R e k l a m a

Prezent ślubny

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
  • Autor
    Wpisy
  • #65215 Reply
    Mira
    Gość

    Czy sądzicie, że komplet garnków będzie odpowiednim prezentem na ślub?

    #65217 Reply
    Beata
    Gość

    Nie bardzo pokazałaś w tym linku o jakie garnki chodzi ;-)?z drugiej strony czy chce Ci się targać ciężkie gary na salę? Ja tam zawsze daje kopertę teraz nikt prezentów nie daje chyba jako dodatek do koperty jak z os.towarzyszaca to 600 zł powinno być dobrze a nawet 500 zł też myślę, że krzywdy im nie zrobisz a z prezentami bym sobie dała spokój po ślubie kupią sobie co im potrzeba ale takie jest moje zdanie;-)

    #65478 Reply
    Artur
    Gość

    Kobito 500 zł od pary , z natury jestes skapa ??miniumum 600 zl

    #65481 Reply
    OLLLLLLAAA
    Gość

    a moje zdanie kazdy daje ile moze i daje na co go stac. teraz pytanie czy tylko po to sie ludzi prosi na wesele zeby zebrac kase??? kurde co za czasy……

    #65488 Reply
    Beata
    Gość

    Nie jestem z natury skąpa!!! Nie znasz mnie to nie oceniaj! Poza tym też jestem zdania że każdy daje na ile go stać! A i jeszcze jedno rok temu brałam ślub to wiem ile się daje znajomym i miałam dużo młodzieży i zazwyczaj to dają 500 zl czasami 600 zł więc mi tu nie gadaj głupot lepsze 500 zł niż pościel czy tam jakieś garnki bo za kasę młodzi sobie kupią co im się podoba.

    #65492 Reply
    Andrzej
    Gość

    internet

    #65493 Reply
    Andrzej
    Gość

    Lepiej jest czasami dać kasę niż zdublowany prezent

    #65500 Reply
    NapletKrystyny
    Gość

    Ja bym kupiła Jelcza z plandeka!

    #66382 Reply
    Lunsi
    Gość

    Jak prezent na ślub kojarzy Wam się z garnkami, pościelami itd. to się nie dziwię że wolicie dać pieniądze. A przecież można nietypowy prezent dać tj. np. kurs nurkowania z nauką całowania pod wodą, chyba taki prezent zapadł by młodym w pamięci? 😉 Jeśli panna młoda, nie potrafi pł;ywać, nie lubi wody, czy cokolwiek by stanęło na przeszkodzie to przecież są inne pomysły. Zawsze można zdecydować się na weekend w spa dla dwojga, odpoczną sobie po trudach przygotowań do ślubu i stresie z nim związanym. Są też niezapomniane (też tematyczne) sesje zdjęciowe.

    #66396 Reply
    dzwon
    Gość

    Wg mnie prezent typu Wieczor z murzynem dla mlodej i weekend w burdelu dla mlodego bylby najlepszym prezentem. Z jednej strony nie beda juz w przyszlosci myslesli o zdradzie a po drugie naucza sie czegos nowego, co beda mogli spozytkowac w zwiazku!

    #69332 Reply
    Dagmara
    Gość

    Młodzi często kasę przechulaja a potem zostają z niczym. Nam z kasy weselnej został tylko sprzęt i udało się zagipsować ściany w pomieszczeniu do którego się przeprowadziliśmy, ścianki i wykładziny, kuchenka do kuchni i lampy. Reszty się dorabialiśmy. Może nie ciężkie gary ale parowar czemu nie, coś z wyposażenia potrzebne od zaraz jak duża dobra kołdra puchowa od sprawdzonego producenta – ja nie zawiodłam się na firmie Moker – dobrze doradzą, ciepła żeby nie marzli bo nie wiadomo czy ogrzewanie już będzie. Poduszka puchowa z polskiej firmy albo ekspres do kawy. Ja mam garnki prawie 20 lat – niektóre już wyrzuciłam ale służyły mi długo. Można coś grawerowanego jak biblie – kuferek na zdjęcia drewniany. Ręczniki z haftem mąż żona czy coś.

    #69333 Reply
    Dagmara
    Gość

    No tak. Właściwie po to – to jest forma pożyczki na start dla młodych – żeby w lichwę nie wchodzili za młodu – mam na myśli kredyty. Potem oni robią wesele albo idą na wesele i pożyczają innym a przy okazji się bawią. Dlatego daje się 2x więcej niż przeciętnie wychodzi 5 ciepłych dań na osobę – żeby młodym coś zostało.

    #69335 Reply
    epaj@wp.pl
    Gość

    jak sie idzie na bal, sylwester itp. to sie placi za jedzenie, obsluge, zespol i to trwa 1 dzien. Wiec skoro sie idzie pobawic na wesele(w naszych stronach 2 dniowe) to tez uwazam ze trzeba zaplacic. Bo nie chodzi o to,ze niby mlodzi kase nabija, tylko zwyczajnie po ludzku zeby nie musieli dolozyc za gosci. a jesli ktos da rade dac wiecej to wiadomo, napewno mlodzi wykorzystaja bo sa na dorobku

    #69946 Reply
    Ew
    Gość

    Najlepsza koperta.

    #70828 Reply
    Jowita
    Gość

    Popieram, myślę że z pieniądzy będą najbardziej zadowoleni

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 35)
Odpowiedz do: Reply #65500 in Prezent ślubny
Twoje informacje