R e k l a m a

PRZEDWYBORCZY SONDAŻ

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #127981 Reply
  PAJ
  Gość

  Na kogo zagłosujesz w wyborach na burmistrza Pajęczna ??

  #128000 Reply
  Zoltan Chivay
  Gość

  Ja zagłosuję na Pana Dariusza z całą swoją rodziną i moimi przyjaciółmi.
  Nasze miasto potrzebuje do zarządzania ręki dobrego gospodarza, który zadba o miasto jak o swój dom.
  Obecnie niestety, wystarczy przejść głównymi ulicami miasta i można zobaczyć gołym okiem jak chodniki są brudne i zaniedbane. Pora na zmiany 7 kwietnia. A dodam jeszcze coś o parku miejskim w naszym mieście… trasy do spacerowiczów są w opłakanym stanie, fontanna nadaje się do wymiany na nową jak i ławki. Jednym słowem w parku miejskim jest brud i syf, który przyszły Pan Burmistrz będzie musiał w szybkim tempie ogarnąć do stanu normalności, bo park jest wizytówką naszego miasta i wstyd gości, którzy przyjeżdzają. Podkreślam park miejski jest wizytówką naszego miasta, bo ulica Kościuszki stała się samoczynnie obwodnicą i kto przejeżdza czy to z Pomorza czy z Austrii to widzi taki chlew w parku.

  #128001 Reply
  Zoltan Chivay
  Gość

  Ostatnio sprzedawałem samochód osobie, która przyjechała do mnie z Małopolski, i powiedziała mi, że tak brudnego i zapomnianego parku miejskiego to nigdy nie widziała w swoim życiu. Zrobiło mi się bardzo wstyd ale nic nie poradzę jak nikt nie zadbał o park z władców obecnie panujących w mieście.

  #128003 Reply
  Kawka
  Gość

  Tylko Darek,żaden pisior.

  #128019 Reply
  Sondaż
  Gość

  PiS szoruje po dnie, i dobrze.

  #128022 Reply
  PAJ
  Gość

  Prosiłem tylko o nazwisko kandydata a wyżej KOmentujący nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem i piszą jakieś historie nie na temat nad czym zresztą ubolewam ☹️

  #128025 Reply
  Monika
  Gość

  Janeczek.

  #128035 Reply
  Tajemnicza Monika😅
  Gość

  Tylko i wyłącznie Dariusz Tokarski

  #128045 Reply
  Iza
  Gość

  Ponowne wybranie Pana Dariusza to jak wyjście za mąż po raz 2-gi za byłego.

  #128048 Reply
  wyborca
  Gość

  tylko Pan Darek radził sobie bardzo dobrze, był dobrym gospodarzem, miasto było zadbane i czyste, dzieci w szkołach wszystko miały 😁 nie było sytuacji żeby papieru toaletowego nie było, czy papieru ksero, a teraz mamy co mamy

  #128050 Reply
  Nauczyciel
  Gość

  Potwierdzam, za pana Darka szkoły były remontowane, piękniały, nie brakowało papieru do ksero jak i toaletowego. Piotr naobiecywał nauczycielom a nie zrobił nic.
  A i pan Darek często bywał w szkołach, potrafił się przywitań nawet ze sprzątaczkami i spytać co dobrego słychać,tak z troski i po gospodarsku.
  Powodzenia panie Darku✊✊✊

  #128074 Reply
  BK
  Gość

  No chyba Pan Leszek ma większe doświadczenie w opiekowaniu się terenami szkolnymi, zawsze się przywita, dzień dobry powie, na szkołach zna się lepiej niż niejeden nauczyciel. Ogarnia szkołę – przy pomocy tylu pracowników – ogarnie gminę.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: PRZEDWYBORCZY SONDAŻ
Twoje informacje