R e k l a m a

Praca w Niemczech

Pajęczno Forum Praca Praca w Niemczech

  • This topic has 38 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years temu by Jonna.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 39)
  • Autor
    Wpisy
  • #70340 Reply
    Alaa
    Gość

    Ciekawych ofert tego rodzaju na naszym rynku na pewno nie brakuje. Niemniej jednak jeżeli chodzi o pracę w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, bo wiem, że taka opcja jest u nas dość popularna, ciekawymi ofertami mogą okazać się te, dostępne na http://poloniacare24.pl/ . Możemy tutaj bowiem przede wszystkim podjąć się legalnej pracy, a jednocześnie warunki zatrudnienia są naprawdę atrakcyjne.

    #70826 Reply
    adamnowik
    Gość

    Praca jako opiekunka osób starszych jest bardzo ciężka w Niemczech. Moja dziewczyna była raz na pół roku i powiedziała, że to był ostatni raz jak pojechała do takiej pracy. Teraz pracujemy sobie oboje w branży IT w Niemczech i nie narzekamy. Zarobki mamy dobre, z językiem nie ma problemu no i rynek IT się rozwija tak jak jest tu napisane, więc nie żałujemy wyjazdu i jeżeli ktoś zna się na programowaniu to mogę polecić wyjazd 😉

    #71018 Reply
    Ania
    Gość

    Ja pracuję jako opiekunką z tą agencją mycare24.pl i nie mam absoltnie żadnych zastrzeżeń. Warto pracować właśnie przez agencje, bo ma się opiekę w razie czego, kontakt z opiekunem. Moja agencja zapewniła mi kursy językowe i medyczne, poza tym od razu przeszłam na umowę o pracę.

    #72741 Reply
    martaadamczak
    Gość

    Ja sobie po studiach zrobiłam tak zwany „gap year” i wyjechałam dorobić sobie do Niemiec z agencją Medipe. Niemiecki umiałam, bo miałam go w liceum więc nie było z tym problemu. Przez rok odłożyłam sporo kasy. Jeżeli chodzi o samą agencję to dobrze wspominam naszą współpracę, zawsze wywiązywali się z obietnic, które były w umowie. Często też zdarzały się jakieś niezłe premie

    #73201 Reply
    gharo
    Gość

    Dzień dobry wszystkim,
    mam na imię Michał, poszukuję pracy. Myślę także o wyjeździe za granicę i tam szukanie jakiegoś zajęcia. Jednak od niedawna mi krąży po głowie oferta pracy jako opiekuna w Niemczech http://www.eurocare.com.pl/ . Czy są tu takie osoby, które podejmowały lub podejmują taką pracę i mogliby mi doradzić w tej kwestii, czy warto w to się angażować? Mam ukończone studia, jestem młody, silny, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

    #73305 Reply
    Wiesława
    Gość

    Jeżdżę od ponad roku z promedica24 do seniorów, ta agencja jest o tyle uczciwa, że nie zataja faktycznego stanu podopiecznych, a w miarę większego doświadczenia i stażu pracy u nich podnosi zarobki.

    #74482 Reply
    Adam
    Gość

    Eric Janssen
    Hammelweg 7a
    47546 Kalkar

    Radze omijac szerokim lókiem. Wyniszcza fizycznie i psychicznie
    Oszukuja na kazdym kroku nawet na umowach
    Odliczaja kosmiczne kwoty za spanie oraz sa nie wyplacalni. Oferuja prace przez 2 miesiace a po 4 dniach kaza wracac do polski poniewaz koniec zamowien na jaki potrzebuja. Wielkie bagno i syf!!

    #77090 Reply
    Klara
    Gość

    Ja osobiście wyjeżdżam już któryś raz do opieki i bardzo sobie chwalę tę pracę, no ale jak to mówią co kto lubi.
    Kiedyś szukałam po internecie pracy, teraz tylko na Dobrej Szteli- bo mają fajne i sprawdzone oferty, a w byle co nie chce mi się bawić 🙂

    #77107 Reply
    niemiec
    Gość

    ja rowniez nie ryzykuje i nie biore z ogloszenia, bo mozna sie nuezle przejechac

    #79656 Reply
    Reniferek
    Gość

    Jedną z agencji, która gwarantuje ci dobre zakwaterowanie i pracę, za dobrą kasę to niewątpliwie Syldorf. Wiem z własnego doświadczenia 🙂

    #79769 Reply
    Tamara
    Gość

    Polecam sprawdzić oferty w MG solutions. Ja bym raczej nie chciała wyjechac jako opiekunka 😉

    #79778 Reply
    Ewka
    Gość

    trzeba sprawdzic dobrze wczesniej

    #80668 Reply
    Renek
    Gość

    Polecam wam agencje Humanus w Niemczech. Nie przewalaają i można dobra kasę wyciągnać

    #80669 Reply
    Renek
    Gość

    Też słyszałem o Humanusie! 😉 moi znajomi pracują w niemczech i tez polecają

    #81972 Reply
    Adam
    Gość

    Ja mogę polecić agencję Syldorf. Najlepsze podejście do pracowników . Na czas wypłacana pensja. Nie napotkałem żadnych problemów.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 39)
Odpowiedz do: Reply #79778 in Praca w Niemczech
Twoje informacje