R e k l a m a

Praca w Niemczech

Pajęczno Forum Praca Praca w Niemczech

  • This topic has 38 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years temu by Jonna.
Przeglądajasz 9 wpisów - od 31 do 39 (z 39)
  • Autor
    Wpisy
  • #83767 Reply
    Marti
    Gość

    Ja zaczęłam wyjeżdżać kilka lat temu w trakcie studiów w wakacje prywatnie. Było fajnie do momentu poważnego wypadku w trakcie podróży, niestety nie miałam ubezpieczenia 🙁 Potem postanowiłam spróbować z firmą. Zarobki są w porządku, ale najważniejsze że są w Pajęcznie i zawsze mogę do nich podejść, porozmawiać. Polecam sprawdzić Pajęczno Dom Rzemiosła. Z tego co wiem, to ta pani jest w poniedziałki od godziny 11

    #84655 Reply
    Lucyna39
    Gość

    Ja wyjezdzam do pracy w Niemczech jako opiekunka seniorów. Podstawa to sprawdzona i godna zaufania agencja, ja korzystam z firmy Schwester Pflege. Wynajdują mi oferty pracy, organizują przejazd, mogę na nich liczyć we wszelkich sprawach związanych z wyjazdem. Zarobki mam dobre, planuję jeszcze parę lat tak popracować.

    #86496 Reply
    darko
    Gość

    a ja siedze i mysle skad ma wziasc na chleb ,rente wszczymali co zostało mi kule moze je zjem

    #87015 Reply
    Małgorzata
    Gość

    Od kilkunastu lat jezdze jako opiekunka do niemiec, ostatnio z dobra sztela. zarobki plasuja sie na poziomie ok 1500e , warunki sa ok, nie moge narzekac.

    #87101 Reply
    Lucyna
    Gość

    OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika – nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy – korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.

    #87541 Reply
    Ela
    Gość

    Nie spotkalam sie z nimi ale jezdze z Dobra Sztela i ich moge z czystym sumieniem polecic 🙂

    #90858 Reply
    Nina
    Gość

    Ja pracuje w opiece jako opiekunka osób starszych już parę lat i jeśli chcesz być w tej branży śmiało mogę polecić ci firmę HilfeMed. Wyjazdy są na całym terenie Niemiec więc możesz sobie wybrać miejsce gdzie chciałabyś pracować. Zapewniają transport, zakwaterowanie, formularz A1,
    kartę EKUZ, ubezpieczenie, wsparcie wykwalifikowanego koordynatora i wiele innych. Z czystym sumieniem polecam tę firmie. Jeszcze nigdy nie miałam z nią żadnych problemów

    #93733 Reply
    Aneta
    Gość

    Trudno sie z tym nie zgodzic.

    #103225 Reply
    Jonna
    Gość

    Oferta Sentium wypada faktycznie świetnie, bo firma jest bardzo dobrze zorganizowana, ma świetnie przygotowane miejsca do których są wyjazdy. Wcześniej sprawdzone, wszystko legalnie więc faktycznie na tą ofertę można zdecydowanie liczyć.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 31 do 39 (z 39)
Odpowiedz do: Reply #86496 in Praca w Niemczech
Twoje informacje