R e k l a m a

projektant

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #36679
    oo
    Gość

    Kto poleci mi dobrego i w miare taniego projektanta z okolic pajęczna.

    #36681
    ona
    Gość

    Sprecyzuj bardziej pytanie co chcesz zaprojektować? Bo można dom, ogród, ubranie itp.

    #36704
    oo
    Gość

    chodzi mi o Projekt Domu

    #36705
    tesal
    Gość

    Bapex Krzysztof Pełka w Pajęcznie ul. wiśniowa nad PZU. Projektowali dla mnie dom , zrobili całą dokumentację budowlaną , odebrałem wraz zezwoleniem i wszystko poszło jak z płatka w korzystnej cenie. Szczerze polecam.

    #36755
    bob budowniczy
    Gość

    W Pajęcznie znajdziesz:
    Halina Paurowicz ul. Mickiewicza – uprawnienia architektoniczno-budowlane – w zawodzie od lat
    Edward Lewera ul. Kopernika – j.w.
    PRODOM Roman Mielczarek ul. 1 Maja – upr. budowlane i projektowe w pełnym zakresie – doświadczenie ok 18 lat
    Proinbud II Dariusz Wawrzak ul. Parkowa upr. budowlane i projektowe – doświadczenie ok 18 lat
    Pow-Arch Małgorzata Powązka ul. Reymonta upr. budowlane i projektowe – doświadczenie ok 10 lat
    Pracownia Architektoniczna Grażyna Krzypkowska ul. Poprzeczna – architekt z pełnymi uprawnieniami
    oraz
    BAPEX Krzysztof Pełka – były milicjant, kontynuacja firmy MP Kompleks Pełka&Mielczarek (oczywiście przez zupełny przypadek „zezwolenie” tesal’a podpisała p. Mielczarek)
    w okolicy znajdziesz kolejnych.
    proponuję oo przejedź po terenie, budowy widać z daleka, tablice informacyjne /obowiązkowe!/ zawierają dane projektanta, popytaj na miejscu, porozmawiaj z projektantem (podałem na wstępie)
    To są Twoje pieniądze i Twój wybór.
    Zaznaczyłem architekta ponieważ, z analogii, jeśli potrzebujesz uszyć sobie ubranie to idziesz do krawca a nie do piekarza.

    #36769
    oo
    Gość

    dziękuje

    #66378
    jaka
    Gość

    jest ich dużo

    #96266
    Julian
    Gość

    Na dzień dzisiejszy tj. 2020 kto jest wart polecenia projektu budowy.
    Sprawnie i rzetelnie.

    #96276
    Jan
    Gość

    A który projektant jest sprawdzony jeśli chodzi o przebudowę starego domu?

    #102100
    Ppp
    Gość

    Dołączam się z pytaniem

    #102105
    Tomek
    Gość

    Anna Jura Mickiewicza

    #102110
    Ala
    Gość

    Polecam pana Wawrzaka Dariusza
    ul. Wyszyńskiego nad apteką

    #102130
    Pi
    Gość

    Kompleksowo, profesjonalnie Prosmyk Anna Jura ul. Mickiewicza robiłem dom, budynek gospodarczy i duży obiekt użyteczności publicznej, wszystko było bezbłędnie i bezproblemowo uzyskałem pozwolenia dodatkowo jest kierownikiem budowy i faktycznie przyjedzie i sprawdzi czy robotnicy prawidłowo budują obiekt. Zna się na swojej robocie. Polecam.

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Temat projektant jest zamknięty na nowe odpowiedzi.