na dobe!

    #66073 Reply
    jolusia
    Gość

    Wiadomo, że praca do lekkich nie należy ale też bez przesady nie jest tak ciężko 🙂 Ale to fakt dobra agencja to podstawa. Ja z własnego doświadczenia mogę Ci polecić agencję dolce vita. Współpracuję z nimi od dawna i nigdy nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o terminowe wypłaty czy po prostu kontakt z agencją. Cieszą się dobrą opinią wśród pracowników i w branży a to chyba najlepsza rekomendacja 🙂

    #66750 Reply
    henros
    Gość

    Taka praca jest ciężka, wymaga nie tylko sprawności fizycznej, ale również cierpliwości, trzeba mieć dobre podejście do ludzi, kolejna rzecz to umiejętność komunikacji z podopiecznym w języku niemieckim. W https://www.carework.pl/ szukają osób do pracy w charakterze opiekunów osób starszych, jak ktoś byłby zainteresowany. Praca trudna, ale za to dobrze płatna.

    #66886 Reply
    Beata
    Gość

    hmm.. o tej agencji niestety nic nie słyszałam, ale śmiało mogę polecić Medipe 🙂 Sama u nich pracuję i jestem zadowolona z warunków współpracy i zarobków.

    #67164 Reply
    Ewelina88
    Gość

    Również polecam Medipe. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i nie zamierzam póki co zmieniać agencji. Mają dość przejrzysty i krótki regulamin i zarobki rzeczywiście spore.

    #67419 Reply
    Ala
    Gość

    I ja również się podłączam do koleżanek wyżej. Także pracuję dla Medipe i nie mogę narzekać. Organizują kurs języka przed wyjazdem, pomagają w razie pytań, dodatkowo na święta premia 🙂

    #67699 Reply
    Kasia
    Gość

    A ja zapraszam na mojego bloga. Opisuje na nim to co przezylam na zleceniach. Czasami bylo zabawnie, czasami dramatycznie. Poza tym znajdziesz tam liczne wskazowki odnosnie tego jak postepowac w roznych sytuacjach, jakie prawa ma opiekunja, jakie obowiazki. Znajdziesz tam rozne przemyslenia na temat starosci, naszej pracy, samotnisci, izolacji i inn6ch roznych tematow, z ktorymi boryka sie kazda opiekunka. Prowadze tam rowniez lekcje jezyka niemieckiego od podstaw. Jestesmy juz przy 20. Lekcji. Proponuje skorzystac z archiwum lub podzialu tematycznego pod etykietami. Znajdziesz je na pasku bocznym ( po kliknieciu w orawym gornym rogu meni- 3 poziomych jresek ) zapraszam http://kasiaperla.blogspot.com

    #67703 Reply
    realista
    Gość

    Jakie to smutne i przykre osoba wykształcona po studiach ma odczytywane prawa i obowiązki jako opiekunka pracująca na niemiecki kapitał

    #67704 Reply
    Monika
    Gość

    Ech… a pisiewicze bez wykształcenia kierunkowego bawią się w dyrektorów za nasze pieniądze. Nie tak miało być. Wstyd mi, że głosowałam na PiS. 🙁

    #67819 Reply
    HannaZ
    Gość

    Ja niestety nie kojarzę, ale pracuję Medipe więc mozesz sobie o nas poczytać. Na stronie jest chyba caly regulamin, a jest dość krótki i przejrzysty, wiec szybko przeczytasz 🙂 Zarobki i warunki są ekstra więc smialo mogę polecic 🙂

    #68237 Reply
    Dawid
    Gość

    Ogólnie ciężka praca, polecałbym rozejrzeć się za czymś innym.

    #69953 Reply
    Dariuszz
    Gość

    W Niemczech polecam. Sam tam pracuję i sobie chwalę. Ale nie jechałem na własną rękę tylko Personel Dla Europy mi to załatwił. I dobrze, bo sam bym się w tym wszystkim nie połapał.

    #70195 Reply
    Ula
    Gość

    Ja pracowałam z Medipe rok temu i byłam Bardzo zadowolona. Fajne jest to, że mają tak krótki i przejrzysty regulamin, a nie jak inne agencje. Stawki są wysokie, kursy przed wyjazdem i dodatkowe premie.

    #70325 Reply
    Iwona
    Gość

    A nie lepiej wybrać się do Erfurtu np. na produkcję przy tworzywach sztucznych? Albo do zbiorów owoców? Wydaje mi się, że tam można więcej zarobić. Ja wyjeżdżam w czerwcu z MGsolutions i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać, bo przydadzą mi się nowe środki finansowe na koncie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
Odpowiedz do: Reply #68237 in Praca w Niemczech
Twoje informacje