R e k l a m a

Przyszłość Pajęczna …

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Przyszłość Pajęczna …

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #27111 Reply
  tem
  Gość

  Główny Urząd Statystyczny opublikował prognozę demograficzną dla miast wojewódzkich i powiatowych do roku 2050.

  „Mamy za mało dzieci i ludzi młodych, którzy za 10-15 lat mogliby pomnażać kolejne pokolenia. Za to widoczna jest „nadprodukcja” osób 60+.”

  Wypisz , wymaluj nasze Pajęczno.Brak oferty dla młodych starzejące się i powoli „umierające” miasteczko.Ale chyba nie ma się co dziwić…

  #27127 Reply
  Afik
  Gość

  wg GUS w 2050r w Pajecznie bedzie mieszkało 25 osób a 3/4 miejscowosci zostanie przekazana na uprawe buraków i kukurydzy.

  #27997 Reply
  Pajeczanin
  Gość

  Buraków nie trzeba w naszej okolicy uprawiać. Oni już mieszkają w Działoszynie!

  #28007 Reply
  zdzialoszyna
  Gość

  za to u Was mieszka stado czereśniaków:P

  #28009 Reply
  ZDzialoszyna
  Gość

  Dobre to jest :):D
  Pajeczno to tzw jedna wielka dziura, ludzie tam srubokręty sadza w ogrodkach!
  Ludzie w tym pseudo miescie (6500 mieszkancow) w 95% mowia gwara (np Jo żym, un (on), mosz(masz), byłym, widziołym (bylem,widzialem itd) z czego 50% to ludzie z wyzszym wyksztalceniem. Internet ma moze tam co 10ty mieszkaniec i to do tego ciągnie go z modemu. Na ulicach spotkac mozna prawie same sportowe polonezy, czy tez fiaty 125p z przyciemnianymi szybami i z tjuningowa naklejka pionner lub tchibo na tylnej szybie.
  Ludzie tu codziennie zajmuja sie zbieraniem œsciółki w lesie lub praca na roli. Sa tu dwa sklepy spozywcze i 7 monopolowych. W kazdy wtorek jest tutaj dzień dyszla (rynek),na którym miejscowa ludnosc robi interesy.
  KULTURA w PAJĘCZNIE!
  Kinio w Pajecznie może się pochwalic ostatnio głosną w powiecie premiera Kevina samego w domu. W repertuarze mozna zobaczyc takie nowosci jak: Kevin sam w domu, Potop, 4 pancernych, czy tez Sami swoi.
  Działa tez spora wypozyczalnia kased vhs i nagnetofonowych
  Głównym zajeciem miejscowej mlodziezy sa dyskoteki w miejscowym pubie TRZODA,można tu napic się takich specjałów jak np. lesny dzban,sen sołtysa czy ponury dotyk. Kroluja tutaj ubiory tj białe kozaczki i skarpetki u mlodych dziewczym oraz włosy na zel i spodnie na kant + adidasy u mezczyzn! Dwa razy w roku odbywaja sie tutaj zawody w oraniu pola w których glowna nagroda jest pralka frania lub telewizor kolorowy maki Trilux ufundowany przez koło gospodyń wiejskich.
  Miejscowe OSP Pajeczno posiada w swojej stajni 2 bojowe Jelcze i Żuka
  Moda w Pajecznie rozwinela sie najlepiej w powiecie. Najwiekszy dom mody oferuje mieszkancom kreacje przywozone z Londynu,Mediolanu czy Berlina w kartonowych pudlach. Miejscowa ludnosc ubiera sie w butikach ADIDOS, NIKI, PAMA, ROOBOK, KUCZI,LAKROSTE, ARMANIO, AMIGO BOSS
  W czasie dni Pajeczna przyjezdzaja takie gwiazdy jak Shaza oraz coroczna gwiazda wieczoru czyli Don Vasyl, dawniej Just 5 bylo tutaj krolem( co 3 mieszkaniec nosil T-shirt z Shagim z Just 5). Impreze rozkreca jak zawsze zakrecony Dj Gracjan Roztowski.
  Oswiata w Pajecznie może pochwalic się duzymi osiagnieciami tutejszej mlodziezy tzn w konkursie wojewodzkim z matematyki Pajeczno zajelo 127miejsce na 127 możliwych,tutejsi reprezentanci ulokowali się tuz za Szkołą podstawowa z Suszylewa, oraz za gimnazjum z Cyncynopola. W konkursie recytatorskim w ogole nie brano udziału ponieważ co 2 mieszkaniec ma wade wymowy. Pajeczno pochwalic się może również jedynym w Polsce boiskiem do gry w kosza na trawie!

  #28010 Reply
  Pajeczanin
  Gość

  Jesteś k… debilem zbudowanym z samych kłaków!!

  #28020 Reply
  Sara2
  Gość

  Sara2
  14 stycznia 2015 at 21:30 Odpowiedz
  Celna uwaga w tym sporze! Ogromna liczba mieszkańców Pajęczna tak naprawdę uzależniona jest od największego tutaj zakładu pracy jakim jest Cementownia!

  #28026 Reply
  Bartek
  Gość

  Ogromną liczbą pań z dzialoszyna jest uzależniona od pajęczna. Wiec nie spinaj pośladków bo tak samo można powiedzieć o was. Podstawówka gimnazjum 3/4 nauczycielek z dzialoszyna nie ma się co dziwić czemu takie słabe wyniki.

  #107563 Reply
  mirek z bazarku
  Gość

  PAJĘCZNO SIĘ ROZWINIE BARDZO ALE POTRZEBA DUŻO DUŻO CZASU ORAZ CIĘŻKIEJ PRACY MIESZKAŃCÓW NA RZECZ MIASTA

  #107567 Reply
  Smyk ze Smykowizny
  Gość

  Pielucha zadba o Pajęczno, to przecież wiadomo.

  #107569 Reply
  Anemo
  Gość

  A ja mam takie szybkie pytanie do tego celebryty z Działoszyna, do której w Działoszynie czynny jest basen ???

  #107627 Reply
  Obywatel
  Gość

  Przyszłość Pajęczna – oksymoron.

  #107629 Reply
  Włodek
  Gość

  Z tym burmistrzem czarno to widzę…

  #107649 Reply
  Rypak
  Gość

  Przyszłość Pajęczna zapewni Beata stąd. To oczywista oczywistość. Jest ktoś co w to wierzy?

  #107851 Reply
  karuzela kłamstwa i obłudy
  Gość

  po pierwsze, żeby Pajęczo się rozwinęło to trzeba zlikwidować urzędy. Po co za darmo rozdawać pieniądze . stworzyć radę miasta jak kiedyś przy plebanii, i z podatków budować , itd. ile kasy byłoby na inwestycje

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Przyszłość Pajęczna …
Twoje informacje