R e k l a m a

Protest w Dylowie Szlacheckim.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Protest w Dylowie Szlacheckim.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 52)
  • Autor
    Wpisy
  • #87607 Reply
    Andrzej
    Gość

    Potwierdzam bo mnie również przekonali domownicy żeby na niego głosować ( bo miałem głosować na Darka) , więc powinien się postarać dla ludzi coś robić ,bo drugich może nie wygrać.

    #87608 Reply
    Kindek
    Gość

    A co poslanka Stąd na to?

    #87703 Reply
    epj@wp.pl
    Gość
    #87704 Reply
    Piekary
    Gość

    A co na to Iwona Koperska?

    #87709 Reply
    Namiętnie oglądam sesje
    Gość

    Jakoś nie widać, żeby u nas było strasznie drogo. Bo Kleszczów z Pajęcznem to tylko sorrry i….a porównuje…

    #87711 Reply
    I….A
    Gość

    Tylko i….a nie wie że Kleszczów to główny udziałowiec na ekoregionie i wozi śmieci na wysypisko do Pajęczna. Wiec dymaja was jak im sie podoba. Łódź 13 i wozi do was. A wy 13 i śmietnik koło tyłka. Naprawde twoja wiarygodność godna podziwu. widocznie namiętnie oglądasz sesję ale za nic z nich nie wynosisz.

    #87714 Reply
    Namiętnie oglądam sesje
    Gość

    A masz dowody na to, że Łodz wozi do ciebie smieci? Idź do Kleszczowa protestować, żeby ci dopłacali, a nie żądaj tego od zadłużonej gminy.

    #87716 Reply
    I….A
    Gość

    Zajrzyj w to co kolega wyżej wstawił i uświadom sobie o czym piszesz. Przyjedź się przez wies i zobacz skąd są śmieciarki. Ja oglądam je od poniedziałku do piątku jak jadę do roboty. Ozegow popiera protest!

    #87718 Reply
    Namiętnie oglądam sesje
    Gość

    To dlaczego im nie zablokujecie drogi, nie wyjdziecie na ulicę? Co chcecie zrobić pospolite ruszenie na burmistrza i radnych, co podnieśli śmieci, chociaż każdy wie, ze i tak te ceny wzrosną. A gdzie byliście wcześniej? WYsypisko od kiedy istnieje? CO z poprzednim burmistrzem się nie dało nic wskórać?

    #87719 Reply
    I….A
    Gość

    Koleżanko nie rozumiesz. Protest na ulicy to poniżenie dla tych ludzi. Zaraz zostali by usunięci i z mandatami. My jako wies obok będziemy się bronić przed powiększeniem bo jeśli się powiększa to w nasza stronę. Nie obchodzi mnie kto u was rządzi. Nowy burmistrz obiecywał coś przed wyborami to niech słowa dotrzyma bo okolica patrzy mu na ręce. A tłumaczenie że gmina zadłużona już się znudziło. Nie wiedział o zadłużeniu jak startował? U nas w gminie wszystko przejrzyste a tu wiecznie problem. A tak w ogóle to jestem ciekaw czy nowy burmistrz poparły by protest na drodze jak np w Działoszynie przeciwko gościowi co nas truje z drugiej strony?

    #87722 Reply
    Urban
    Gość

    To wina posłanki bo nic z tym nie robi, tam gdzie jest kasa do wyrwania to wie jak działać.

    #87724 Reply
    Edzik
    Gość

    Ruchlik otworzy drugie wysypisko

    #88086 Reply
    Jogi
    Gość

    Dobrze że jest Pani sołtys

    #88424 Reply
    Robert
    Gość

    Czy będzie rozbudowa wysypiska…?

    #88429 Reply
    Dylów
    Gość

    Becia tylko opowiada w IPP o nieprawidłowościach ale od lat nic w temacie nie robi a chwali się że działalnością publiczną zajmuje się 30 lat. Dobre. I jak takiej osobie wierzyć czy jeszcze głosować.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 52)
Odpowiedz do: Reply #80939 in Protest w Dylowie Szlacheckim.
Twoje informacje