R e k l a m a

Protest 3 października

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 136)
  • Autor
    Wpisy
  • #52744 Reply
    Ania
    Gość

    Czy w okolicy Pajęczna lub w samym miasteczku bedzie organizowany jakis marsz w związku z Czarnym protestem 3 października??

    #52746 Reply
    Gzik
    Gość

    Mało masz roboty że ci jakies glupoty potrzebne?

    #52748 Reply
    Dalla
    Gość

    Gzik bardzo prymitywna wypowiedz. Ciekawe czy tez bys tak powiedzial wiedzac ze np. Twoja matka corka lub zona moze urodzic Dziecko które nie przezyje doby i ona sama ma male szanse na przezycie. Ale i tak ma je urodzic bo zamkną ja do wiezienia. Wiec zastanow sie zanim bedziesz sie udzielal.ps. Ja z chęcią bym poszla. Jezeli bylo by cos zorganizowane.

    #52750 Reply
    mieszkaniec
    Gość

    Trudno jest żyć w kraju Misiewiczów, ale wolności obywatelskie zabiera się łatwo a o powrót trzeba walczyć latami. Więć niech każdy pójdzie pod biuro pani poseł i zostwwi kartkę dlaczego nie chce takiego prawa, jeżeli ma chodżby jedną szarą komórkę to pomyśli że za trzy lata będzie rozlicznona przez was wyborców.

    #52751 Reply
    Kwachu
    Gość

    Przez 8 lat zylismy w kraju komorowskich,pejsów rotfeldów,kopaczek i tusków,gdzie wolnosci obywatelskie były nagminnie łamane. Fakt,ze PIS strzelił sobie w stope ta ustawą( trzeba walczyc) ale takie takiego burdlu jak był za PO/PSL miejmy nadzieje,ze juz nigdy nie bedzie!

    #52760 Reply
    inojo
    Gość

    Czytasz to co piszesz i czy rozumiesz co czytasz?? Rozumiesz co napisałem?? Przeczytaj co napisałeś. Jak zrozumiałeś pomyśl jak się wygłupiłeś. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi nie było tematu…

    #52761 Reply
    inojo
    Gość

    post powyżej skierowany jest do Pana mieszanica

    #52762 Reply
    P-no
    Gość

    Popieram Czarny Protest kobiet w 100%!!! Niech kobiety walcza o swoje prawa!!! Mieszkaniec, dobry pomysl z tym biurem naszej Pisuarowej pani posel:-)

    #52763 Reply
    Widz
    Gość

    Nikt ci Anno nie zabrania ubrać się na czarno i sobie protestowac na mieście nie musisz czekać nawet czekać na 3go października być może widownia ci dopisze….. widzisz teraz mamy dopiero demokrację a tak między nami czy protestowałaś jak wyrzucono do śmietnika 6 mln podpisów ws 6 latków lub kiedy podwyższano wiek emerytalny ?

    #52767 Reply
    10warta
    Gość

    Drogi Widzu. To samo można powiedzieć o sytuacji z projektem obywatelskim dot. in vitro, który podczas ostatniego posiedzenia Sejmu również wyrzucono do kosza, wcześniej jednak o zgrozo chwilę przed głosowaniem ustami jednego z podwładnych Prezesa twierdząc, że żaden projekt obywatelski nie zostanie bez procedowania. Oczywiście chwilę potem i tak zrobili akcję na misiewicza czyli zrobili z Narodu (lub jak Oni to zwą Suwerena) idiotów.
    O wieku emerytalnym i związanych z tym m. in. problemami finasów publicznych w przyszłości się nie wypowiadaj bo Ci już Prezes Rząd zrekonstruował m. in. za opinię „toż to musi wszystko pierd… ” (choć nie tylko).
    A protestować każdy może, na tym polega m. in. demokracja, choć robicie wszystko by ta była tylko dla swoich misiewiczów.

    #52768 Reply
    Widz
    Gość

    10warta ubolewam że nie czytasz mnie z uwagą wiec zadam pytanie raz jeszcze czy ktoś tej pani zabrania ubrać się na czarno i sobie protestować ? niech robi to nawet codziennie…. bo jak będziemy się kłócić to wyjdzie ch.j d..a i kamieni kupa

    #52771 Reply
    10warta
    Gość

    Toteż tej części Twojej wypowiedzi nie zaprzeczałem,jeśli również Ty czytasz ze zrozumieniem. Chodziło mi o prawdopodobne zamiary „ekipy” z Nowogrodzkiej. Inaczej w poprzedniej części wypowiedzi do której się nie odniosłeś.

    #52774 Reply
    Widz
    Gość

    Powiem krótko niech ta pani sobie protestuje lata mi to

    #52775 Reply
    10warta
    Gość

    No to tu doszliśmy w pewnym zakresie do porozumienia 😉 Z innymi tematami gorzej, ale analogicznie do części pierwszej każdy narazie może mieć swoje zdanie. A na niektóre trudne tematy lepiej czasem nie rozmawiać 😀

    #52778 Reply
    ołówek
    Gość

    W tak delikatnych sprawach jak aborcja, ostateczną i jedyną decyzję powinna podejmować kobieta i ojciec dziecka a nie ksiądz czy polityk, bo to nie oni będą żyć ze świadomością pozbycia się swojego dziecka. Sumienie każdy z nas ma jedno.
    Ale z drugiej strony aborcja nie może być traktowana jako środek antykoncepcyjny a dziś ta cała wrzawa w mediach w sumie do tego się sprowadza.

    Dla każdego, kto ma dzieci priorytetem jest aby były one zdrowe. Ale w życiu jak to w życiu różne przypadki chodzą po ludziach. Nie kochalibyście dziecka, swojego dziecka gdyby okazało się, że urodzi się z zespołem Downa? Czy to może tylko strach przed ludźmi co powiedzą na „takie” dziecko?

    Wpiszcie sobie na yt „Anna Milczanowska jestem matką dziecka z zespołem Downa”.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 136)
Odpowiedz do: Reply #52763 in Protest 3 października
Twoje informacje