R e k l a m a

Prezent ślubny

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 35)
  • Autor
    Wpisy
  • #71080 Reply
    tron
    Gość

    a ile w kopercie

    #71158 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Białego misia.

    #71159 Reply
    Klaudia
    Gość

    Według mnie to taki staromodny oklepany prezent, ja bym się z niego nie ucieszyła, no bo i może jest praktyczny no ale … ja zawsze na śluby zamawiam szkatułkę stąd i wypełniam ją drobiazgami na szczęście, zajrzyj na tą stronę mają tam mnóstwo inspiracji i cudownych pomysłow na prezenty

    #71181 Reply
    Bolek
    Gość

    Niech młodzi powiedzą co chcą

    #71328 Reply
    Miki
    Gość

    Kasa jest najlepsza.

    #72238 Reply
    Kot
    Gość

    Prezenty wyszły z mody.

    #74868 Reply
    Dagmara
    Gość

    Warto dać coś trwałego co zapamiętaja na długo jak samowar, książkę z dedykacją czy w pudełku z grawerem, coraz modniejsze srebrne łyżeczki do kawy albo sprężystą poduszkę puchową z pierza z Moker producent- no tu conajmniej dwie.

    #86162 Reply
    ddd
    Gość

    Kup quada albo tablet

    #86180 Reply
    Jola
    Gość

    Komplet garków

    #87835 Reply
    Agata
    Gość

    Moje garnki z prezentu ślubnego służą mi już prawie 27 lat, ale trzeba postawić na jakość, bo kupiłam 5 lat temu 3 garnki, które teraz wyglądają gorzej niż te stare, wszystko się starło w środku, a była kiedyś biała emalia. Garnki jak najbardziej ale nie z dolnej półki.

    #88176 Reply
    ola
    Gość

    kasa

    #89864 Reply
    Zizi
    Gość

    Karina, co to znaczy ,,oddali mieszkanie na wesele” i ,,przedstawiłem inteligentny telewizor”?

    #91211 Reply
    angelika
    Gość

    Daj się poślubnej podróży

    #91227 Reply
    Gołąbki
    Gość

    Zapas papieru toaletowego też się przyda 😁😁😁

    #91476 Reply
    Irbinna
    Gość

    Daj nowożeńcy miesiąc miodowy. Na przykład, może to być wycieczka do Gdańska. Jest to piękne miasto o bogatej architekturze i wiele pięknych miejsc i restauracji. Można wynająć Hotel i wynajem samochodów gdańsk . Wynajętym samochodem będzie czekał na nich na lotnisku. Mając do dyspozycji samochód można zobaczyć wiele pięknych miejsc

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 35)
Odpowiedz do: Reply #71181 in Prezent ślubny
Twoje informacje