R e k l a m a

Przeciw kłamstwu i obłudzie!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Przeciw kłamstwu i obłudzie!

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #129009 Reply
  Ivan Popescu
  Gość

  „Osiągnięcia” kandydatki na Radną i Wójta Gminy Rząśnia Pani Bożeny Mikłaszewskiej:
  – Dla swojego okręgu wyborczego nie zrealizowała nic — zupełnie nic!
  – Przez kilka lat ani raz nie zagłosowała za budżetem gminy w którym Rada Gminy dokładała mieszkańcom duże pieniądze do wody, ścieków, odpadów, udzielane były dotacje na fotowoltaikę, kolektory, kotły c.o, przydomowe oczyszczalnie ścieków ale też wszystkie inwestycje w drogi, kanalizacje, place zabaw, chodniki itd. W budżecie gminy przecież są też środki na odśnieżanie zimowe dróg, placów, koszenie poboczy latem itd.
  – Budżet Gminy to też niskie podatki uchwalone przez pozostałą TYLKO POZOSTAŁA BEZ CZĘŚCI BETONOWEJ część Rady Gminy
  – Jedyne czym się wykazywała to wieczna krytyka wszystkiego i wszystkich, którzy nie byli po tej stronie politycznej co ona.
  – Zero konstruktywnych pomysłów a determinacja w blokowaniu dobrych pomysłów i inicjatyw.
  – Ale najbardziej zdumiewający jest jej program wyborczy w którym proponuje większość spraw, które są już wykonane: i dla przykładu proponuje utworzenie Centrum Kulturalno – Sportowego – inwestycja trwa już ponad rok jest na ukończeniu i w końcu maja wielkie otwarcie, utworzenie ośrodka rehabilitacji w starym ośrodku — przecież rehabilitacja już istnieje, a Wójt na zebraniach mówił, że złożony jest już wniosek w tym zakresie o pieniądze unijne, ale najlepszym hitem jest zagospodarowanie zwałowiska należącego nie do gminy ale do PGE. Świadczy to, że nie zna realiów i procedur firmy w której pracuje, smutne.

  Atakuje sport! A sama w komisji rewizyjnej w protokole który stworzyła nie dopatrzyła się żadnych nieprawidłowości.

  Wreszcie wszystko co naprawdę myśli pisze anonimowo wykazując się brakiem odwagi i wyręczając nazwiskiem starszego pana który chyba nawet nie wie, że się pod tym podpisuje.

  Ale trzeba przyznać, że ma też pewne osiągnięcia: stworzyła grupę akolitów, których ubezwłasnowolniła do tego stopnia, że głosują przeciw inwestycjom realizowanym w swoich okręgach. Ta grupa osadzona jest na ciepłych posadkach w PGE za GRUBE PIENIĄDZE na nieprzydatnych stanowiskach.

  Więcej o ich sposobach: https://www.facebook.com/zdzislawaretkiewicz/posts/pfbid02d5afYnm1GNk538oBvQvsgS66TFUAngdJy129PCZxWG5J98ZssSHuxXJt3kKmefiEl.

  #129257 Reply
  Xxx
  Gość

  Bożenka, to taka lokalna Pawłowicz.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Przeciw kłamstwu i obłudzie!
Twoje informacje